3:4

po prodl. (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)

12.01.2020, 17:00 • 40. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 4.28 4.8 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V predĺžení napokon o triumfe Popradu v tomto zápase rozhodol gólom Vandas. Liptáci dnes nepredviedli najhorší výkon a spokojní môžu byť aj s bodom. Poprad v podtatranskom derby získal dva body. (19:22:19)

60:44

Poprad dal gól!
Popradčania rozhodujú o svojom triumfe gólom v predĺžení! Svitanova delovka spoza pravého kruhu skončila na Kramárovi. Puk následne prešiel opäť na hokejku Svitanu, ktorý prihrával pred bránku MICHAELOVI VANDASOVI a ten strelou zblízka prekonal Romančíka!
Asistencia: Patrik Svitana.

60:24

Poprad vyhral úvodné buly v predĺžení a dopredu sa vysunul Preisinger. Strelu z pravého kruhu však zrazil hráč Mikuláša.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V poslednej dvadsaťminútovke sa podarilo v priebehu 53. minúty vyrovnať Zagrapanovi. Odvtedy sa stav nemenil a po 60 minútach je teda skóre nerozhodné 3:3. Pokračovať budeme o chvíľu formou predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:27

Puk je v obrannom pásme Popradu za Vošvrdovou bránkou. Kamzíci sa zrejme ešte pokúsia o posledný útok v tretej tretine.

58:55

Bjalončík vnikol do útočného pásma, potom si však nerozumel so svojimi spoluhráčmi z formácie a hostia o puk prišli.

58:37

Jakub Sukeľ vyrazil dopredu po pravom krídle. S pukom sa dostal k pravému kruhu, no odtiaľ už nedokázal prihrávať nikomu.

58:04

V novej rozohrávke si nerozumeli popradskí hokejisti. Hra je prerušená kvôli zakázanému uvoľneniu a vhadzuje sa pred Vošvrdom.

57:35

K strele spoza pravého kruhu sa prepracoval Adam Larkin. Jeho zakončenie však vôbec nebolo presné, mierilo na zadný mantinel.

56:50

Popradčania prečkali toto vylúčenie bez inkasovaného gólu. Liptáci sa snažia ešte niečo vyťažiť z tlaku, práve sú v útočnom pásme.

56:07

Bjalončík sa teraz ako mladý hráč prezentoval veľmi skúsene. Získal puk, zamieril s ním do pásma, potom vykonal protismernú kľučku a posunul dozadu na obrancov.

55:46

K strele spomedzi kruhov sa chcel dostať Surový, no nevyšlo mu to. Hostia sa potom oslobodili vyhodením puku.

55:11

Róbert Huna zamieril s pukom do útočného pásma. Svoju samostatnú akciu chcel zakončiť strelou, no nedostal sa k nej. Potom sa hostia oslobodili.

54:48

Liptovský Mikuláš získava presilovú hru. Patrik Svitana dostáva dve minúty za držanie a oddychový čas si berie tréner Popradu.

54:08

Po dlhšom čase sme sledovali aj útok na opačnej strane. Alex Tamáši vypálil tesne spoza ľavého kruhu a mieril to priamo do Vošvrdu.

53:43

Bjalončík ešte stihol zastaviť puk v útočnom pásme a posúval puk pred bránku na Matúša Paločka, ktorému preskočil cez hokejku a už zakončovať nestihol.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Ró. Huna, 30. Ró. Huna, 40. Kramár (Kriška, Piatka) – 15. Bjalončík (Matej Paločko), 37. Bjalončík, 53. Zagrapan (Svitana, Takáč), 61. Vandas (Svitana)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Romančík (Zalivin) – Kurali, Kramár, Droppa, Petran, Roman, Smutný, Haluška, Nemec – Kriška, Piatka, J. Sukeľ – Ru. Huna, Nikulin, Oško – Vybíral, Tamáši, Uhrík – Surový, Ró. Huna, Ri. Huna

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Kozák, Brejčák, Erving, Ulrych, Dalhuisen, Larkin, Česánek – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, Svitana – Jacobs, Paukovček, Lodge – Matej Paločko, Bjalončík, Matúš Paločko

Rozhodčí: Valach, Juhász – Rojík, Soltész

Diváci: 1 050

14:34 POP 0:1 Bjalončík (Matej Paločko)
19:37 LMI 1:1 Ró. Huna
25:08 POP 2 Larkin, držení