3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

22.01.2020, 17:45 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík

Nejlepšími hráči utkání zvoleni Jakub Zavoral a David Brodecký. (19:17:23)
Olomoucký kraj slaví! Jejich hokejový tým dokázal odčinit raní porážku a po vítězství 3:0 nad Jihomoravským krajem se může těšit na zítřejší boje o medaile. Pro Jihomoravský kraj turnaj skončil.

44:30

Jeřábek šťouchl před brankou do puku špičkou hole a jen těsně minul levou tyčku.

43:50

Zakázané uvolnění domácích a buly před Valentou.

43:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a olomoučtí příznivci už v hledišti slaví.

42:20

Dominik Jeřábek nyní tak dlouho proplouval skrz na skrz útočným pásmem, až najednou vyjel sám před brankářem a Brodecký vytáhl další dobrý zákrok.

41:15

Peškar střílel a jeden z obránců tečoval puk těsně mimo. Na tohle by Brodecký nedosáhl.

40:59

Nahození Kuchty zamířilo přesně do náruče Brodeckého.

40:03

Další závar před brankou Brodeckého, který si tentokrát poradil a ukryl puk před dotírajícími útočníky.

38:53

Olomoucký kraj právě vstřelil branku!
Hvězdou utkání je TOMÁŠ KUCHTA, který se z prostoru mezi kruhy nemýlil a zvýšil už na 3:0. Asistence: Dominik Jeřábek.

38:10

Jihomoravský kraj v plném počtu.

37:52

Střela Tobiáše Kuchty rozvlnila pouze boční síť.

37:01

Dlouhé obléhání jihomoravské branky zakončil střelou Jeřábek.

36:10

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Svoboda – 2 min., hákování).

36:02

Rozhodčího už musí bolet ruka, Olomoucký kraj má puk a ve výhodě krouží útočným pásmem.

35:38

Druhý gól přiblížil Olomoucký kraj semifinále, navíc si žlutí zahrají přesilovou hru.

35:01

Teď to olomoučtí sehráli krásně! Na konci rychlé kombinace střílel do odkryté branky DOMINIK JEŘÁBEK. Asistence: Tobiáš Kuchta a Jakub Zavoral.

3:0

Branky a nahrávky: 26. Kuchta, 36. Jeřábek (Kuchta, Zavoral), 39. Kuchta (Jeřábek)

Olomoucký kraj: Valenta (Vojtek) – Cekr, Svozil, Galvas, Nášel, Drápek, Compel, Zavoral, Juřík – Peškar, Izák, Jeřábek, Hanák, Lichner, Verner, Seidenglanz, Kuchta, Janech, Ungr. Trenér: Rutar.

Jihomoravský kraj: Brodecký (Kavan) – Svoboda, Smolka, Kuswito, Šebela, Pospíšil, Máša, Eich – Middleton, Nekvapil, Modl, Marek, Nesvadba, Šalé, Pejchal, Rakus, Škodík, Zduba, Kučera. Trenér: Kališ.

04:34 OLK 5+20 OK Janech, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Lichner
10:15 JHM 2 Svoboda, podrážení
25:11 OLK 1:0 Kuchta
27:29 JHM 2 Škodík, sekání
35:01 OLK 2:0 Jeřábek (Kuchta, Zavoral)
36:10 JHM 2 Svoboda, hákování