2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

12.01.2020, 01:10 • Barclays Center, New York • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.79 3.82 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání mezi New Yorkem Islanders a Bostonem Bruins je u konce. Dva body si dnes odvezou hosté, jelikož zvítězili 3:2 po prodloužení. Úvodní třetina patřila jednoznačně domácím a skóre 1:0 bylo zasloužené, trefil se Scott Mayfield. Ve druhé třetině se hra srovnala, více šancí měli opět domácí, ale branku vsítil pouze Jake DeBrusk. Třetí třetinu načal lépe Boston a ve 46. minutě také podruhé rozvlnil síť díky přesné střele Johna Moora. O čtyři minuty později ale srovnal aktivní Mathew Barzal a šlo se do prodloužení. Po čtyřiceti sekundách ale udělal zbytečný faul Brock Nelson. Tak kvalitní mužstvo jako je Boston nabídnutou možnost využilo vstřelením rozhodující trefy. Autorem gólu byl Patrice Bergeron.

Z mé strany je to vše. Přeji pěkný zbytek dne! (03:53:15)
Československá stopa v utkání

Jaroslav Halák (Boston) do utkání nezasáhl
Zdeno Chára (Boston) 0+0, +/-: -1, 1 střela, čas na ledě: 19:47
David Krejčí (Boston) 0+0, +/-: 0, 2 střely, čas na ledě: 16:49
David Pastrňák (Boston) 0+0, +/-: 0, 5 střel, čas na ledě: 21:14.

Bruins právě vstřelili branku!
Boston rozhoduje o své dnešní výhře gólem v přesilovce! Torey Krug nabídl kotouč spoluhráči, kterým byl v mezikruží PATRICE BERGERON. Zkušený centr si seřídil mířidla a přesnou střelou zametl puk pod horní tyč. 2:3 po prodloužení. Asistence: Torey Krug a Tuukka Rask.

61:18

Bergeron jemně tečoval další pokus českého střelce. Varlamov zasáhl.

60:57

Pastrňák společně s Krugem pálili na modré čáry jako na střelnici. Bránu netrefili a navíc na ledě zůstal ležet otřesený Casey Cizikas. Útočník Islanders zřejmě jednu z ran inkasoval.

60:40

Vyloučení v týmu New York Islanders (Brock Nelson – 2 min., podrážení).

60:32

Krejčí našel Marchanda, který využil své rychlosti. Útočník Bruins ale trefil vyrážečku Varlamova.

60:11

Nelson udělal při přechodu do útočného pásma o kličku navíc. Odpískán byl ofsajd.

60:01

Střely na bránu: 37 – 29.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:33

Také o pár sekund později dostal Brad Marchand prostor. Byl ale rychle zakřižován Leddym.

59:15

Bergeron posunul na Marchanda, jehož pokus byl zablokován.

58:44

Toews ve svém pásmu kombinoval s Mayfieldem, ale druhý jmenovaný hráč nerozehrál ideálně. Po icingu se bude vhazovat v obranné třetině hokejistů Islanders.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Mayfield (Barzal, Dobson), 50. Barzal (Jo. Bailey) – 29. DeBrusk (Bjork, McAvoy), 46. J. Moore (Heinen, Coyle), 62. Bergeron (Krug, T. Rask)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk (A), Dobson – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Beauvillier – Kühnhackl, Brassard, Dal Colle – Komarov, Cizikas, M. Martin.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Grzelcyk, J. Moore – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Bjork, Krejčí (A), DeBrusk – B. Ritchie, Coyle, Heinen – Wagner, Kuraly, Nordström.

Rozhodčí: Skilliter, Hanson – Baker, Devorski

Diváci: 14 962

04:36 NYI 1:0 Mayfield (Barzal, Dobson)
12:31 BOS 2 McAvoy, hákování
28:33 BOS 1:1 DeBrusk (Bjork, McAvoy)
34:07 NYI 2 Mayfield, hrubost