Česko – Švédsko 1:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 49. H. Zohorna (Filippi, Jeřábek) – 21. Rasmussen (Lööv, L. Johansson), 27. Strömwall (Tömmernes, A. Petersson), 60. Rasmussen
Anaheim – NY Rangers 4:3
22:00, po s.n. (2:1)
*Branky a nahrávky: 9. Silfverberg (H. Lindholm, Rakell), 22. Gudbranson (Henrique, Rakell), 59. H. Lindholm (Rakell), rozh. náj. Silfverberg – 1. Zibanejad, 4. Panarin (R. Strome), 42. Zibanejad (DeAngelo)
Calgary – Carolina 0:4
22:08, konec
*Branky a nahrávky: 33. B. McGinn (Martinook, J. Gauthier), 34. D. Hamilton, 56. Foegele (Martinook, Pesce), 60. Foegele (T. Teräväinen)
Nashville – Dallas 1:4
00:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Watson (Hamhuis, Fabbro) – 25. Comeau (Dickinson, Lindell), 27. Hintz (Dowling, Radulov), 33. Oleksiak (Radulov, Seguin), 37. Cogliano
Edmonton – Toronto 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Chiasson (Draisaitl, Klefbom) – 5. Kerfoot (Engvall, Rielly), 26. I. Michejev (Kerfoot, Engvall), 54. F. Gauthier (Timashov), 59. Marner (Hyman)
Minnesota – Philadelphia 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Parise (Fiala, Donato), 8. E. Staal (Brodin, Suter), 30. E. Staal, 58. Soucy (Brodin) – 2. J. van Riemsdyk (Frost)
Montreal – Detroit 1:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 60. Tatar (S. Weber, Armia) – 4. Bertuzzi (D. Larkin, Green), 48. Green (Athanasiou, Filppula)
Florida – Boston 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Pysyk (Ekblad, Yandle), 50. Yandle (Trocheck, Ekblad) – 15. DeBrusk (McAvoy, Krejčí), 24. Krejčí (DeBrusk, J. Moore), 28. Pastrňák (Marchand, Krug), 58. Pastrňák (Marchand, Bergeron)
Pittsburgh – Los Angeles 5:4
01:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 24. Rust (Guentzel, Letang), 38. Rust (Guentzel, Letang), 50. Blueger (Rust, Letang), 52. J. Johnson (McCann, Guentzel), rozh. náj. Rust – 14. Wagner (A. Kempe, Lizotte), 18. Toffoli (Walker, Luff), 55. Clifford (J. Carter, Doughty), 57. Amadio (Walker, Clifford)
Tampa – Washington 2:5
01:10, konec
Branky a nahrávky: 26. B. Point (Killorn, Kučerov), 52. Rutta (Killorn, Gourde) – 7. Bäckström, 42. Eller (Pánik, Orlov), 43. Hathaway (Leipsic, Gudas), 53. Oshie (J. Vrána, Kuzněcov), 60. T. Wilson (Oshie, Bäckström)
Arizona – New Jersey 1:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Goligoski (Hinostroza) – 3. J. Boqvist (Wood), 52. Palmieri
St. Louis – Chicago 4:3
02:08, konec
Branky a nahrávky: 45. Bozak (Thomas), 54. Bozak, 54. J. de La Rose (Thomas), 58. Faulk (Thomas) – 21. Saad (J. Toews, E. Gustafsson), 41. Saad (J. Toews), 45. P. Kane (D. Strome, DeBrincat)
San Jose – Vancouver 4:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Hertl (J. Thornton), 48. Meier (E. Kane, E. Karlsson), 59. E. Kane (Couture, Goodrow), 60. Couture (Vlasic) – 48. Virtanen (Gaudette, Ch. Tanev), 60. Horvat (Q. Hughes, Boeser)
Winnipeg – Philadelphia 7:3
23:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Ehlers (Roslovic, Wheeler), 12. Sbisa (Pionk, Lowry), 31. Wheeler (Morrissey, Scheifele), 34. Scheifele (Wheeler, Pionk), 35. L. Shaw (N. Shore), 35. Laine (Connor), 47. Connor (Scheifele, Pionk) – 25. Niskanen (K. Hayes, J. van Riemsdyk), 40. J. van Riemsdyk (Provorov, K. Hayes), 50. Gostisbehere (Aube-Kubel)
Vsetín – Havířov 1:2
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 41. Vavřík (Klímek) – 39. Pindel (Juhász, Ivaščenko), 40. Tomeček (Vlček, Uhlíř)
Ústí n/L – Žďár n/S 7:2
12:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 10. Brandner (Tot, Šešina), 20. Harkabus, 22. Harkabus (Šindelář, Tot), 24. Gottfried (Harkabus, Stuchlý), 28. Gottfried (Čermák, Stuchlý), 42. Brandner (Šindelář, Tot), 46. Gottfried (Harkabus) – 22. Bednář (Kochrda, Šerejch), 57. Štola (Pachl)
Warriors Brno – Přerov 2:5
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 28. Kavický (Furch), 40. Kavický (Maršík, Mudrych) – 25. Zmeškal (Hradil, Gréč), 38. Gréč (Zmeškal), 55. Rozsahegyi (Kuba), 57. Mynář (Gréč, Fencl), 59. Zmeškal (Borot)
Kralupy n. Vltavou – Kobra 2:0
15:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 23. Januška (Němec, Marek), 47. Němec (Januška)
HK MD Šumperk – Poruba 2:3
16:15, po s.n. (1:2) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 5. Scheuter, 29. Horký (Kučera, Blaháček) – 5. Pavlík (Mrozek, Häring), 21. Žídek (Pavlík), rozh. náj. Pavlík
Písek – Chrudim 4:2
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Hrakholski (Tampier, Šafář), 30. Krýner (Karbulka), 33. Fríd (Karbulka, Patřík), 39. Egert (Přibyl) – 13. Langr (Pejzl), 19. Langr (Hybeš)
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 4:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Collberg, 12. Setzinger (King, Kirchschläger), 40. Setzinger (Garbowsky, Johansson), 64. Hillding – 3. Flick (Berisha, Bořuta), 33. Flick (Berisha, Luciani), 60. Berisha (Flick, Luciani)
Česko – Rusko 1:5
03:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 54. Morong (Poppel) – 4. Guščin (Didkovskij, Kirjanov), 5. Tjutnev (Pašin, Čajka), 11. Tjutnev (Pašin, Ponomarjov), 18. Tjutnev (Grušnikov, Kirjanov), 37. Guščin (Grušnikov, Didkovskij)
USA – Česko 2:1
20:08, po prodl. (3.)
Branky a nahrávky: 46. Farrell (Berger, Miller), 63. Kuntar (Koster, Knies) – 60. Poizl (Pšenička, Barinka)
Rusko – Česko 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Mitrofanová, 23. Bolgarevová (Starovojtová), 60. Faljakhová – 52. Millsová (Ledlová)
Finsko – Česko 2:1
11:50, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 56. Tervonenová (Nelli Laitinenová, Nuutinenová), rozh. náj. Sundelinová – 1. Škorpíková (Machková)
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Miškovský (Maďar, Kačírek), 25. Miškovský (Plíhal, Čechura), 38. Plíhal (Miškovský, Maďar) – 48. Smolka (Kýhos, Fučík)
Spišská N. Ves – Martin 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Bžoch (Novák, Chovan), 25. Chovan (Novák, VARTOVNíK), 27. Chovan (Kover), 57. Havrila (Kover), 60. Vartovník (Kover, Novák) – 18. Murček (Videlka, Mateja), 27. Vidielka (Ruzan)
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 1:2
09:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Zapletal (J. Krupička) – 10. Panfilov (Severin), 30. Fojtík (Panfilov)
Karlovy Vary – Zlín sledge 3:1
11:45, konec
Branky a nahrávky: 11. Berger (Michalčín), 22. Forgo (Berger, Wágner), 41. Forgo (Wágner, Rennhack) – 30. Julina (Ligda)
SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kubeš (Hering), 12. Motyčka, 18. Kubeš (Hering), 22. Doležal – 8. Večerek, 22. Klíma (Flis), 43. Palát (Flis)
Sokolov – K. Vary 4:5
17:20, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 7. Kuběna, 11. Vracovský, 51. Kovařík, 57. Vrána – 1. Černoch, 6. Zabloudil, 34. Raška, 49. Zabloudil, rozh. náj. Vildumetz.
HC 2009 Nýrsko – AHC Dynamo 3:1
17:00, konec (12)
Branky a nahrávky: 3. Muchka (P. Bouzek), 17. P. Bouzek (Kopačka), 44. Kopačka (P. Bouzek) – 32. Bohuslav
Poběžovice – Tango Klatovy 3:2
18:40, konec (12)
Branky a nahrávky: 14. Jonáš (Čejka), 33. Rašek (Jonáš), 41. Hromada (Rendl) – 19. Mazanec (Batěk), 24. K. Koryťák (Kopáček)
Tomahawk – HC Vizi 2:2
20:30, konec (12)
Branky a nahrávky: 20. Henlajn, 44. M. Vávra (Šebek) – 13. Kovařík, 34. Hlaváč (Vizinger)
HC Lovosice – HK Jičín 1:10
16:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Koukalová (Růžičková, Kančiová) – 1. Šoltysová (Wolfová, Saalová), 6. Šoltysová, 17. Saalová (Wolfová), 19. Mikolášková (Saalová, Šmiková), 21. Saalová (Wolfová, Šoltysová), 22. Šoltysová (Wolfová, Prouzová), 34. Wolfová (Saalová, Šmiková), 46. Wolfová (Saalová, Šoltysová), 56. Saalová (Mikolášková, Šmiková), 58. Saalová (Šmiková, Prouzová)
Opočno – Trutnov 8:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Jakl (Řehák, Srpek), 15. Brožek (Hejduk, Komárek), 18. Jakl (Žid), 23. Rejchrt (Řehák), 45. Jakl (Hejduk), 52. Srpek (Řehák), 55. Mervart (TS), 59. Žid (Hrudík, Mervart) – 23. Synek (Chytráček), 49. Krsek (TS), 58. Junek (Synek), 60. Klust (Krsek, Synek)
N. Město n. M. – Nový Bydžov 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Praus (Moník), 22. Moník (Praus), 43. Moník (Moník) – 4. Chára (Nedbal, Zmítko), 5. Šuvara (Daňo, Štěpán), 15. Divíšek (Hlaváček), 23. Hlaváček (Daňo), 45. Černý (Jebavý), 47. Chára (Kubišta, Eis)
Chrudim – Lanškroun 8:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Machač, 24. Cvrček (Kalous, Polák), 26. Kalous (Cvrček), 33. Novák (Klement, Polák), 37. Klement (Polák), 40. Polák, 50. Koreček (Polák, Novák), 58. Polák (Koreček, Novák) – 9. Holub (Malý, Kužílek), 13. Pejcha (Nastoupil), 54. Čada (Řehák)
Chotěboř – Česká Třebová 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Adam (Dvořák), 20. Svoboda (Suchý, Kadleček), 32. Kříž, 33. Suchý (Mendl, Kadleček) – 1. Filip (Plášek, Holík), 5. Prachař (Korhoň), 36. Prachař (Hemský, Korhoň), 45. Korhoň (Prachař), 57. Korhoň (Prachař, Hemský), 57. Hemský (Holík, Filip)
Moravská Třebová – Choceň 9:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Čikl, 4. Augustin (Čikl, Pavlovský), 4. Hradil (Kobza, Langr), 24. Cach (Marek, Muselík), 25. Pavlovský (Čikl, Augustin), 25. Langr, 26. Faltus (Kobza, Langr), 46. Hradil (Faltus), 55. Řehulka – 20. Prachař (Šeda), 33. Pilař (Krejza)
Světlá nS – Litomyšl 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kopecký (Adam, Doležal), 8. Štros (Přibyl), 23. Dolinský (Adam), 29. Kořínek (Dolinský, Doležal), 58. Dolinský (Kohout) – 24. Křesťan (Švec, Barkóci), 47. Jakubec (Šíp), 60. Drobný (Mečiar, Barkóci)
Brimstones – Stadion Cheb B 4:7
19:45, konec
Branky a nahrávky: 4. Vokoun, 6. Turek, 22. Neustupný (Podhrázský), 29. Vokoun – 2. Horník (Špinetti, Moudrý), 6. Polák (Senaj, Kukla), 19. Senaj (Moudrý, Polák), 21. Murgaš (Strýček, Kukla), 22. Špinetti (Horník, Murgaš), 35. Moudrý (Polák, Kukla), 45. Moudrý
Berounští Medvědi – Žižkov Praha 3:7
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kohout, 30. Nejepsa (Halman), 31. Kvapil (Procházka) – 15. Knápek (Hamhalter), 18. Krupka (Čvančara), 19. Krupka (Čvančara), 30. Polák (Hamhalter), 47. Knápek (Rosenberg), 51. Táborský, 55. Knápek (Krupka)
Slavia – Smíchov 1913 22:3
09:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Novák (Slížek), 3. Slížek, 6. Novák, 12. Malacha (Dvorský, Mikš), 12. Slížek, 17. Malacha, 23. Malacha, 26. Mikš (Malacha), 26. Malacha (Švec), 29. Malacha, 29. Malacha (Švec), 30. Boček (Alexandrov), 35. Filip (Švec, Malacha), 35. Dvorský (Malacha, Mikš), 38. Filip (Malacha), 39. Hlušička (Slížek), 40. Blecha (Alexandrov), 43. Mikš, 47. Novák (Hlušička), 49. Alexandrov, 55. Slížek (Novák), 56. Malacha (Filip, Malacha) – 30. Irlbek (Machát), 49. Irlbek (Klivan, Poledňák), 51. Orgován (Poledňák, Machát)
Sparta – Říčany 2:15
13:45, konec
Branky a nahrávky: 36. Douda, 58. Bažev (Zenkl) – 1. Hartman (Novotný), 4. Hartman (Novotný), 6. Hartman (Novotný), 9. Hartman (Novotný), 19. Dvořák (Hartman, Novotný), 26. Novotný (Hartman), 28. Novotný (Hartman), 34. Zákoucký (Dvořák), 41. Heřman (Novotný), 46. Novotný (Dvořák), 50. Zákoucký (Svobodová), 54. Hartman, 55. Zmuda (Dvořák), 56. Hartman (Heřman), 60. Hartman (Dvořák)
HC Střelci J. Hradec – Veselí nLuž. 0:11
11:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Eremiáš (Cháb), 5. Kuk (Koutenský), 12. Cháb, 13. Květoň (Dvořák), 18. Cháb, 30. Květoň (Dvořák), 37. Przeczek, 47. Cháb (Pekař), 52. Eremiáš (Dvořák), 58. Cháb (Koutenský), 59. Květoň (Pekař)
Tábor – MAD BULL 5:6
11:45, konec
Branky a nahrávky: 3. Švadlena (Douda), 7. Hrobský (Hořejší), 28. Čaněk, 30. Švadlena (Hrobský), 57. Fabišík (TS) – 1. Albrecht, 10. Albrecht, 20. Albrecht (Marek), 24. Švec, 39. Michel, 58. Michel
HC Vimperk – Strakonice 7:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Tesař (Voldřichová), 6. Stöhr (TS), 9. Voldřichová (Tesař), 34. Voldřichová (Kolafová), 38. Bušek (Tesař), 48. Stöhr, 49. Voldřichová (Tesař) – 9. Jůzek (Živnůstka), 13. Jůzek (Zdychynec), 56. Jůzek (Zdychynec)
Technika Brno – SHKM Hodonín 0:0
10:00, konec
SHKM Hodonín – Kometa Brno 0:0
11:15, konec
Technika Brno – Kometa Brno 0:0
12:30, konec
Ledeč n. S. – Náměšť n. O. 0:0
10:30, konec
Havlíčkův Brod – Telč 31:2
10:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Trnka, 7. Machota, 13. Houfek, 17. Rauš, 17. Stupka, 18. Rauš, 19. Miglec, 19. Pilař, 20. Šrámek, 20. Machota, 20. Houfek, 23. Stupka, 23. Trnka, 24. Stupka, 25. Beránek, 29. Melena, 32. Melena, 36. Melena, 36. Machota, 37. Peca, 39. Trnka, 39. Machota, 40. Stupka, 46. Stupka, 46. Melena, 50. Rauš, 50. Melena, 52. Trnka, 53. Houfek, 59. Machota, 60. Šrámek – 3. Kodys, 40. Ondráček
Světlá nS – Jihlava 0:0
12:00, konec
Třebíč – Velká Bíteš B 0:0
12:30, konec
HC Turnov – Č. Lípa 14:3
09:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Randák, 3. Kubín, 3. Randák (Křeček), 4. Kubín, 6. Vaníček (Křeček), 11. Soumar (Randák), 20. Kubín (Randák), 27. Kubín (Feštr), 29. Kubín (Soumar), 37. Randák (Telyčko), 38. Kubín (Telyčko), 46. Křeček (Feštr), 52. Křeček (Randák), 56. Soumar (Feštr) – 34. Novák (Tichý), 54. Kintr, 59. Ulbrichtová
Frýdlant – Bílí Tygři Liberec 4:16
10:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Novák, 29. Novák (Novák), 46. Piňevský (Závěta), 47. Závěta (Hájek) – 2. Fadrhonc, 8. Krechler (Salaba), 14. Čančík, 14. Racek (Rašťák), 14. Racek, 21. Filo (Tomka, Jančařík), 23. Čančík (Filo), 24. Jančařík (Tomka), 25. Fadrhonc, 25. Rašťák, 30. Čančík (Jančařík), 32. Jančařík (Čančík), 36. Čančík (Filo), 39. Jančařík (Filo), 42. Filo, 54. Zet
Krnov mládež – Černí Vlci 4:14
10:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Jarolím (TS), 13. Jarolím, 22. Jarolím (Gunther), 44. Jarolím (Gunther) – 11. Vik, 13. Cabák, 13. Marek (Vik), 15. Sušeň, 18. Marek (Machač), 33. Marek (Machač), 35. Machač (Marek), 40. Machač (Marek), 44. Koliba, 48. Sušeň, 54. Machač, 54. Hajda (Machač), 56. Vik, 58. Machač (Vik)
Nový Jičín – Vlci Č. Těšín 23:3
10:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Rek (David), 13. Huvar (Posád), 13. Hájek, 20. Posád (Huvar), 22. Hájek (Horák), 24. Posád (Přáda), 25. David (Rek), 28. Hájek (Chalupa), 30. David, 33. Hájek (David), 33. Duba (Fleischmann), 36. Huvar (Posád), 39. Huvar (Chalupa, Posád), 43. Huvar (Fleischmann), 45. Posád, 46. Hájek (Rek), 49. Rek (Hájek, David), 50. Fleischmann, 51. Řehák (Posád), 55. Fleischmann, 55. Výskala (Posád), 59. Huvar (Posád), 60. Rek (Hájek) – 39. Prunner (Rajca), 47. Franek, 58. Vavříček (Prunnerová)
Litomyšl – Polička 1:12
10:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Poláček (Pokorný) – 1. Chmel, 8. Husák, 17. Švejda, 22. Švejda, 26. Jirouš (Vetešník), 29. Švejda, 41. Pentek (Chmel), 50. Husák (Chmel), 56. Tichý (Jirouš), 57. Šimon (Švejda), 58. Pentek (Tichý), 60. Pentek
Moravská Třebová – Pardubice 8:17
10:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Muselík (Holub), 16. Holub (Sekáč), 26. Muselík (Sekáč), 28. Muselík, 32. Nečas (Voráč), 36. Voráč, 43. Muselík, 57. Muselík (TS) – 13. Kovář (Herger), 18. Kovář (Herger), 20. Herger (Kovář, Hrabaň), 23. Novák (Andrejko), 24. Chlupáč (Rakouš), 29. Andrejko (Kovář), 31. Novák (Kovář), 34. Kovář (Andrejko), 40. Dubovči (Kovář), 43. Dubovči (Kovář), 44. Chlupáč (Rakouš), 48. Kovář (Řádek), 53. Chlupáč (Rakouš), 55. Dubovči (Novák), 58. Kovář (Andrejko), 58. Chlupáč, 59. Hladík (Řádek)
Lanškroun – Hlinsko 5:7
10:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Gildainová (Černá), 15. Drábek (Stránský), 38. Stránský, 46. Gildainová, 59. Schlegel (Černohorský) – 1. Staněk (Bříza), 7. Kopecký (Ježek), 21. Navrátilová (Sitař), 22. Votava (Kopecký), 29. Novák (Michálek), 36. Ježek (Netolický), 50. Ježek
Chrudim – Choceň 13:4
11:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Vašák (Peřina), 1. Novotný (Chrbolka), 2. Dlouhý (Janeček), 9. Salfický, 9. Peřina (Roušar), 13. Janeček (Kalaba), 14. Vašák (Velinský), 34. Salfický (Staněk), 40. Vašák (Staněk), 47. Salfický (Staněk), 50. Peřina, 51. Vašák, 57. Staněk (Salfický) – 5. Doležal, 33. Vítek (Bartheldy), 36. Bartheldy (Vítek), 46. Baier (Jiříček)
Tachov – Plzeň 1929 B 1:24
12:15, konec
Branky a nahrávky: 41. Horáček (Bradáč) – 8. Kreuzman (Klapáč, Turek), 9. Smazal (Pustovost), 18. Klapáč (Souček, Hofmann), 20. Muller (Sládek), 22. Kreuzman, 23. Smazal (Pustovost), 23. Holmik (Beran, Pustovost), 24. Vojáček (Singer), 24. Muller, 24. Klapáč, 25. Souček, 26. Beran, 28. Klapáč (Kreuzman), 29. Kreuzman (Klapáč), 30. Pustovost (Smazal), 34. Kreuzman, 37. Kreuzman (Hofmann), 38. Beran, 42. Hofmann, 45. Muller (Mečl), 46. Souček, 52. Holub (Beran, Smazal), 52. Beran (Holub), 53. Turek (Souček)
Pilsen Wolves – Třemošná 8:3
12:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Pšenička, 15. Pšenička, 17. Paroubková, 25. Kus (Pšenička), 36. Taliga (Pšenička, Paroubková), 37. Taliga, 49. Bílek (Taliga), 55. Pšenička (Komorous) – 7. Stejskal (Stupka), 16. Wolf (Tichý, Vaňourek), 21. Vaňourek (Wolf, Tichý)
Kralupy n. Vltavou – Berounští Medvědi 10:4
10:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Pospíšil, 11. Brádler, 12. Hoffman (Štajer), 24. Hrdina, 30. Tureček, 31. Štajer, 35. Pospíšil (Janda), 45. Štajer (Tureček), 51. Štajer, 52. Tureček – 37. Lojka (Kastner), 52. Vokáč (Kastner), 58. Bohata (Kastner), 60. Dostál (Vokáč)
Rakovník – Příbram B 4:6
11:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Lukeš, 29. Grosse, 36. Pavlis, 58. Křižan (Lukeš) – 22. Němec (Fišer), 35. Němec, 41. Němec, 46. Němec, 48. Mlčoch (Němec), 52. Mikeska (Němec)
Vlašim – Neratovice 4:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Domin (Němec), 16. Želivský (Jaeger), 49. Želivský (Jaeger), 59. Želivský (Český) – 30. Oplíštil (Zurynek), 37. Zeus (Zurynek), 48. Kubina (Starnovský)
Mladá Boleslav – Poděbrady 4:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Fadrhonc, 50. Biško, 56. Mansfeld (Fadrhonc), 57. Pletka (Vrbata) – 31. Sedlák (Chramosta, Havlina), 42. Havlina, 45. Klíma
HC Litvínov – Kadaň 8:8
09:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kočí (Rubeš), 14. Gimmler, 25. Gimmler, 30. Bolech (Gimmler), 45. Gimmler, 56. Gimmler (Rubeš, Baudyš), 60. Gimmler, 60. Rubeš – 2. Dvořák (Opršal), 16. Hagara, 22. Opršal (Volák), 24. Pátek (Šindelář), 25. Opršal, 25. Pátek, 53. Opršal (Volák), 59. Opršal (Pátek)
Bílina – Roudnice 4:20
09:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Pospíšil (Sailer, Bečka), 22. Pospíšil (TS), 26. Pospíšil (Bečka, Sailer), 57. Bečka – 5. Mynaříková (Toman), 12. Mynaříková (Matička), 13. Sklenář, 13. Mynaříková, 20. Rybář (Toman), 25. Průcha (Sklenář), 27. Mynaříková, 28. Průcha (Matička), 38. Rybář, 43. Rybář, 45. Mynaříková (Kühnel), 45. Mynaříková (Sklenář), 49. Říha, 51. Vaňková (Mynaříková), 52. Rybář (Mynaříková), 54. Říha, 58. Rybář, 58. Sklenář (Mynaříková), 59. Mynaříková, 60. Mynaříková
Chomutov – Děčín 19:4
10:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Konvalinka (Murtuzalijev), 8. Gombár, 10. Jíra (Gombár), 10. Cakl, 15. Jíra, 17. Šabaka, 18. Jíra, 24. Cakl, 25. Cakl (Citrák), 30. Murtuzalijev, 31. Jíra (Cakl), 32. Gombár (Šabaka), 36. Konvalinka (TS), 43. Konvalinka, 49. Murtuzalijev, 54. Sojčík (Falis, Šabaka), 56. Cakl, 56. Jíra (Murtuzalijev, Citrák), 57. Falis (Sojčík, Šabaka) – 23. Pacovský (Plachá), 26. Sanejstr (Pacovský), 30. Pacovský, 33. Sanejstr
Litoměřice – Louny 4:5
13:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Krejčí (Vavák), 22. Černý (Krejčí), 56. Černý (Hamouz), 58. Černý (Krejčí) – 7. Janeček (Rabas), 7. Krejčík (Koukal), 15. Michal, 20. Kanta (Kocián), 38. Krejčík
Brumov – Zlín 10:7
10:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kroupa (Kaiser), 9. Macháč (Jakúbek), 12. Kroupa (Kaiser), 13. Kroupa (Maček), 17. Maček (Žižka), 29. Macháč (Maňas), 35. Holba, 43. Macháč, 45. Maňas, 47. Jakúbek – 9. Cekota (Hoferek, Mišurec), 30. Cekota (Mišurec, Hoferek), 33. Hoferek (Cekota), 43. Cekota (Hoferek, Mišurec), 46. Hoferek (Daněk, Čajánek), 57. Reisch (Hoferek), 58. Lukaštík
Zlín – Uh.Ostroh 9:3
12:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Marek (Pažout), 12. Pažout (Provazník), 13. Pánek (Duba), 16. Provazník, 24. Provazník (Prášil), 26. Pažout (Štramberský), 47. Štramberský (Duba), 53. Štramberský (Hrdlička), 59. Coufalík – 35. Nevídal (Zalubil), 49. Němčický (Mojžiš), 57. Nevídal
Val. Meziříčí – Kroměříž 3:7
14:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Veselá, 18. Janík, 42. Navrátil (Kubiš, Janík) – 1. Mišurec (Říha), 2. Vrbecký (Večerka), 32. Zbořil (Maček, Mišurec), 32. Fryček (Mišurec), 35. Mišurec, 50. Jarka (Palička), 56. Mišurec (Vrbecký)
Zlín – Kladno 7:2
09:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Holinka (Babulík), 8. Heš (Jecho, Žižka), 8. Holinka, 15. Heš, 16. Jecho (Holba), 18. Holba (Heš, Jecho), 30. Babulík (Holinka) – 23. J. Tůma (Lev), 24. Marcinek (Lev)
Pardubice – HC Litvínov 2:7
11:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Pirner (Maštalíř), 16. Dostál (Straka) – 16. Čech (Zetek, Dudáček), 24. Maštalířský (L. Tůma, Bednařík), 27. Čech (Zelek), 30. Šprynar (Zelek), 33. Holčák (Ščislák), 37. Bednařík, 44. Bednařík (Zetek)
Kladno – Pardubice 6:1
13:00, konec
Branky a nahrávky: 22. J. Tůma (Novák), 23. Sojka (Sátek), 36. Lev (Sátek), 38. Vrána, 39. Lev (Marcinek), 43. Lev – 9. Fiala (Hemský)
Zlín – HC Litvínov 2:4
14:45, konec
Branky a nahrávky: 24. Kaláč, 37. Leška (Čapka) – 10. Holčák (Chovanec), 16. Bednařík, 20. Čech (Kurty), 45. Šprynar (Holčák)
HC Litvínov – Kladno 7:0
16:45, konec
Branky a nahrávky: 8. L. Tůma (Bednařík), 21. Čech (Šprynar, Dudáček), 22. L. Tůma, 26. Čech (Síč, Šprynar), 31. Bednařík (L. Tůma), 37. Šprynar (Čech), 41. Ščislák (Peroutka)
Zlín – Pardubice 4:3
18:30, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 11. Holinka (Gerych, Kaláč), 17. Najman (Gerych, Šišák), 23. Holinka (Šišák), rozh. náj. Holinka – 10. Hemský (Dostál, Fiala), 35. Dostál (Hemský, Oliva), 44. Fiala (Dostál)