26.12.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 30. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.4 4.2 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání

Martin Rohan (KVA) 1+0
Vilém Burian (OLO) 1+0 (19:29:15)
Statistiky: Střely na bránu: 38-29; Zablokované střely: 6-5; Vhazování: 47%-53%; Hity: 6-5; Přesilové hry: 0/6-1/6; Trestné minuty: 12-12.

Hokejisté Olomouce na domácím ledě vyhráli počtvrté v řadě

Olomouc podruhé v letošním ročníku porazila Karlovy Vary, které sice dokázaly po první přestávce bleskově vyrovnat, jenže poté dvakrát v řadě skórovali domácí a bylo prakticky po zápase. Vítězný gól Olomouce vstřelil v prostřední části duelu Lukáš Nahodil a zaznamenal tak svůj jubilejní desátý gól v letošní sezóně. Konečný výsledek. HC Olomouc 4 HC Energie Karlovy Vary 2.

59:52

Vilém Burian ještě mohl přidat pátý gól, jeho střela z mezikruží ale zamířila nad bránu hostí!

59:27

59:27 Pavel MUSIL - 4:2

59:27

Olomouc právě vstřelila branku!
PAVEL MUSIL vyhrál mezi trestnými lavicemi osobní souboj a z pravého kruhu pro vhazování poté zamířil do prázdné brány! Olomouc vede 4:2 a je téměř hotovo. Asistence: Lukáš Klimek.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:57

Vojtěch Polák na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím skončila v lapačce Branislava Konráda, který byl na přední tyči připraven.

57:38

Jan Bednář zůstal po timeoutu Karlových Varů na střídačce a hosté zkouší vyrovnat v šesti!

57:38

Dnešní utkání sleduje 3747 diváků.

57:38

Martin Kohout se vrátil z trestné lavice zpět na led a střelou z pravého kruhu pro vhazování mohl vyrovnat Petr Koblasa, Branislav Konrád ale jeho pokus zachytil.

56:18

Jan Bednář si dobře pokryl prostor u své pravé tyče brány a po zmrazení kotouče raději přerušil hru.

55:25

Martin Kohout dostal dvě minuty za sekání a Karlovy Vary hrají po kontaktním gólu v oslabení. Stav 3:2.

55:09

55:09 Michal PLUTNAR - 3:2

55:09

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
MICHAL PLUTNAR nyní vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a fantastickou střelou s příklepem vymetl bližší horní roh brány! Karlovy Vary využily přesilovou hru a jsou zpět v zápase! Rozdíl je jeden gól. Asistence: Tomáš Rachůnek.

54:15

Branislav Konrád dokázal pokrýt prostor u své levé tyče brány a jeho spoluhráčům se poté podařilo vyhodit puk podél střídaček až za bránu Karlových Varů.

52:32

Olomoučtí hráči zbytečně faulovali v pravém kruhu útočného pásma a po komerční přestávce budou čelit přesilové hře. František Skladaný byl vyloučen na 4 minuty za vysokou hůl. Hosté mají šanci snížit na 2:3.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Skladaný (Vodný, Laš), 28. Nahodil (Klimek), 44. Burian (Strapáč, Irgl), 60. P. Musil (Klimek) – 22. M. Rohan (Raška I), 56. Plutnar (T. Rachůnek)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Jaroměřský, Ondrušek (A), Valenta, Švrček, Dujsík, Vyrůbalík (C), Škůrek – Irgl, Strapáč, Burian – P. Musil, Nahodil, Klimek – Olesz, Kolouch, J. Káňa – Skladaný, Vodný, Laš. Hlavní trenér: Zdeněk Moták.

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Graňák (C), M. Rohan, Plutnar, D. Mikyska, Eminger, Šafář – Flek, Gríger (A), T. Rachůnek – O. Beránek, Černoch (A), V. Polák – Osmík, Raška I, Křemen – Kohout, T. Mikúš, Koblasa. Hlavní trenér: Martin Pešout.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Tomáš Micka. Čároví: Lukáš Rampír, Vladimír Rožánek