2:6

konec (0:2, 2:3, 0:1)

12.01.2020, 17:00 • Ice rink, Budapešť (HUN) • 40. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.61 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že MAC Budapešť na domácom ľade podľahol HK Nitra 2:6 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia. (19:27:25)

59:45

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Lušňák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

59:45

Zápas v Budapešti sa už len dohráva, napriek tomu ešte uvidíme jedno vylúčenie.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:59

Oba tímy s plným počtom hráčov.

58:24

Vhadzovanie po pravej ruke Miroslava Hanuljaka.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:34

Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme a snažia sa nájsť recept na brankára Nitry, to sa im však nedarí.

56:59

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Bodó – 2 min., sekanie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

56:59

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Lušňák – 2 min., sekanie).

56:40

Lenže na trestnú lavicu poputuje aj domáci Chris Bodó, uvidíme aké to budú napokon tresty.

56:33

Domáci hokejisti sa ešte snažia niečo vymyslieť, navyše hrajú v šestici, keďže je avizované vylúčenie hráča Nitry.

55:52

Nahodený puk na bránku Nitry z hokejky Stretcha znovu bez problémov kryl Miroslav Hanuljak.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času, o osude zápasu v Budapešti je však zrejme rozhodnuté.

54:10

Vhadzovanie po ľavej ruke Miroslava Hanuljaka.

53:50

Nitra dala gól!
Domáci brankár tentoraz chyboval pri rozohrávke, puk napálil len do napádajúceho PATRIKA KOYŠA a od útočníka Nitry sa puk následne odrazil do bránky MAC! Asistencie: Daniil Fominych, Andrej Kollár.

53:33

Patrick McNally pálil od modrej čiary, Hanuljak však puk bez problémov kryl.

53:18

Hostia v plnom počte.

52:55

Domáci v plnom počte.

52:34

Hra sa znovu prelieva zo strany na stranu, domácim sa však nedarí usadiť v útočnom pásme a pokúsiť sa o kontaktný gól.

51:44

Tentoraz sa pred bránku po individuálnej akcii prebil domáci Stretch, recept na Hanuljaka však nenašiel.

51:35

Kyle Kerbashian pálil tvrdo a presne, Bernard však puk vyrazil a hostia nedokázali puk následne doraziť do domácej bránky.

51:18

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Blackwater – 2 min., držanie).

50:55

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Pitt – 2 min., podrazenie).

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, MAC stále prehráva na domácom ľade s Nitrou 2:5.

49:22

Hra sa prelieva zo strany na stranu, pomerne dlho sa hrá bez prerušenia.

48:45

V tomto momente sa dopredu snažia dostať domáci hokejisti, trošku im však viazne kombinácia.

48:02

Nitrania kombinujú v útočnom pásme, Bernard znovu s prehľadom vyriešil strelu hostí od modrej čiary.

47:34

Brankár domácich Andreas Bernard musel riešiť strelu hostí od modrej čiary, tento puk mu však vrásky na tvári veru nenarobil.

46:59

Tak v tomto momente Mitch Versteeg tvrdo zbúral pri mantineli domáceho Bruna Kreisza, vylučovať sa ale nebude.

46:09

V Budapešti máme znovu reklamnú prestávku.

45:51

Chris Langkow sa slalomovo predral až ku bránke Nitry, následne však strelou švihom minul svätyňu Miroslava Hanuljaka!

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, MAC prehráva na domácom ľade s Nitrou 2:5.

44:51

Tamás Poszgai pálil od modrej čiary, Miroslav Hanuljak si na svoje konto pripisuje ďalší výborný zákrok.

44:22

Brance Orban predĺžil puk popri mantineli, domáci ho však následne v útočnom pásme nezískali.

43:51

43:34

Nitra síce drží puk v útočnom pásme, Bernard ale nemusel zasahovať.

43:02

Nitranom tentoraz pri kombinácii ušiel puk za modrú čiaru, hra sa teda bude sťahovať do stredného pásma.

42:44

Tentoraz od modrej čiary pálil Morrison, puk bol však tečovaný na ochrannú sieť a vhadzovať sa tak bude pred domácim gólmanom.

42:10

Morrison našiel na pravej strane voľného Blackwatera, ktorý pálil z prvej, no túto delovku pozorný Bernard vyrazil.

42:02

Nitra už znovu kombinuje v útočnom pásme.

41:51

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Orbán Blake – 2 min., hákovanie).

41:48

41:15

Patrick McNally sa rozhodol trestné strieľanie riešiť strelou nad vyrážačku Miroslava Hanuljaka, no brankár Nitry bol pozorný a podržal svoj tím výborným zákrokom!

41:15

McNally sa dostal po chybe hostí do nájazdu, Hanuljak ho zastavil nedovolene, keďže sa mu vrhol pod nohy a bude to trestné strieľanie!

40:55

Strela Kenneyho Morrisona zlomila hokejku Istvána Terbócsa, Bernard tak nemusel zasahovať.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech Nitry. Hostia navyše budú hrať ešte 106 sekúnd presilovú hru.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine prehráva MAC Budapešť na domácom ľade s HK Nitra 2:5. Tretia časť zápasu sa začne približne o 18:46.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:48

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Garát – 2 min., krosček).

39:36

Znovu platí stará známa hokejová pravda nedáš – dostaneš! Andreasa Bernarda prekonal COLTON YELLOW HORN a Nitra opäť vedie o tri góly! Asistencie: Patrik Koyš.

39:08

Obrovská chyba Kerbashiana, strelu domáceho útočníka Langkowa však bravúrne zlikvidoval Miroslav Hanuljak!

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:03

Budapešť dáva gól! Po akcii domáceho tímu Hanuljak vyrazil puk pred seba, Pupák ho nedokázal upratať do bezpečia a číhajúci CHARLES GREGORY STRETCH už nemal problém trafiť bránku Nitry! Asistencie: Patrick McNally.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:44

Pozsgai rozohral nepresne v strednom pásme, MAC ale napriek tomu získali puk.

37:03

Sofron skúsil strelu z veľkého uhla, Miroslava Hanuljaka ale vôbec neprekvapil.

36:28

Oba tímy teraz s nepresnosťami v kombinácii, v útoku sú aktuálne domáci hokejisti.

35:34

Do útoku sa v týchto momentoch dostali hokejisti Nitry, Andreas Bernard ale nemusel zasahovať.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, MAC stále prehráva na domácom ľade s Nitrou 1:4.

34:21

34:10

Terbócs našiel pred Hanuljakom voľného Josha Pitta, ktorý ale vo výbornej pozícii prestrelil bránku Nitry!

33:55

Carlisle pálil tvrdo od modrej čiary, nemieril však presne. MAC ale naďalej ostáva v útočnom pásme.

33:30

Táto presilová hra zatiaľ hráčom MAC vôbec nevychádza podľa predstáv, Hanuljak zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.

33:01

Domáci hokejisti v úvode presilovej hry strácajú útočné pásmo a musia začínať svoje ťaženie od vlastnej bránky.

32:21

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Buček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

32:01

V Budapešti máme reklamnú prestávku, domáca lavička zvolala okamžite bojovú poradu.

31:49

Tentoraz je pre postavenie mimo hru prerušená útočná akcia Nitry.

31:02

Langkow našiel na útočnej modrej čiare obrancu Carlisleho, ktorého delovka však bola zblokovaná.

30:33

Hostia sú však stále aktívni smerom dopredu a Bernard má plné ruky a nohy práce! Tentoraz zmaril veľkú šancu Slobodovi.

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, MAC prehráva na domácom ľade s Nitrou 1:4.

29:23

Útočná akcia domáceho MAC je tentoraz zastavená pre postavenie mimo hru.

29:01

Nitra je znovu aktívna v útočnom pásme, Bernard ale zatiaľ nemusel zasahovať.

28:12

Stretch v súboji za bránkou Nitry poslal Minárika k ľadu, vylučovať sa však nebude.

27:34

Hostia využívajú presilovú hru, pretože JUDD BLACKWATER si pripravil streleckou pozíciu a zápästím prestrelil domáceho brankára z ľavého kruhu! Výbornú prácu však odviedol aj cloniaci Scheidl. Asistencia: Kenney Morrison, Kyle Kerbashian.

27:23

Hostia okamžite v tlaku v útočnom pásme.

27:02

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (McNally – 2 min., podrazenie).

26:40

Znovu krásna akcia Nitry, Lukáš Hrušík ale strelou z pravej strany nechal vyniknúť Andreasa Bernarda!

26:04

Domácim hokejistom však gól dodal novú energiu a sebadôveru, sú podstatne aktívnejší než v prvej časti zápasu.

25:37

Carlisle zaviezol puk do útočného pásma, následne však jeho prihrávka na Stretcha nebola dostatočne presná.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, MAC prehráva na domácom ľade s Nitrou zatiaľ 1:3.

24:20

Buly po pravej ruke domáceho brankára, vhadzovanie však vyhral Barnabás Majoross a domáci idú dopredu.

23:49

Nitra napriek inkasovanému gólu pokračuje v ofenzíve, tentoraz však Bernard skryl puk do svojej lapačky a prerušil tak hru.

23:00

Budapešť dáva gól! Ale pozor, domáci z ničoho nič znižujú na 1:3! Chris Bodó vymyslel skvelú prihrávku na Pitta, ktorý sa natlačil pred Hanuljaka. Síce ho neprekonal, ale v dorážke už uspel ÁKOS SZIGETI! Asistencie: Josh Pitt, Chris Bodó.

22:52

Domáca obrana sa musí trošku pozbierať, pretože napádanie Nitry robí domácim pri rozohrávke obrovské problémy.

22:39

Nuž a Nitra je pri chuti a znovu operuje v útočnom pásme.

22:02

Taktické plány MAC do druhej tretiny sa hneď v úvode zrútili ako domček z karát, domáci pôsobia po treťom góle Nitry pomerne dosť zaskočene.

21:21

Opäť výborná kombinačná akcia hostí! Koyš našiel prihrávkou z pravej strany pred domácou bránkou KENNEYHO MORRISONA, ktorý bez problémov pridal tretí gól Nitry! Asistencia: Patrik Koyš, Kyle Kerbashian.

20:44

Úvod druhej tretiny znovu patrí hokejistom Nitry, ktorí kombinujú v útočnom pásme.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vyhráva Nitra na ľade MAC Budapešť 0:2. Druhá tretina zápasu sa začne približne o 17:50.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:33

Domáci hokejisti sa zo všetkých síl snažia o kontaktný gól, obrana Nitry ale zatiaľ pracuje spoľahlivo.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:56

18:43

Sofron sa oprel do puku, zvoní tyč Hanuljakovej bránky!

18:22

Domáci hokejisti v obrovskom nápore počas presilovej hry!

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:33

Domáci znovu v tlaku, Sofron sa snažil o strelu z prvej z pravej strany, zlomil však hokejku.

17:10

Hokejisti domáceho tímu sa snažili usadiť v útočnom pásme, po strele od modrej čiary sa však puk odráža do stredného pásma.

16:56

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Mezei – 2 min., faul lakťom).

16:10

Nitra znovu operuje v útočnom pásme, s pukom nahodeným od modrej čiary si však Bernard bez väčších problémov poradil.

15:41

Útočná akcia Nitry je zastavená pre postavenie mimo hru.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny.

14:05

Domáci hokejisti sa trošku preberajú, snažia sa usadiť v útočnom pásme, stále im však chýba streľba na Miroslava Hanuljaka.

13:39

MAC má však teraz veľmi dobrú formáciu na ľade, Sofron narobil poriadny prievan v obrane Nitry.

13:02

Branislav Kubka sa pri návrate do obrany pošmykol, ale istil ho Sloboda a Nitra sa znovu bez problémov ubránila.

12:33

Nemec musel tvrdo zabojovať o puk za vlastnou bránkou, v náročnej situácii si však napokon poradil.

11:55

Nitra hrá zatiaľ veľmi dobrý zápas, domáci sa akoby nedokážu dostať do potrebného tempa.

11:09

Daniil Fominych sa šikovne predral pred domácu bránku z ľavej strany, Bernard mu však pokazil gólovú radosť.

10:33

Nitranom sa darí držať puk v útočnom pásme, i keď oň musia tvrdo bojovať pri mantineli.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, MAC prehráva na domácom ľade s Nitrou 0:2.

09:44

Kyle Kerbashian našiel na modrej čiare Mitcha Versteega, ktorého následná strela narobila Bernardovi síce problémy, ale brankár MAC situáciu napokon zvládol.

09:07

Hráči MAC sa síce dostali do útočného pásma, Hanuljak však ani tentoraz nemusel zasahovať.

08:55

V Budapešti máme prvú reklamnú pauzu, domáci tréner určite bude mať čo povedať svojim zverencom.

08:23

Nitra sa po dlhšom čase dostala do útočného pásma, po strele Slobodu bol však puk tečovaný na ochrannú sieť.

07:33

Pomerne dlho sa hrá bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

06:55

Bodó sa snažil prihrávkou pred bránku Nitry nájsť spoluhráča, tento úmysel mu však nevyšiel podľa predstáv.

06:22

Zápas má od úvodu výborné tempo, o dobrú kulisu sa starajú aj fanúšikovia oboch tímov.

05:43

Pekná kombinácia domáceho tímu, Stretch však nemieril presne a v následnej dorážke neuspel ani István Terbócs!

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, MAC už prehráva na domácom ľade s Nitrou 0:2.

04:54

Tak toto bola skutočne krásna akcia hostí! ANDREJ KOLLÁR dostal prihrávku pred bránku domáceho tímu, mal dostatok času a doslova si vychutnal brankára Andreasa Bernarda! Asistencie: Daniil Fominych, Branislav Mezei.

04:42

Nitra stiahla puk za svoju bránku a oba tímy následne striedajú svoje formácie na ľade.

04:12

V permanencii znovu brankár Nitry Miroslav Hanuljak, ten skryl puk do svojej lapačky a prerušil tak hru.

03:43

Chris Bodó poslal prvý strelecký pozdrav na bránku Nitry, Hanuljak však s týmto pukom nemal žiadny problém.

03:12

Obrana MAC si na ľavej strane nedala pozor na PATRIKA LUŠŇÁKA, ktorý na dvakrát prepasíroval puk za chrbát Andreasa Bernarda! Asistencie: Branislav Kubka, Judd Blackwater.