15.12.2019, 02:08 • Enterprise Center, St. Louis • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.82 4.17 3.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominik Kubalík (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:56
David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:59 (04:44:49)
Tři hvězdy utkání
1. Tyler Bozak (STL) 2+0
2. Justin Faulk (STL) 1+0
3. Robert Thomas (STL) 0+3
St. Louis prohrávali s Chicagem už 0:3, ale povedlo se jim ve 45. minutě snížit na rozdíl dvou branek. Klíčovou se ukázala být pasáž mezi 54. a 58. minutou, kdy se domácí Blues prosadili hned třikrát a otočili skóre zápasu.

59:25

Blackhawks dál tlačí, ale Blues vypadají, že už ví, jak zamezit soupeři ve střelbě. Naopak sami vyslali (ač nepřesnout) střelu přes celé kluziště.

58:50

Blues jsou pod velkým tlakem soupeře, odvrací jeden výpad za druhým a zejména Binnington si musí hlídat prostor před brankovištěm.

58:06

Blackhawks odvolávají brankáře.

58:05

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Justin Faulk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:34

57:34 Justin FAULK - 4:3

57:34

St. Louis právě vstřelilo branku!
Fantazie v podání St. Louis! Třetí gól Blues během čtyř a půl minuty a otočení skóre utkání. JUSTIN FAULK se trefil z levého kruhu. Asistence: Robert Thomas.

57:20

Puk rychle střídá své majitele, teď se k němu dostali zase domácí.

56:55

Chicago má puk za vlastním pásmem a vymýšlí, kudy vede cesta před Binningtona.

56:25

Akci Chicaga zastavilo postavení mimo hru. Komerční pauza.

55:25

Třetí třetina se chýlí ke svému konci. Kdo inkasuje, nejspíš prohrál.

54:10

Blackhawks jsou jako politi ledovou vodou. Potřebují se rychle oklepat a sami začít útočné kombinace.

53:20

53:20 Jacob de La Rose - 3:3

53:20

Je vyrovnáno! Střelou z hranice mezikruží dokázal Crawforda překonat JACOB DE LA ROSE! Asistence: Ryan O'Reilly.

53:08

53:08 Tyler BOZAK - 2:3

53:08

S obrovským štěstím se povedlo domácím snížit. TYLER BOZAK sice v pokleku před brankovištěm minul, ale puk se mu svezl po noze a odklouzal do branky. Asistence:

4:3

Branky a nahrávky: 45. Bozak (Thomas), 54. Bozak, 54. J. de La Rose (Thomas), 58. Faulk (Thomas) – 21. Saad (J. Toews, E. Gustafsson), 41. Saad (J. Toews), 45. P. Kane (D. Strome, DeBrincat)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Faulk, Bouwmeester, Pietrangelo, Parayko, Bortuzzo, Dunn – Kyrou, B. Schenn, Schwartz – Bozak, R. O'Reilly, Perron – Steen, Thomas, Barbašev – Sundqvist, J. de La Rose, MacEachern.

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Seabrook, C. Murphy, E. Gustafsson, Määttä, Boqvist, Gilbert – D. Kubalík, J. Toews, Saad – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – Highmore, Dach, A. Nylander – Carpenter, Kämpf, Z. Smith.

03:23 CHI 2 Seabrook, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
20:19 CHI 0:1 Saad (J. Toews, E. Gustafsson)
21:51 CHI 2 Carpenter, hákování
22:32 STL 2 B. Schenn, nedovolené bránění
23:49 STL 2 Perron, příliš mnoho hráčů
30:10 STL 2 Dunn, sekání