4:1

konec (0:0, 3:1, 1:0)

19.12.2019, 15:00 • Zimní stadion Olomouc • 29. kolo • Kristýna Nováková

To je ode mě vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek čtvrtečního odpoledne. (16:56:46)
Třetí třetina přinesla pouze jeden jediný gól, a to na straně domácího týmu. Matěj Kořenek svým druhým gólem v zápase stvrdil výhru Hanáků 4:1.

59:20

Domácí jsou kompletní.

58:25

Lukáš Pírek ujížděl do brejku, ale mířil příliš vysoko.

58:00

A Mácha znepříjemňuje rozehrávku hostů.

57:49

Olomouc vyhazuje kotouč na druhou stranu ledové plochy.

57:18

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hlaváč – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:08

Čermákovu střelu olomoucký gólman vyrazil na mantinel.

56:15

Zakázané uvolnění domácího celku.

56:00

Rosecký nedokázal zpracovat přihrávku a kotouč mu odskočil do rohu kluziště. Hosté u něj byli rychleji, a tak se hra přesunula zase na chvíli před Mokrého.

54:40

Šimek se dostal do útočné třetiny, jenže měl proti sobě tři protihráče, takže se nedostal k zakončení.

53:10

Domácí jsou v plném počtu.

52:17

Olomoucká čtveřice se osvobozuje a může jet střídat.

52:00

Nahrávka jednoho z Kladenských na Jelínka byla moc prudká, hosté se musí klidit za modrou čáru.

51:40

Kladno rozestavělo přesilovkový zámek.

51:06

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pírek – 2 min., hrubost).

50:10

Hraje se však stále v obranné třetině hostů.

49:50

Tahle přesilovka domácímu celku nevyšla. Kladno už je kompletní.

4:1

Branky a nahrávky: 26. Ministr (Rutar, Mácha), 34. Kořenek (Kalač, Krupa), 39. Ministr (Kořenek, Rutar), 44. Kořenek (Kalač) – 27. Hašek (Volráb)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader (C), Groch, Hlaváč, Hladiš, Vosátko (A), Rutar, Pírek, Bahounek – Kalač, Krupa, Rosecký, Mácha, Štědrý, Kořenek, Tichý, Ministr, Tarnoczy

Rytíři Kladno: Novotný (Burda) – Strnad, Robovský, Staněk, Šmatlák, Zíka, Funk (A), Volráb – Klíma, Šimek, Hašek (C), Sachr, Rendla, Jelínek, Čermák, Chrenka

Rozhodčí: Kubičík – Gebauer, Rožánek

02:37 KLA 2 Zíka, nedovolené bránění
05:15 OLO 2 Kořenek, nedovolené bránění
08:53 OLO 2 Ministr, podrážení
16:12 KLA 2 Chrenka, držení
24:47 KLA 2 Staněk, zdržování hry / posunutá branka