Italský pohár

Inter Milán – ACF Fiorentina

2:1

konec (1:0)

29.01.2020, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Čtvrtfinále • Michal Raška

Tipsport: 1.57 4.2 6.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:45:26)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:19.
Je konec. Inter Milán zvítězil na domácí půdě nad Fiorentinou 2:1 a postupuje tak do semifinále Italského poháru, kde se střetne s Neapolí. Druhou dvojici tvoří městský rival AC Milán a Juventus.
První poločas byl celkem nudný, ale branky jsme se nakonec dočkali, když vstřelil gól ve 44. minutě Candreva a Inter tak vedl po přestávce 1:0. V 60. minutě se ale Fiorentině podařilo srovnat, konkrétně Cáceresovi. Ovšem remízový stav dlouho netrval, neboť v 67. minutě poslal domácí celek zpět do vedení Barella. Konec zápasu už si domácí mužstvo pohlídalo.

90+3

90+3

Následně se Martínez dopustil útočného faulu a Fiorentina tak má poslední možnost se dostat dopředu.

90+2

Posléze Inter Milán rozehrál rohový kop nakrátko a nikam samozřejmě nespěchá.

90+1

Esposito se po přihrávce z pravé strany dostal ve vápně do gólové šance, ale jeho pokus byl nakonec zblokován!

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

Sottil nyní uviděl žlutou kartu za řeči vůči rozhodčímu, když si chtěl vymodlit faul po skluzu Younga.

88

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lukaku, přichází Esposito.

88

Inter se opět vydal dopředu po levé straně a získal autové vhazování.

87

Posléze se ale hosté dopustili jen útočného faulu a z této standardní situace tak nic nebude.

86

Hostující mužstvo nyní získalo rohový kop z levé strany a mají tak možnost srovnat stav utkání.

85

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lirola, přichází Ghezzal.

84

Čerstvá posila na hrací ploše Sottil to zkusil z dálky, ale jeho pokus nijak nepřekvapil připraveného Handanoviče.

83

83. Neplatný gól Martíneze.

83

Domácí už se radovali ze třetí branky, ale po skvělé přihrávce Eriksena dával gól Martínez pouze z ofsajdu!

82

Martínez se snažil projít po pravé straně, ale nakonec se nachytal jen v ofsajdovém postavení.

81

Chyby se dopustil Ranocchia, ale nakonec si dokázal pomoct a možná i trochu nedovoleně odzbrojil soupeře od míče.