Mistrovství světa do 20 let

Česko – Rusko

4:3

konec (2:2, 2:1, 0:0)

26.12.2019, 15:00 • Ostravar Aréna, Ostrava (kapacita: 10 004 míst) • Skupina B • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 5.09 5.85 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:31

56:31 Tvrdý hit Galeňuka

56:31

Galeňuk narazil tvrdě na mantinel v rohu hřiště Čajku, Česko tak bude mít k dispozici dvojnásobnou početní výhodu. Galeňuk inkasoval dvě plus deset minut za vražení na hrazení.

56:04

Střelec dnešních dvou ruských gólů Zamula oslabuje své mužstvo v koncovce zápasu, dostal dvě minuty za držení.

47:17

Martin Haš se provinil u vlastní branky držením protihráče, ještě než začne ruská přesilovka, tak proběhne komerční přestávka.

37:44

Vyloučení v týmu Rusko (Anton Malyšev – 2 min., hákování).

37:21

Češi po zákroku Askarova dobře operovali v předbrankovém prostoru, vznikla z toho další šarvátka, po které míří na trestnou lavici Rtiščev.

36:02

Vyloučení v týmu Rusko (Dmitrij Voronkov – 2 min., sekání).

20:20

První útoční výpad druhé třetiny podnikli Češi, rychle jdou ale do čtyř, když se u branky soupeře provinil podrážením Petr Čajka.

18:31

Češi mají na konci první části ideální příležitost překlopit vedení zpět na svou stranu, na dvě minuty míří na tresnou lavici za hákování Daniil Pylenkov.

15:30

Poměrně zbytečného faulu se nyní dopustil ve středním pásmu Matěj Pekař, ten si odsedí na trestné lavici dvě minuty za podrážení.

12:31

Vyloučení v týmu Česko (Radek Kučeřík – 2 min., hrubost).

08:06

Vyloučení v týmu Česko (Tomáš Dajčar – 2 min., podrážení).

03:41

Vyloučení v týmu Česko (Libor Zábranský – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rusko (Kirill Marčenko – 2 min., hrubost).

02:32

Anton Malyšev (RUS) mimo hru zasáhl vysokou holí Jeníka a Češi mají výhodou první početní výhody.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Kubíček (Jeník, Teplý), 8. Myšák (Teplý), 26. Blümel, 38. Jeník (Teplý, Šír) – 11. Zamula (Chovanov, Denisenko), 15. Podkolzin (Marčenko, A. Romanov), 27. Zamula (Voronkov, Alexandrov)

Česko: Dostál (Pařík) – Klikorka, Zábranský, Kučeřík, Kubíček, Haš, Dajčar – Pekař, Teplý, Jeník – Lauko, Pytlík, Šír – Čajka, Raška, Myšák – Pavel, Šik, Blümel.

Rusko: Askarov (41. Miftachov) – Žuravljov, A. Romanov, Zamula, Malyšev, Galeňuk, Pylenkov – Chovanov, Denisenko, Dorofejev – Voronkov, Sokolov, Alexandrov – Ivan Morozov, Marčenko, Podkolzin – Sorkin, Rtiščev, Grošev.

Rozhodčí: Lawrence (CAN), Macfarlane (USA) – Obwegeser (SUI), Synek (SVK)