4:5

po s.n. (0:2) (3:2, 0:1, 1:1 - 0:0)

26.12.2019, 17:35 • Keine Sorgen Eisarena, Linz • 31. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.83 5.29 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Znojmo předvedlo vskutku husarská kousek, v jedenácté minutě to bylo již 3:0 pro Linz, borci z jihu Moravy však zabojovali a vyválčili cenné dva body. Pokračují tak v dobré prosincové formě, výborně zachytal brankář Groh a z hráčů se nejvíce bodově dařilo trojici Flick (2+0), Berisha (2+0), McRae (0+2). Přeji všem čtenářům onlajnů hezký a pohodový večer. (20:07:12)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.
Autorem vítězné branky je AARON BERISHA – 4:5!

64:41

Linz se snaží kombinovat v útočném pásmu, ale spíše pouze po rozích.

64:22

Vhazování v útočném pásmu Znojma.

64:08

Nepřesně mimo branku Znojma střílel slovenský obránce Juraj Valach.

63:45

Bombu Antonína Bořuty zastavil brankář Kickert s pomocí své obrany.

63:08

Další výměna názoru v útočném pásmu Znojma.

62:20

I Kickert musí v prodloužení ukázat své kvality.

61:31

Před atakujícím Leblerem skvěle kotouč vyhodil po mantinelu brankář Groh.

60:53

Znojmo uklidňuje hru míchání puku za svou brankou.

60:22

Střelu Kristlera zlikvidoval výtečně Groh.

60:01

Následuje pětiminutové prodloužení.
Třetí zápas za sebou mezi Linzem a Znojmem končí po šedesáti minutách remízou, tentokráte 4:4.

60:00

59:45

Obraně Znojma ujel zcela sám Stefan Gaffal, ale ztroskotal na výtečném brankáři Grohovi!

59:27

Návštěva po vyhraném buly bude zřejmě delšího charakteru.

59:18

Znojmo je na návštěvě v útočném pásmu.

58:47

Další vhazování před znojemským brankářem.

58:29

Bombu od modré čáry do rohu kluziště vytěsnil brankář Groh.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50

Za brankou Groha se urputně bojuje o každý centimetr ledu.

57:06

Před Grohem puk neposedně poskakoval, nakonec vše dobře dopadlo.

56:27

Znojemští hráči se provinili ofsajdem při útočném přechodu modré čáry.

55:45

Zakázané uvolnění týmu Orli Znojmo.

55:05

Rozklek brankáře Groha řeší vyslaný projektil vyslaný z hole hráče Black Wings Linze.

54:22

Hráči Linze lépe uspěli při vhazování před Kickertem.

53:49

Lebler nyní kromě svých hokejových dovedností ukázal u mantinelu i svou tvrdost v osobním souboji.

53:06

A budeme opět sledovat založení útoku hostujícího útoku.

52:28

Znojmo operuje s pukem na hokejkách ve svém obranném pásmu.

51:45

Znojemský hráč u pravého mantinelu dostal řádně naloženo a vzápětí zasahuje v poklidu Kickert.

51:09

Do rozehrávky Linze se rychle a i celkem dobře zapojil svou holí brankář Kickert.

50:28

střelu z levého kruhu pod sebou ukryl zasahující brankář Kickert.

49:42

Samozřejmě před brankou Znojma došlo k dalšímu pošťuchování.

49:42

Florek nevolil pravděpodobnou nahrávku na volného Kristlera, ale jeho střelecké zakončení si jistě pohlídla brankář Dominik Groh.

49:00

Střední pásmo bude dějištěm dalšího buly.

48:31

Groh výtečně zasáhl svým levým betonem proti střele přímo z osy hřiště z mezikruží!

47:59

Po odraženém puku následovala nepřesná střela mimo branku hráče Linze.

47:26

Vhazuje se ve středním pásmu.

46:11

Nyní znojemská obrana čelí delší dobu trvající ofenzívě Linze.

45:27

Domácí hráči vyhráli vhazování před Dominikem Grohem.

44:38

I třetí třetina má pořádné grády. Dočkáme se potřetí za sebou v tomto duelu soupeřů opět prodloužení? Vše tomu zatím nasvědčuje.

43:53

Orli právě vstřelili branku!
Znojemští hráči příliš dlouho nenechali radovat se fanoušky soupeře, a naopak potěšili své nejen přítomné příznivce a vyrovnání zařídil AARON BERISHA 4:4! Asistence: Philip McRae, Antonín Bořuta.

42:49

Linz právě vstřelil branku!
EHC Black Wings Linz také bleskově využívá svou přesilovou hru po gólové trefě DANA DA SILVY – 4:3! Asistence: Josh Roach, Rick Schofield.

42:41

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Adam Sedlák – 2 min., držení).

42:02

Bomba Antonína Bořuty přes bránícího hráče neprošla až k brankáři Kickertovi.

41:20

40:57

O puk se u mantinelu tvrdě bojuje za brankou Kickerta.

40:23

Přesilovkové zavezení kotouče do útočného pásma Linze bylo úspěšné.

40:01

I nadále vede Znojmo na střely po dvou třetinách nad Linzem 27:19.
Druhá třetina dopadla pro znojemské barvy velmi dobře a díky gólu Bartoše je po čtyřiceti minutách nerozhodný stav skóre 3:3. I nadále bude trvat v úvodu třetí třetiny přesilová hra pro Znojmo. Třetí třetina začne cca kolem 19:10 hodin.

40:00

39:32

Domácím hráčům se povedlo dostat puk do střední třetiny.

38:41

Tlak je drtivý, ale chybí tomu střelba.

37:59

Znojmo s jedním bekem na modré čáře svírá čtveřici hráčů z Linzu.

37:20

Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Juraj Valach – 2+2 min, faul loktem).

36:26

Znojmo ve vyrovnané třetině po zásluze vyrovnává stav utkání na 3:3 po trefě DAVIDA BARTOŠE – 3:3! Bez asistence.

35:29

Krátká interní rada rozhodčích proběhla ve středním pásmu.

34:47

Opět byl u puku jako první obránce Znojma atakující Rick Schofield měl lidově řečeno smolíka.

34:19

Znojmo drží v této fázi hry častěji puk na svých holích.

33:31

Další velmi tvrdý souboj byl sveden na levé straně rohu kluziště vedle branky Groha.

32:58

Komerční přestávka. Branky již nepadají jako v první třetině, nicméně i tak sledujeme velmi zajímavé utkání plné emocí a soubojů.

32:12

Sražená střela Znojma následně končí nepřesnou nahrávkou na levé straně kluziště, kde nikdo v bílém nebyl.

31:39

Výborně zapracoval ležící Groh svou holí ohledně volného puku. Následné souboje na hraně před brankářem sudí opět nechali bez povšimnutí.

30:55

Sražená střela Samuela Huntera Fejese končí mimo prostor tří tyčí.

30:17

Nahození za branku Groha na zadní mantinel si pohlídala obrana Znojma.

30:08

Bombu Berishy podržel brankář Kickert a vzápětí byla před ním vyvolána hromadná rozmíška.

29:39

Hra se přesouvá na vhazování do středního pásma.

29:22

Andreas Kristler stále drží útočné pásmo pro Linz po vyhraném buly.

29:11

Po levé straně unikl Brian Lebler, ale nezakončil, jelikož obětavý skok předvedl jeden z hráčů defenzívy Znojma!

28:26

Znojemská útočná akce začne až z obranného pásma.

27:35

Nepříliš jistě zapracoval obránce Ondřej Mikliš.

27:22

Vypadalo to na podražení jednoho z hráčů Znojma, hra naštěstí běží dále bez přerušení.

26:58

Zakázané uvolnění Linze.

26:52

Střelu od modré čáry srazil atakující Andreas Kristler, hráči Znojma při pokusu o střelu odlétla i rozlomená hráčská hůl.

26:04

Až nyní se hra stěhuje před Dominika Groha.

25:21

Bojovnost hráčů Znojma nepouští z obranného pásma domácí hokejisty.

24:42

Valná hromada před Kickertem, který si připisuje další úspěšný zásah.

23:54

Linz ztratil útočné pásmo po velmi krátkém pobytu načež byl tvrdě dohrán ve středním pásmu Svoboda.

23:18

Střelu z levého kruhu vyrážečkou likviduje brankář David Kickert.

22:35

Znojmo i přes zlomenou hůl z jednoho hráčů dokázalo dostat kotouč do středního pásma.

21:44

Puk létá ze strany na stranu, čehož oba celky využívají k hromadnému střídaní během hry.

21:16

Znojmo je zamčené ve své obranné třetině, i vstup má do druhé třetiny Linz aktivitou na své straně.

20:44

Buly v útočném pásmu celku EHC Black Wings Linz.

20:15

Pohotová střela z otočky na ose hřiště těsně minula branku Dominika Groha.

20:01

Orli Znojmo v první třetině bylo aktivnější na střely v poměru 16:10.
Úvod se Znojmu vůbec nevyvedl a v jedenácté minutě to bylo tuze zlé 3:0 pro Linz. Flick si, ale nabil ostrými náboji a dvakrát dostal kotouč za zády Kickerta a tudíž je stav po dvaceti minutách 3:2. Druhá třetina by měla začínat ca kolem 18:22 hodiny.

20:00

19:41

Po zásahu brankáře Groha se bude vhazovat v obranném pásmu Znojma.

19:32

Linz z vlastního pásma se snaží ještě o založení útočné akce.

19:14

U mantinelu se svádí jeden drsný souboj za druhým.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:34

Z levého rohu se puk dostal před branku Kickerta a ten nevěděl kde je, skoro to vypadalo jako by byl na kolotoči.

17:42

Ačkoliv to vypadalo na icing ze středního pásma Linze, hra dle čárových sudích bude plynule pokračovat dále,.

16:55

Hráči Linze jsou nestěhováni v útočném pásmu soupeře.

16:06

Náhradník Groh předvedl jistý zásah.

15:36

Hráči Linze jsou velmi hodně vyvedeni z konceptu o zápasu typu procházka růžovou zahradou.

14:21

A ono to půjde, ne že né – za Znojmo druhý kotouč do sítě za záda Kickerta dostal opět ROBERT FLICK – 3:2! Asistence: Anthony Luciani, Ondřej Mikliš.

12:41

Znojmo se díky využité přesilové hře vrací zpět do hry a početná skupina fanoušků Znojma má poprvé v utkání radost – ROBERT FLICK – 3:1! Asistence: Aleš Sova, Philip McRae.

11:38

Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Dragan Umicevic – 2 min., hákování).

10:54

Střídání v týmu Orli Znojmo: ze hřiště odchází Teemu Lassila, přichází Dominik Groh.

10:54

DAN DASILVA je úspěšný z dorážky, když střelu Roache z nájezdu brankář Lassila dokázal vyrazit, ale pouze k dorážejícímu hráči. Asistence: Josh Roach, Justin Florek.

10:39

Znojemský hráč byl o kotouč v souboji obrán Dabem DaSilvou v útočném souboji ve středním pásmu u modré čáry.

10:26

Hra se následně stěhuje před brankáře Lassilu.

09:57

Rychlá kombinace Znojma končí střelou z pravého kruhu, kterou Kickert likviduje pohotovým vyražením pomocí svého betonu!

09:22

Nahození puku do útočného pásma krotí brankář Kickert a rozehrává jej na své spoluhráče.

08:37

A aktivní čtvrtá lajna Znojma opět vybojovala útočné pásmo.

07:54

Zaúřadovala lapačka brankáře Teemu Lassily.

07:18

Kickert musel zasahovat a bude se také před ním vhazovat.

06:33

Autorem branky je BRIAN LEBLER – 2:0! Asistence: Dragan Umicevic a Matthew Nicholas Finn.

06:23

Komerční přestávka.

06:18

Nepřesný pokus znojemských těsně minul Kickertovu branku.

05:37

Po zakázaném uvolnění se hra stěhuje před brankáře Lassilu.

05:22

Hra se přestěhovala za branku Kickerta, kde probíhají u mantinelu tvrdé osobní souboje.

04:59

Sražená střela Joshe Roache a kotouč se od brusle odráží do středního pásma.

04:24

Rutkowski udržel kotouč v útočném pásmu a nahazujej po prknech za branku Znojma.

03:38

Centr prvního útoku Schofield zavezl kotouč do obranného pásma Znojma.

02:52

Přerušená hra po zásahu brankáře a bude se opět vhazovat před Kickertem.

02:14

Čtvrtá formace Znojma získala svou bojovností buly v útočném pásmu.

01:25

I nadále je v tlaku domácí celek, kterému se výborně povedl vstup do utkání.

00:19

Brian Lebler v útočném pásmu našel DRAGANA UMICEVICE, který si vyjel zpoza branky a zasunul kotouč přesně za záda brankáře – 1:0!

00:09

Vyhrané buly pro domácí hokejisty, kteří začnou útok z vlastní třetiny.

00:01

Linec bude hrát v tmavých dresech, Znojmo nastupuje v bílých dresech.

EHC Black Wings Linz: Kickert (Stroj) – Altmann, Valach, Finn, Roach, Kragl, Rutkowski, Matzka, Pusnik – Lebler, Schofield, Umicevic – Kristler, Florek DaSilva – Fejes, Gaffal, McNeill – Cijan, Bruckler, Leiler. Trenér. Tom Rowe.

Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Bořuta, Stehlík, Sova, Mikliš – Luciani, Flick, T. Svoboda – Bowles, McRae, Berisha – Beránek, Bartoš, Mrázek – Češík, Oščádal, Jonáš. Trenér: Miroslav Fryčer.

Rozhodčí: Berneker, Štolc – Kontschieder, Pardatscher.

Vzájemná utkání 2019 – 2020:

12.11.2019 Linz – Znojmo 3:4 po prodloužení (1:2, 1:0, 1:1 – 0:1)

Branky: 5. Kristler, 35. Lebler, 56. Gaffal – 20. a 63. Luciani, 17. Svoboda, 60. Flick

13.10.2019 Znojmo – Linz 4:3 po prodloužení (1:2, 2:1, 0:0 – 1:0)

Branky: 6. Češík, 24. McRae, 26. Luciani, 63. Bowles – 2. a 8. Lebler, 21. DaSilva
V 31. kole EBEL ligy se střetne EHC Black Wings Linz (5) s týmem Orli Znojmo (3). Bude to přímý souboj o příčky v nejlepší pětce tabulky zajišťující přímý postup do play-off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:5

Branky a nahrávky: 1. Umicevic (Lebler), 7. Lebler (Umicevic, Finn), 11. DaSilva (Roach, Florek), 43. DaSilva (Roach, Schofield) – 13. Flick (Sova, McRae), 15. Flick (Luciani, Mikliš), 37. Bartoš, 44. Berisha (McRae, Bořuta), rozh. náj. Berisha