26.11.2019, 17:30 • Hartwall Arena • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.59 4.41 4.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Vitásek (CHRB) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:01
Michal Jordán (CHRB) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:08
Tomáš Zohorna (CHRB) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:33
Hynek Zohorna (CHRB) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:55
Marek Langhamer (CHRB) V zápase byl pouze na lavičce (19:49:54)
Je rozhodnuto! Dva body dnes bere Jokerit Helsinky po jasné výhře nad Amurem Chabarovsk. Ten zase nepředvedl vůbec dobrý výkon a z dvanácti střel na branku prostřelili Kalninše jen jednou. Zato Jokerit se v druhé i třetí třetině dokázal prosadit dvakrát a v zápase ani jednou neprohrával. Ke třem bodům tak pohodově dokráčel.

59:43

Domácí už drží kotouč za svou brankou a odpočítávají poslední sekundy.

59:23

Jedno z posledních buly dnešního zápasu vyhrál Amur, ale do pásma se dostával hodně dlouho.

59:12

A i tento "nájezd" hráčů Amuru do pásma byl zastaven skvělou obranou Jokeritu v čele s Lauridsenem.

58:45

Další skvělý průnik ve třech v podání Jokeritu. Nakonec se s pukem ale hráči dostali až za branku.

58:15

Domácí drží kotouč v útočném pásmu, Amuru ubíhá čas a je už asi definitivně rozhodnuto.

58:00

Pprobíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:32

Amur má poslední minutky na kontaktní gól, s předvedenou hrou už ho ale asi nevstřelí.

56:45

Velmi nehezky rukou do hlavy byl nyní "sundán" jeden z hráčů domácího celku. Praštil se ještě navíc o mantinel. Sudí ale nepíská, což je divné rozhodnutí sudích.

56:14

Ruděnkov nyní sice dobře vypálil, ale bez úspěchu. Kalninš nechce pustit další gól za svá záda.

56:10

55:42

Domácí nepustili Amur do pásma a drželi ho ve středním.

55:12

Další skvělé vyhození Jokeritu Helsinky. Z přesilovky zbývá cca 45 sekund.

54:52

Domácí skvěle brání a vyhazují. Amuru trvá hodně dlouho dostat se zpět.

54:10

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Ahti Oksanen – 2 min., držení).

53:29

Ve hře se tedy pokračuje, protože Coachs challenge nebyla úspěšná. Jokerit vede 4:1.

53:09

Hosté are berou Coachs Challenge. Tak uvidíme, možná gól platit nebude.

4:1

Branky a nahrávky: 8. Lehtonen (O'Neill), 39. Pihlström (O'Neill, Joensuu), 46. Norman (Lepistö, Haapala), 54. Lehtonen – 26. Korobov (Kacuba)

Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (C), Lööv, O. Lauridsen (A), Eronen, Kivistö – O'Neill, Regin, Joensuu – Halme, Kontiola, Savinainen – Moses, Norman, Haapala (A) – Anttila, Pihlström, Oksanen.

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Vitásek, Jordán, Turbin (A), V. Vasiljev, Korjagin, Korobov, Alexandrov – H. Zohorna, T. Zohorna, Golubev – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – A. Lazarev (A), Rasskazov, Ruděnkov – Kapiturov, Kacuba, Jazkov.

07:03 CHA 2 Kacuba, hákování
07:09 JOK 1:0 Lehtonen (O'Neill)
08:45 CHA 2 Korjagin, podrážení
17:07 JOK 2 A. Grant, držení
25:51 CHA 1:1 Korobov (Kacuba)
27:47 CHA 2 Korobov, nafilmovaný pád nebo přehrávání