4:5
konec (3:1, 0:2, 1:2)
22.01.2020, 18:00 • Zimní stadion, Děčín • 34. kolo • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.75 4.8 3.02 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.75 - 4.8 - 3.02
HC Děčín – HC Řisuty
4:5
konec (3:1, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 5. Kuchynka (Faigl, Oliverius), 12. Faigl (Oliverius), 17. Faigl (Kaltenböck, Oliverius), 51. Kuchynka (Faigl) – 19. Potěchin (Fortelka), 26. Potěchin (Novák, Patyk), 33. Fortelka (Potěchin, Patyk), 42. Danov (Okegawa, Paršakov), 55. Keszi (Okegawa)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Děčín:
Lavinger (Brňák) – Černohorský, Kaltenböck, Balcar, Loukota, Zdvořáček, Zicho, Tůma – Fojt, Arnold, Oliverius (C), Faigl, Volráb, Zajan (A), Smola, Kuchynka, Sýkora, Ineman
Náhradníci:
Trenér:
HC Řisuty:
Jiroušek (Ilašenko) – Zderadička, Novák, Potěchin (C), Kolářík (A), Rudovský, Zavřel – Keszi, Řepka, Holub, Okegawa, Fortelka (A), Vyskočil, Formánek, Neiss, Patyk, Danov, Janeček, Paršakov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vokřál – Gabriel, Zmeškal
Diváci: 263
1. třetina | ||||
04:24 | DEC | 1:0 | Kuchynka (Faigl, Oliverius) | |
09:44 | RIS | 2 | Formánek, hákování | |
11:50 | DEC | 2:0 | Faigl (Oliverius) | |
12:21 | DEC | 2 | Zajan, pozdní dohrání | |
15:32 | RIS | 2 | Potěchin, podrážení | |
16:07 | DEC | 3:0 | Faigl (Kaltenböck, Oliverius) | |
16:56 | DEC | 2 | Tůma, hákování | |
18:35 | RIS | 3:1 | Potěchin (Fortelka) | |
19:54 | RIS | 2 | Danov, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:22 | RIS | 2 | Holub, hákování | |
25:44 | RIS | 3:2 | Potěchin (Novák, Patyk) | |
28:47 | DEC | 2 | Kuchynka, podrážení | |
31:23 | DEC | 2 | Zicho, podrážení | |
32:12 | RIS | 3:3 | Fortelka (Potěchin, Patyk) | |
36:11 | RIS | 2 | Potěchin, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:00 | RIS | 3:4 | Danov (Okegawa, Paršakov) | |
50:02 | DEC | 4:4 | Kuchynka (Faigl) | |
54:53 | RIS | 4:5 | Keszi (Okegawa) | |
56:49 | DEC | 10 | Zajan, nesportovní chování | |
59:14 | RIS | 2+10 | Zavřel, vražení na hrazení, odpyká Neiss | |
Konec |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 09:00 1:2
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 09:00 0:3
Praha – Pardubický kraj 10:45 5:3
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 10:45 2:7
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 12:30 2:3
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 12:30 4:2
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:3
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 14:15 4:1
Pardubický kraj – Středočeský kraj 16:00 1:5
Zlínský kraj – Liberecký kraj 16:00 4:1
Praha – Ústecký kraj 17:45 4:4
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 17:45 3:0
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 19:30 3:8
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 19:30 3:6
59:14
56:49
36:11
31:23
28:47
20:22
19:54
16:56
15:32
12:21
09:44