3:2

konec (2:1, 1:1, 0:0)

26.12.2019, 17:00 • 34. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.37 4.1 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tretia tretina bola jediná, v ktorej nepadol žiaden gól. Popradčania sa ešte snažili o nejaký záverečný nápor, no pribrzdilo ich vylúčenie, ktoré prišlo v závere tretiny. Miškovec teda v dôležitom zápase zdolal Poprad 3:2 a získal všetky tri body. (19:38:37)

59:45

Poprad už hrá powerplay, ale puk je za popradskou bránkou.

59:34

Poprad sa ešte o niečo snaží, no v prvom rade musí získať útočné pásmo, čo sa zatiaľ nedarí.

58:57

S vylúčeniami sa to pre tento zápas ešte nekončí. Dve minúty dostáva Aleksandar Magovac, ktorý si odsedí trest za príliš veľa hráčov na ľade.

58:56

Po pravom krídle dopredu vyštartoval Tousignant, no nepodarilo sa mu presadiť sa.

58:08

Zagrapan takmer vo vlastnom oslabení podkúril domácej defenzíve, keďže sa mu skoro podarilo zachytiť rozohrávku DVTK.

57:32

Nebezpečne pálil od modrej čiary Kyle Beach. Jeho delovka príklepom bola tečovaná a skončila na ochrannej sieti.

56:45

Za podrazenie už na trestnej lavici sedí Ján Ťavoda. Miškovec teda bude hrať presilovku.

56:36

Zatiaľ zo strany Popradčanov nesledujeme príliš efektívny nápor a tento okamih rozhodne nepríde ani teraz, keďže sa bude vylučovať.

56:14

Erving vyšliapol po pravom krídle a snažil sa prekvapiť brankára Rajnu. Namieril to z kruhu bekhendom, ale mieril iba tesne nad bránku.

55:14

Nahodený puk spoza ľavého kruhu z hokejky hosťujúceho hráča Ulrycha letel bezpečne do lapačky brankára Rajnu.

54:36

Medzi kruhy si veľmi pekne našliapol Magovac, ktorý dostal dobrú prihrávku od Jacobsa, no nedokázal z nej vyťažiť, i keď sa už pohyboval tesne pred bránkoviskom.

54:15

Zagrapan v útočnom pásme ponúkol krížnu prihrávku na ľavý kruh, kde prišiel Ulrych, no ten nedokázal spracovať úspešne puk. Unikol mu z čepele.

53:33

Pomedzi kruhy sa s pukom dostal Patrik Svitana, ktorý to skúsil priamou strelou na brankára Rajna. Maďarský gólman bol pripravený a dokázal štandardne reagovať.

52:39

Štadión v Miškovci zatiaľ do týchto chvíľ stále úpenlivo povzbudzuje svoj tím. Miškovec zatiaľ stále siaha na dôležité víťazstvo.

51:56

Popradčanov v tejto situácii zastavil ofsajd, obranca Popradu si puk spracúval už v strednom pásme, a tak je hra prerušená.

51:33

Poprad je nasťahovaný v útočnom pásme, no zatiaľ veľmi nebezpečná strela od hostí neprišla. Miškovec odoláva úspešne.

50:44

Preisinger smeroval puk pred bránku, kde bol pripravený Jacobs, no veľmi sa mu nepodarilo strieľať z blízkosti bránky. Poprad hrá dokonca presilovku 5 proti 3.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Beach, 10. Beauviller (Szirányi), 40. Galanisz (Beauviller) – 16. Ulrych (Paukovček), 36. Králik (Ulrych)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna – Láda, Vandane, Göz, Dudás, Szirányi, Vojtkó, D. Kiss, Farkas – Beach, St. Pierre, Rodman – Beauviller, Miskolczi – Harrison, Galanisz, Magosi – Ritó, Tousignant, P. Kiss

HK Poprad: Nechvátal (10. Vošvrda) – Kozák, Fabian, Erving, Ulrych, Magovac, Ťavoda, Božoň – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, Svitana – Jacobs, Paukovček, Karterud – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik – Králil

Rozhodčí: Adamec, Lokšík – Bogdaň, Jurčiak

03:32 POP 2 Erving, podrážení
03:58 MIS 2 Vandane, hákování
05:27 MIS 1:0 Beach
09:35 MIS 2:0 Beauviller (Szirányi)
09:35 POP -Vošvrda +Nechvátal (Střídání)