HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

5:3

konec (2:0, 2:2, 1:1)

19.12.2019, 18:00 • enteria arena • 7. kolo • Rudolf Novák

Všem děkujeme za pozornost u dnešního zápasu a ještě jednou se omlouváme za technické problémy v první třetině. (20:04:38)
Utkání skončilo výhrou domácích hráčů Dynama, kteří perfektně vstoupili do utkání a po první třetině vedli o dvě branky. Poté se hra vyrovnala a Chomutov v některých částech zápasu dostal domácí pod tlak, ale na remízu, nebo dokonce výhru to tentokrát nestačilo. Konečný stav utkání 5:3 pro HC Dynamo Pardubice.

59:40

Piráti jeli v oslabení sami na brankáře Borovičku, bohužel to ale překombinovali a s pukem se dostali až za bránu.

58:08

Čech se svojí rychlostí ujel domácí obraně a snažil se zakončovat pod beton Borovičky, ten puk za svá záda nepustil.

57:42

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., hákování).

55:49

Novotný se snažil obtočit kolem branky a zakončit, u tyče mu ale překážel Bajgarův beton.

53:34

Piráti právě vstřelili branku!
Po zatlačení Dynama do obranného pásma, se ke kotouči dostal FILIP DÖRING, kterému puk se štěstím zapadl až do brány. Asistence: Perný Dominik, Jan Vostiňák.

52:32

Šilar dostal puk do samostatného úniku. Jeho ránu musel vytahovat Borovička ramenem.

51:40

Půlpán nahrával před bránu na Kubíčka P., ten trefil výstroj připraveného Bajgara.

50:08

Kubíček P. prokličkoval mezi obranou, ale jeho blafák mu poté Bajgar přečetl a vyrazil betonem.

49:08

Pavlata zkusil vystřelit od modré čáry, trefil pouze břevno Bajgarovi branky.

48:15

Jakub Kovář od své brány vyvezl puk a dostal se až před bránu domácích, v samotném závěru ale minul.

47:11

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Perný – 2 min., sekání).

46:01

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Macas – 2 min., držení).

45:20

Chomutov nevyužil rozjetého útoku tři na jednoho, když Spudich dostal kotouč na paty.

43:52

Vyhrané buly ve středním pásmu pro Chomutov zajistilo střelu od modré čáry, ta ale netrefila ani brankovou konstrukci.

42:52

Spudich se dostal před bránu a vystřelil, pukem ale trefil pouze rameno Borovičky.

40:15

Dynamo právě vstřelilo branku!
MATĚJ PŮLPÁN hned ze začátku třetí třetiny zaskočil hostující obranu Chomutova a po dvou krásných kličkách vypálil do horního rohu branky, kde hostující brankář neměl šanci zasáhnout. – 5:2 Asistence: Pavol Štetka.

5:3

Branky a nahrávky: 4. Půlpán (Štefka), 17. Půlpán (Joudal, Pavlata), 23. Kloz, 28. Hebek (Kloz), 41. Půlpán – 26. Vostiňák (Spudich), 39. Čech, 54. Döring (Perný, Vostiňák)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Marossy) – Joudal, Hebek, Vašíček, Kubíček P., Koudelka, Špinka – Pavlata, Matuška, Jirout, Pilař, Kubíček J., Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Půlpán, Štetka, Macas

Piráti Chomutov: Bajgar (Ciple) – Poch, Frollo, Perný, Rusín, Kovár, Rykl, Jenček, Döring – Spudich, Šugár, Šilar, Czingel, Vostiňák, Čech (C), Pavlák, Rindoš

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Kristýna Hájková, Tomáš Jiruška

03:23 PCE 1:0 Půlpán (Štefka)
06:10 CHM 2 Rykl, podrážení
11:52 CHM 2 Pavlák, podrážení
16:32 PCE 2:0 Půlpán (Joudal, Pavlata)
20:55 PCE 2 Hebek, hákování