19.12.2019, 01:00 • Prudential Center, Newark • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.35 3.88 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (03:46:00)
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:08
Ondřej Kaše (ANA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:45
Tři hvězdy utkání
1. Nico Hischier (NJD) 1+0
2. Kyle Palmieri (NJD) 1+0
3. Mackenzie Blackwood (NJD) 26 zák., 96,3%
New Jersey dokázalo na svém ledě vybojovat vítězství nad Anaheimem 3:1 a vyhrálo druhý zápas v řadě. Poté, co Ducks otevřeli v první třetině skóre, se už dál prosazovali jen domácí, kteří ve druhé třetině otočili skóre a ve třetí periodě svou výhru pojistili.

59:41

Dvě střely Seversona byly sraženy jen na zadní mantinel.

59:10

Ducks sice v oslabení dostali puk do útočného pásma, ale na puku se neudrželi.

58:42

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., držení).

58:42

Hischier vyrazil do útoku, ale byl faulován a nemohl zakončit do prázdné branky. Devils ovšem mají přesilovku.

58:20

Lindholm střílel z první od modré, puk skončil na zadním mantinelu.

57:57

57:48

Blackwood si poradil s ránou Silfverberga z levé strany, Anaheim dál drží útočné pásmo.

57:25

Lindholm střelou z levé strany trefil brusli jednoho z hráčů před brankou, od které se puk odrazil do ochranné sítě.

57:05

Oddechový čas pro hosty.

57:05

Getzlaf vypálil z pravého kruhu, Blackwood střelu chytá do lapačky a přerušuje hru.

56:50

Ducks kombinují v útočném pásmu.

56:10

Blackwood musel rychle na led, střelu soupeře vytěsnil na zadní mantinel a domácí poté vyhazují.

55:57

Anaheim má prázdnou branku!

55:57

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., podrážení).

3:1

Branky a nahrávky: 22. Hischier (Bratt), 32. Palmieri (N. Gusev, Butcher), 41. Vatanen (J. Hughes) – 4. Henrique (O. Kaše, Fowler)

New Jersey Devils: Blackwood (Senn) – A. Greene, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Severson – Bratt, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, N. Gusev – Zacha, J. Hughes, Simmonds – J. Boqvist, M. McLeod, Wood.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Del Zotto, Holzer – O. Kaše, Getzlaf, Henrique – Silfverberg, Lundeström, Rakell – Comtois, Steel, Jones – Rowney, Carrick, Deslauriers.

03:33 ANA 0:1 Henrique (O. Kaše, Fowler)
21:28 NJD 1:1 Hischier (Bratt)
24:39 ANA 2 H. Lindholm, nedovolené bránění
29:42 ANA 2 Del Zotto, nedovolené bránění
31:29 NJD 2:1 Palmieri (N. Gusev, Butcher)
38:29 NJD 2 Coleman, vysoká hůl