15.12.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Ondřej Černý

Tipsport: 1.68 4.36 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:42:47)

Hvězdy zápasu

1. Jonathan Bernier
2. Mike Green
3. Tyler Bertuzzi
Je konec. Montreal to už neodvrátil. Montreal byl sice lepším týmem, ale o jednu jedinou branku prohrál. V první třetině otevřel skóre Bertuzzi. Na jeho trefu navázal až v čase 47:42 Green, jedinou branku zápasu vstřelil v poslední minutě Tatar. Hosté mohou za výhru vděčit jedině fantasticky chytajícímu Bernierovi, který soupeře dokázal parádně udržet na uzdě.

59:38

Hosté vyhazují, nevypadá to špatně pro ně.

59:24

Zakázané uvolnění hostů.

59:14

59:14 Tomáš TATAR - 1:2

59:14

Montreal právě vstřelil branku!
Na modrou čáru dostal nahrávku TOMÁŠ TATAR a z voleje to napálil na branku. Jeho rána byla tak tvrdá, že se vrátila zpět, ale rozhodčí měl přesné oči. Asistence: Tomáš Tatar, Joel Armia.

58:53

Domi nahrál na modrou Weberovi, který hned vypustil dělovku. Ta byla tečovaná a skončila nad brankou.

57:45

Z levé strany pálil Bertuzzi. Price dokázal puk lapit.

56:45

Na pravý kruh dostal nahrávku Larkin a střílel. Trefil jen připravenou lapačku Price.

56:28

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., krosček).

56:25

Tatar si z levé strany nabruslil na střed a vystřelil. I tento jeho pokus skončil mimo.

55:45

Hostující tým uzavřel svoji obranu a puky pouze nahazuje ven.

54:48

Na modré čáře napřáhl Weber. Proti jeho střela se znovu ukázal Bernier, který ji v klidu vyrazil.

54:11

Následuje komerční přestávka.

52:11

Po vhazování se ke střele dostal hostující Zadina. Jeho tečovaná střela skončila nad brankou.

52:06

Do pásma se dostal Suzuki, ale k zakončení to nevedlo a puk ztratil.

51:13

50:45

Zadina střílel z levé strany kluziště, ale jen do Berniera.

49:45

Domácí jsou znovu lepší a dostávají se do střel, ale ani teď Tatar neuspěl.

47:43

47:43 Mike GREEN - 0:2

47:43

Detroit právě vstřelil branku!
A je využitá přesilovka. Na mdrou dostal puk MIKE GREEN a z voleje vypálil. jeho dělovka přesně zapadla do branky. Price nic neviděl. Asistence: Valtteri Filppula, Andreas Athanasiou.

46:42

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Riley Barber – 2 min., sekání).

46:42

45:54

Suzuki dostal puk před branku a hned zkoušel bekhendové zakončení. Puk skončil jen v lapačce Berniera.

45:22

Hosté v klidu rozehrávají za vlastní brankou, času mají dost.

44:38

Petry hledal po mantinelu Tatara, ten s tím nepočítal, takže jen odevzdaný puk.

43:54

Po delší době byli vpředu hosté a Daley pálil na branku. Jeho rána skončila asi metr vedle Price.

43:25

Puk končí mezi diváky, takže chvilka oddechu pro oba celky.

42:56

Mantha se prohnal po pravém křídle a vystřelil. Jeho pokus letěl jen vysoko nad.

42:25

Domácí Kulak nahazoval od modré a následně bylo několik dorážek, ale skvělý Bernier vše zastavil.

41:55

Domácí opět vpředu, jenomže puk mají jen v rohu.

41:26

Na druhé straně střílel Tatar, ale pouze do Berniera.

41:13

Málem se ke střele z dobré pozice dostal hostující Filppula, ale puk mu na poslední chvíli sjel.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:00.
Druhá třetina branku nenabídla, takže ve vedení je stále hostující Detroit 1:0, protože skóre v úvodní třetině otevřel Bertuzzi. Domácí Montreal pokračoval ve zvýšené aktivitě, ale na druhé straně výborně chytá Bernier, který všechny pokusy domácích v klidu chytá. Domácí jistě chtějí vyhrát, takže do třetí třetiny půjdou ještě aktivněji.

39:36

Weal měl puk u mantinelu, hodil si ho na střed a šel do střely. Jeho rána skončila jen na zadní mantinelu.

39:01

Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:50

Barber dostal z levé strany puk před branku. Jeho pohotové zakončení trefilo jen brankáře.

37:48

Petry se dostal s pukem na modrou, ale neměl kam dál, tak jen nahodil a šel střídat.

37:02

36:45

Domácí měli tlak na brankovišti, ale Bernier za sebe zatím nic nechce pustit.

35:46

Zadina našel na modré Biegu, tomu se nepovedlo zpracování a puk raději odevzdal.

34:43

Bertuzzi našel napravo Larkina, který puk nabízel ještě před branku, ale Fabbri ho do odkryté branky nezasunul.

34:02

Tatar si připsal další střelu, když dostal puk k modré čáře. Jeho pokus ovšem opět branku ani neohrozil.

33:33

33:29

Weal se snažil dostat sám proti třem do pásma, ale to se mu nepovedlo a puk jen odevzdal.

32:31

Domácí šli dva na jednoho. Tatar ovšem moc nevěděl co s pukem a pohotový skluz Nemetha mu ho definitivně odebral.

31:41

31:39

31:39 Bitka

31:39

Bitku ukázali Fleury a Mantha. Nebyla to sice nejlepší bitka v dějinách, ale alespoň něco. Fleury se hned v úvodu dostal na zem. Mantha tedy vyhrál.

31:23

Opět domácí hráč s pukem v útočném pásmu, čas se krátí.

30:58

Domácí vyhazují.

30:35

Larkin na středu hřiště hledal Bertuzziho, ten nedával pozor a puk nezpracoval.

30:17

Následuje ofsajd hostů, ve kterém byl Zadina.

29:58

Nemeth nahazoval od modré na branku, tam byly snad tři hole, ale ani jedna puk netečovala.

29:41

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., nedovolené bránění).

29:35

Další nahození obstaral Weber, ale mířil jen mimo branku.

29:28

Od modré střílel domácí Fleury. Jeho pokus skončil jen v lapačce Berniera.

28:10

Po dobré kombinaci celé lajny se před Bernierem octl Cousins. Jeho pokus z voleje hostující brankář chytil.

27:30

26:29

26:20

Nate Thompson se s pukem dostal za branku soupeře, ale tam puk ztratil.

25:31

Tatar se opět protáhl obranou jako nůž máslem a zakončoval. Jen do Berniera.

25:03

Daley se dostal ke střele. Jeho obří švih branku netrefil.

24:38

Hodně nepřesností na obou stranách, Helm vyhazuje a jde střídat.

24:04

Luke Glendening se najednou objel na středu a pálil. Jeho pokus z nadějné pozice skončil jen na brankáři.

23:06

Zakázané uvolnění domácích.

22:42

Filip Hronek nahazoval puk od modré na branku. Bohužel trefil jen prvního soupeře v cestě.

22:11

Nepřesná rozehrávka domácích jen pro soupeře. U puku je Bowey.

21:13

Domácí Tatar dostal puk do jízdy a snažil se netlačit před branku. To se mu povedlo, ale nějaké lepší zakončení už ne.

20:56

Helm od modré prověřoval Price. Ten v klidu puk bere do lapačky.

20:21

Domi se snažil dostat přes modrou čáru, ale jen za cenu ofsajdu, takže se vhazuje ve střední třetině.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:05.
První třetina nabídla jedinou branku, kterou dal hned ve čtvrté minutě hostující Bertuzzi po nahrávce od Larkina. Poté se hosté zatáhli a lepším týmem byl Montreal. Ale nikdo z domácích své šance využít nedokázal. K vidění byly i dvě přesilovky, obě nebezpečné, ale obě bez branek.

19:28

Larkin z pravého kruhu nahazoval puk na branku, ale úspěšný nebyl.

19:01

Začíná poslední minuta první třetiny.

18:53

18:39

Tatar dostal puk na levou stranu a hned pálil. Ale jen nad branku.

17:42

Weal tentokrát nabízel puk na druhou stranu pro Domiho, který z blízka netrefil odkrytou branku.

17:10

Domácí Weal dostal po rychlé kombinaci nahrávku na levý kruh a střílel. Jeho střela trefila horní tyčku.

16:53

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., sekání).

16:53

16:23

Ze středu pásma se ke střele dostal Suzuki. Jeho pokus se do branky nevešel.

15:37

Bertuzzi bojoval o puk v útočném rohu, ale ztratil ho, takže se musí rychle vracet.

14:40

Tatar dostal puk na levý kruh a mohl hned střílet. Puk se mu však dostal pod nohy a střela byla nereálná.

14:17

14:03

Domácí v posledních minutách lepším týmem. Detroit po vstřelené brance jen brání.

13:28

Weber střílel od modré čáry. Jeho střela rozezněla zadní plexisklo.

12:58

Domi se mohl dostat do pásma po levé straně, ale neměl síly, tak puk odevzdal a šel střídat.

11:59

Hodně rychle přešel střed kluziště Athanasiou a dostal se k zakončení. Jeho forhendový pokus nebyl pro Price nic těžkého.

11:16

Domácí Armia dostal puk do mezikruží a z voleje střílel. Trefil jen brankáře a pak puk vyhodil Hronek.

10:45

Domácí se dostali znovu do pásma a střílel z pravé strany Gallagher. Trefil jen připraveného Berniera.

09:49

Na modrou dostal puk Kulak a nahazoval před branku. Nikdo z domácích ovšem jeho nabídku netečoval.

08:27

08:15

Zadina opět dostal puk na své místo a jeho střela z voleje zaměstnala brankáře. K dorážce se ještě dostával Nielsen, ale na puk nedostal.

08:06

Green našel na pravé straně pásma Zadinu a ten hned vystřelil. Jeho pokus skončil na zadním mantinelu.

06:43

Domácí Danault se v oslabení dostal do brejku a jel sám na Berniera. Hostující brankář ovšem dokázal zaklapnout betony.

06:27

04:40

Ke střele od modré se dostal hostující Daley, jeho rána ovšem mířila jen vedle branky.

03:21

03:21 Tyler BERTUZZI - 0:1

03:21

Hosté jdou zaslouženě do vedení. Dylan Larkin získal za brankou puk a hned ho nabízel před branku. Tam byl připravený TYLER BERTUZZI, který ho jen poslal do branky – 0:1. Asistence: Dylan Larkin, Mike Green.

02:56

Filip Zadina si nabruslil do útočného pásma a vystřelil. Jeho rána všem skončila jen na hrudi Price.

02:29

Zakázané uvolnění Detroitu.

02:12

Do útočného pásma se dostal hostující Green, ale nedohodl se s Zadinou, takže o puk přišel.

01:48

Špatně upevněná branka za Bernierem, takže se hned přerušuje.

00:58

Zakázané uvolnění hostí.

00:39

Dlouhý pas vpřed sbírá pozorný Hronek.

00:01

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Kulak, C. Fleury, O. Leskinen – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Domi, Lehkonen – Weal, Suzuki, Cousins – Barber, N. Thompson, Poehling.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Comrie) – Green, Nemeth, Hronek, Daley, Ericsson, Biega – Bertuzzi, D. Larkin, Fabbri – Zadina, Filppula, Mantha – Athanasiou, Glendening, Helm – Perlini, Ehn, Erne..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Detroit Red Wings

Hostující tým v minulém zápase přetrhl negativní sérii, ve které prohrál 12 zápasů. V posledním zápase se však vše změnilo, Detroit porazil doma Winnipeg 5:2, tři body si připsal Filip Hronek i Filip Zadina. Detroit je v NHL na 16. místě východní konference, získal 19 bodů v 33 zápasech a je nejhorší i v celé lize.

Poslední tři zápasy

Detroit VS. Winnipeg 5:2
Winnipeg VS. Detroit 5:1
Detroit VS. Pittsburgh 3:5
Montreal Canadiens

Domácí tým ve druhé polovině listopadu spadl do velké krize a kvůli osmi porážkám za sebou rychle klesl z horní poloviny Východní konference. V posledních dnech však Montreal zkvalitnil defenzivu a ze čtyř zápasů vytěžil hned osm bodů za výhry 2:1 nad Rangers, 4:1 nad Pittsburghe a 3:2 po prodloužení nad Ottawou. Díky tomu se Canadiens posunuli na osmé místo. Hlavní kouč Claude Julien se musí obejít bez několika stabilních členů základní sestavy. Kvůli zraněním chybí obránce Mete a trio útočníků Byron, Drouin a Kotkaniemi.

Montreal VS. Ottawa 3:2 po prodloužení
Pittsburgh VS. Montreal 1.4
Rangers VS. Montreal 1:2
Zdravím všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy světa. V rámci zápasu NHL se utkají týmy Montrealu a Detroitu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Tatar (S. Weber, Armia) – 4. Bertuzzi (D. Larkin, Green), 48. Green (Athanasiou, Filppula)

03:21 DET 0:1 Bertuzzi (D. Larkin, Green)
06:27 MTL 2 Gallagher, krosček
16:53 DET 2 Glendening, sekání
29:41 MTL 2 Lehkonen, nedovolené bránění
31:39 MTL 2+2 C. Fleury, hrubost