2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0)

26.12.2019, 19:00 • Steel Aréna, Košice • 34. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 2.15 4.1 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Šláger Štefanského kola sa práve skončil. Počas predošlých 60 minút sa viac darilo domácemu HC Košice, ktorý zdolal HC Slovan Bratislava pomerom 2:1 a do tabuľky si pripísal ďalšie tri body. Košičania ostávajú neporazení už jedenásť zápasov v rade. Na čele tabuľky si navyše vypracovali sedembodový náskok — práve pred druhým Slovanom.

Pomer striel v dnešnom zápase: 19:31

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte príjemný zvyšok sviatočného večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (21:30:40)

59:40

Hrá sa v rohu, Slovan nemôže strieľať.

59:20

Domáci hru vytlačili do stredného pásma.

59:04

Košičania si príliš nepomáhajú, puk poslali na zakázané uvoľnenie. Stále pritom čelia útočným chúťkam šestice Slovanistov.

59:03

Posledná minúta riadnej hracej doby.

58:52

Tlak Slovana, Košarišťan šiel na ľad. Hra je prerušená, puk ale v sieti neskončil.

58:40

Slovan je znova bez brankára.

Vedeli ste?

Sezóna 2019/2020 je pre Košice 27. v najvyššej hokejovej súťaži Slovenska. Slovan Bratislava si v tomto ročníku na svoje konto pripíše jubileum — 20. sezónu medzi hokejovou elitou Slovenska.

58:10

Posledné dve minúty tretej tretiny. Vhadzovať sa bude v strednom pásme, Habal sa musel vrátiť.

57:55

Habal je na striedačke, Slovan to skúša so šiestimi mužmi.

57:03

Trochu sa nám to natiahlo, rozhodcovia museli všetkých na ľade upokojiť. Pokračujeme v pásme domácich.

57:03

Pred bránkou Košíc sa ponaťahovalo niekoľko hráčov. Zrejme to bude bez trestov, zápasu by prípadné vylúčenia len zbytočne uškodili.

56:49

Bondra musí začínať spoza Habala.

56:23

Květoň si vypýtal puk, Slovanisti pri ňom ale boli skôr. Prišiel tak výpad po ľavom krídle, ale ani toto nebola gólová šanca.

55:53

Naopak, Košiciam budú podobné momenty už vyhovovať, potrebujú znásobiť svoju defenzívnu činnosť. Hra je vykázaná do stredného pásma.

55:20

Posledných päť minút tretej tretiny. Puk bol dlho zašliapnutý v rohu klziska, arbitri napokon neprerušovalo. Slovan to stojí cenné sekundy.