15.12.2019, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.73 4.23 4.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:34

51:34 Kyle PALMIERI - 1:2

51:34

Devils právě vstřelili branku!
Tak pozor! Hosté se podruhé v zápase dostávají do vedení a osm a půl minuty před koncem se přibližují vítězství! Puk se po průniku McLeoda dostal na čele KYLEA PALMIERIHO, který lehkou, technickou střelou ke vzdálenější tyči posílá New Jersey znovu blíže k výhře – 1:2! Asistence:

15:35

15:35 Alex GOLIGOSKI - 1:1

15:35

Arizona právě vstřelila branku!
Chvíli před návratem Subbana na led se ale domácí v přesilové hře prosazují a tím srovnávají stav první třetiny! Do jízdy do druhé vlny dostal puk ALEX GOLIGOSKI, který zpoza kruhů dokázal přesně mířenou ranou vstřelit třetí branku v probíhající sezoně – 1:1! Asistence: Vinnie Hinostroza.

02:17

02:17 Jesper BOQVIST - 0:1

02:17

Tak to je překvapivý začátek celého duelu, New Jersey se z prvního ohrožení branky Arizony dostávají do vedení! Ujala se bekhendová střela JESPERA BOQVISTA z předbrankového prostoru, na kterou brankář Kuemper dosáhnout nedokázal – 0:1! Asistence: Miles Wood.

1:2

Branky a nahrávky: 16. Goligoski (Hinostroza) – 3. J. Boqvist (Wood), 52. Palmieri

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ljubuškin, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Oesterle, Ness – Fischer, Dvorak, Schmaltz – Hinostroza, Stepan (A), Keller – Kessel (A), Söderberg, Crouse – Garland, Richardson, Grabner.

New Jersey Devils: Blackwood (Cormier) – P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Severson, Müller – Palmieri (A), Hischier, Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, J. Hughes, Zacha – J. Boqvist, M. McLeod, Wood.

Rozhodčí: Rooney, Nicholson – Gibbs, Mach

02:17 NJD 0:1 J. Boqvist (Wood)
06:33 NJD 2 P. K. Subban, podrážení
13:41 NJD 2 P. K. Subban, držení hole
15:35 ARI 1:1 Goligoski (Hinostroza)
19:51 ARI 2 Goligoski, vysoká hůl