15.12.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Ondřej Černý

Tipsport: 1.68 4.36 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:42:47)

Hvězdy zápasu

1. Jonathan Bernier
2. Mike Green
3. Tyler Bertuzzi
Je konec. Montreal to už neodvrátil. Montreal byl sice lepším týmem, ale o jednu jedinou branku prohrál. V první třetině otevřel skóre Bertuzzi. Na jeho trefu navázal až v čase 47:42 Green, jedinou branku zápasu vstřelil v poslední minutě Tatar. Hosté mohou za výhru vděčit jedině fantasticky chytajícímu Bernierovi, který soupeře dokázal parádně udržet na uzdě.

59:38

Hosté vyhazují, nevypadá to špatně pro ně.

59:24

Zakázané uvolnění hostů.

59:14

59:14 Tomáš TATAR - 1:2

59:14

Montreal právě vstřelil branku!
Na modrou čáru dostal nahrávku TOMÁŠ TATAR a z voleje to napálil na branku. Jeho rána byla tak tvrdá, že se vrátila zpět, ale rozhodčí měl přesné oči. Asistence: Tomáš Tatar, Joel Armia.

58:53

Domi nahrál na modrou Weberovi, který hned vypustil dělovku. Ta byla tečovaná a skončila nad brankou.

57:45

Z levé strany pálil Bertuzzi. Price dokázal puk lapit.

56:45

Na pravý kruh dostal nahrávku Larkin a střílel. Trefil jen připravenou lapačku Price.

56:28

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., krosček).

56:25

Tatar si z levé strany nabruslil na střed a vystřelil. I tento jeho pokus skončil mimo.

55:45

Hostující tým uzavřel svoji obranu a puky pouze nahazuje ven.

54:48

Na modré čáře napřáhl Weber. Proti jeho střela se znovu ukázal Bernier, který ji v klidu vyrazil.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Tatar (S. Weber, Armia) – 4. Bertuzzi (D. Larkin, Green), 48. Green (Athanasiou, Filppula)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Kulak, C. Fleury, O. Leskinen – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Domi, Lehkonen – Weal, Suzuki, Cousins – Barber, N. Thompson, Poehling.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Comrie) – Green, Nemeth, Hronek, Daley, Ericsson, Biega – Bertuzzi, D. Larkin, Fabbri – Zadina, Filppula, Mantha – Athanasiou, Glendening, Helm – Perlini, Ehn, Erne.

03:21 DET 0:1 Bertuzzi (D. Larkin, Green)
06:27 MTL 2 Gallagher, krosček
16:53 DET 2 Glendening, sekání
29:41 MTL 2 Lehkonen, nedovolené bránění
31:39 MTL 2+2 C. Fleury, hrubost