bet-at-home ICE Hockey League

Moser Medical Graz 99ers – HC LERAM Orli Znojmo

4:3

po prodl. (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

15.12.2019, 16:00 • Eisstadion Graz Liebenau • 28. kolo • Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka)

Tipsport: 2.04 4.67 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Před Vánoci čeká na Orly domácí dvojzápas, nejprve v pátek 20. prosince proti Klagenfurtu, o den později pak proti Dornbirnu. Do té doby nashledanou, příjemný zbytek večera! (18:29:35)
Střely na branku: 35 – 37.
Znojmo tak sedmé vítězství v řadě nepřipíše, posedmé odchází z ledu poraženo, ovšem nikoliv bez bodu. A ten dnes vzhledem k průběhu zápasu může určitě brát s potěšením. Orli v oslabené sestavě hráli jen na tři pětky, navíc po první třetině vypadl Tomáš Svoboda, přesto se dokázali ubránit dlouhému dvojnásobnému oslabení a nakonec i vyrovnat při hře bez brankáře. Vzhledem k ostatním výsledkům se tak opět posouvají na páté místo tabulky.

63:39

Graz právě vstřelil branku!
Přeci jen se Graz v přesilovce prosazuje a vítězí. Nahození z vrcholu kruhu před brankou zpracoval a tečoval JOAKIM HILLDING, puk následně proklouzl do sítě pod betonem Lassily. Znojmo tak z dnešního duelu bere bod.

63:22

Zajímavá situace. Lassila při zákroku proti střele vykopl branku z postavení, následně skóroval z dorážky Hillding. Rozhodčí rozpažují, gól neplatí.

63:04

Přesilovku řídí z modré kapitán Setzinger, po sérii přihrávek to vzal na sebe, ale přestřeluje.

62:35

Oddechový čas pro Znojmo.

62:35

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Flick – 2 min., držení).

62:35

Setzinger měl našlápnuto na levém křídle, dostával se před Flicka, který musel faulovat. Je z toho "jen" dvouminutový trest, ale i tak nepříjemná situace a velká šance pro domácí.

62:08

Netrvalo to dlouho, Oleksuk v klinči se znojemským obráncem vychýlil z postavení Lassilovu branku, je přerušeno.

61:55

Až zhruba po dvou minutách se Graz dostává k puku a nyní bude útočit on.

61:22

Zatím hraje s pukem jen Znojmo, Berisha ale v dobrých pozicích ani nadvakrát proti Nihlstorpovi neuspěl.

60:49

Jeden z domácích hráčů hrál bez hokejky, z kritické situace jim pomáhá vyhozený puk mimo hrací plochu.

60:23

Tanseyho nebezpečnou střelu vykopává Nihlstorp špičkou betonu.

60:01

Čtyři a půl minuty před koncem čekaly Znojmo dlouhé dvě minuty ve třech proti pěti, heroickým výkonem v oslabení a následným gólem při power-play ale Orli vstali z mrtvých a bodují v sedmém utkání v řadě. Kolik bodů si odvezou, o tom rozhodne prodloužení, případně nájezdy.

60:00

4:3

Branky a nahrávky: 6. Collberg, 12. Setzinger (King, Kirchschläger), 40. Setzinger (Garbowsky, Johansson), 64. Hillding – 3. Flick (Berisha, Bořuta), 33. Flick (Berisha, Luciani), 60. Berisha (Flick, Luciani)

Moser Medical Graz 99ers: Nihlstorp (Höneckl) – Kirchschläger, Weihager, Johansson, Hamilton, Lindner, Dodero, Egger – Oberkofler, Oleksuk, Ograjenšek – King, Garbowsky, Setzinger – Krainz, Hillding, Collberg – Kainz, Moderer, Zusevics.

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík, Jonáš – Luciani, Flick, Svoboda – Beránek, Bartoš, Mrázek – McRae, Češík, Berisha – Oščádal.

Rozhodčí: Piragić, Siegel – Hribar, Kaspar

02:26 ZNO 0:1 Flick (Berisha, Bořuta)
03:30 ZNO 2 Luciani, hákování
05:42 GRA 1:1 Collberg
07:23 ZNO 2 Svoboda, držení
11:52 GRA 2:1 Setzinger (King, Kirchschläger)