Hlavní město Praha – Ústecký kraj

4:4

konec (1:2, 3:1, 0:1)

22.01.2020, 17:45 • Tréninková hala, Karlovy Vary • Skupina A • Aleš Zeman

Je za námi vyrovnané utkání. To po zásluze končí remízovým stavem 4:4. Sledujte naše další zápasy v rámci ODM. Děkujeme za pozornost. (19:26:24)

44:30

Poslední minutku dohrává v útoku tým Ústeckého kraje.

44:00

Poslední minuta utkání.

42:30

Blízko zásahu byla Praha! Útočník prudkou přihrávku jen promáchnul a tak žádné nebezpečí nevzniklo.

41:40

U kotouče je Ústecký kraj. Ani ten nevzdává boj a bude chtít v závěrečných minutách rozhodnout.

39:59

Kokhanin kryje pěkný pokus Ústeckého kraje od modré čáry.

38:55

Oba týmy dávají do závěru utkání veškeré síly, navzájem si nedarují ani metr kluziště.

37:50

Ústecký kraj srovnal skóre utkání! V posledních sedmi minutách bude na ledové ploše hodně živo.

34:02

Ústecký kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ SKRUTEK. Asistence: Matěj Maštalířský.

33:32

Akci Ústeckého kraje zastavuje přikrytí kotouče do lapačky brankáře Hrabala.

32:26

Praha zakládá další útok. Střela byla sražená vysoko nad branku.

31:32

Hráči bojují o kotouč ve středním pásmu. Do jeho držení se nakonec dostávají hokejisté týmu Praha

30:01

30:00

28:22

Pražský výběr právě vstřelil branku!
Autorem branky je BOGDAN STEPANCHUK. Asistence: Martin Vašíček a Petr Křišťan.

27:34

Praha se dostala do zajímavé střelecké pozice! Útočníkovi však sjel kotouč z hole v osudný okamžik.

25:45

Hrabal musel nyní podržet svůj tým dobrým zákrokem! Díky němu je stav stále nerozhodný 3:3.

23:43

Vyloučení v týmu Hlavní město Praha (Žmola – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Vyhlídal – 2 min., sekání).

4:4

Branky a nahrávky: 4. Vašíček, 22. Vosmík (Tomas, Skalský), 24. Vašíček (Křišťan, Weitz), 29. Stepanchuk (Vašíček, Křišťan) – 8. Šprynar (Čech), 8. Bednařík (Tůma, Holčák), 19. Šprynar (Čech), 35. Skrutek (Maštalířský)

Hlavní město Praha: Hrabal – Klička, Šeba, Málek, Bartoň, Weitz, Jelínek, Kříženecký, Šimák, Štancl, Odehnal, Stepanchuk, Vašíček, Skalský, Křišťan, Novák, Tomas, Vosmík, Žmola, Šrámek

Ústecký kraj: Kokhanin – Zetek, Bystřický, Vyhlídal, Badinka, Husinecký, Hynek, Síč, Bednařík, Holčák, Maštalířský, Šprynar, Čech, Skrutek, Mišovic, Ščislák, Chlán, Tůma, Klobouček

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Štefan Belko, Lucie Povová

03:45 PHA 1:0 Vašíček
07:18 ULK 1:1 Šprynar (Čech)
07:29 ULK 1:2 Bednařík (Tůma, Holčák)
12:18 PHA 2 Weitz, sekání
14:59 ULK 2 Síč, podrážení