3:1

konec (2:0)

29.01.2020, 21:05 • Stade Vélodrome, Marseille • Osmifinále • Vít Muzikář

Díky za pozornost, mějte se fajn. (23:13:36)
Hosté se v závěrečné fázi utkání prosadili, kdy opět Corgnet dorážel tvrdý volej k tyči za bezmocného Mandandu, avšak tentokráte stál Corgnet v ofsajdu a gól nebyl uznaný. V závěru se tentýž hráč dostal za posledního beka a domácí měli štěstí, když je Mandanda podržel nataženou rukou. Poslední slovo měl již v nastavení Boubacar Kamara. Jeho střela sice neměla nějakou velkou razanci, avšak propadla do sítě jmenovce domácího fotbalisty a do čtvrtfinále tak postupuje Olympique Marseille.
Olympique Marseille splnil roli favorita, porazil Štrasburk poměrem 3:1. V prvním poločase měl více ze hry a pomohla mu Payetova proměněná penalta do šatny. Nicméně ve druhém dějství to byli hosté, kdo spíše držel míč na svých kopačkách. Přesnou dorážkou Corgneta se dostali na kontakt. Při plánech na prodloužení jim ovšem vůbec nepomohla správně udělená červená karta pro N´Doura. Tenhle zákrok se ještě bude řešit u disciplinárky.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 12:11.

90+6

90+5

90+5. B. KAMARA - 3:1

90+5

Marseille právě vstřelilo branku!
Vyhraje ho dokonce 3:1. Payet sklepl pod sebe na BOUBACARA KAMARU, ten si hodil míč podél obránce a z osy hřiště a dvaceti metrů zakončil k levé tyči. Tohle ovšem byla střela, kterou hostující brankář rozhodně nemohl chytit.

90+5

Po autu zleva se domácí mužstvo osvobodilo a tenhle zápas vyhraje.

90+4

Sarr prohrál souboj na levé straně a poté letěl centr na zadní tyč, kde si Corgnet zabíhal na Amaviho a Mandanda nataženou rukou usměrnil balón na roh.

90+3

Hosté odevzdali balón na levou stranu za Mandandovu branku a domácí brankář bude šetřit čas.

90+2

Simakan (Štrasburk) vyfasoval za zákrok na francouzského fotbalistu žlutý trest.

90+2

Ačkoliv Payet ležel na place, tak hosté útočili dál, ale Mandanda byl proti střele z levé strany připravený u své přední tyče.

90+1

Hosté běhali dlouhou dobu bez balonu. V závěru kombinace přišel faul z frustrace na Payeta, kdy sudí nechal výhodu, jenže křižnou střelu z levé strany vytáhl brankář Kamara.

90

Po zisku míče tahá Payet čas na levé straně a postupně zapojuje do kombinace své další spoluhráče.

90

Štrasburk nevystřelil, ale ještě svírá protivníka u jeho vápna.

89

Amavi vyskakuje a blokuje centr zprava, hosté mají šanci na prodloužení, disponují rohem za pískotu fanoušků soupeře.