3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

26.11.2019, 01:10 • Madison Square Garden, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.68 3.92 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:03:19)

Trestné minuty: 4:8
Je dobojováno, když domácí rozhodli hned první akcí. Úspěšným střelcem ve hře třech proti třem byl Anthony DeAngelo a ten tak rozhodl o prémiovém bodu pro New York.

60:32

60:32 Anthony DEANGELO - 3:2

60:32

Rangers právě vstřelili branku!
Prodloužení nemělo dlouhého trvání, neboť domácí se ihned dostali do útočného pásma, ANTHONY DEANGELO se dokázal odpoutat od obránce, najet si do volného prostoru a rozhodnout prudkým švihem k tyčce – 3:2. Asistence: Artěmij Panarin, Ryan Strome.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 30:28
Vyhraná vhazování: 31:31
Hity: 23:14
Šedesát minut hry nám vítěze neurčilo, byť hosté od něj nebyli daleko. Minnesota byla ve třetí třetině aktivnějším celkem a byla odměněna gólem na konci 50. minuty, kdy se prudkou ranou prosadil Ryan Donato. New York se pak dlouho marně snažil o vyrovnání, dočkal se až v přesilové hře, tu využil u brankoviště číhající Chris Kreider a jelikož byl posledním úspěšným střelcem, poslal zápas do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52

Fox se dostal ještě do jedné šance, když si sjel až k brance, jenže bekhendové zakončení prolétlo vedle Stalockovy branky.

59:11

Lundqvist vyrazil Kuninovu bombu z pravé strany a jelikož jej puk trefil do masky, rozhodčí pro jistotu přerušili hru.

58:04

Stalock se teď blýskl povedeným zákrokem proti střele z pravého křídla a přerušil hru.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Skjei (DeAngelo, Panarin), 58. Kreider (Panarin, Fox), 61. DeAngelo (Panarin, R. Strome) – 38. Parise (Fiala, Spurgeon), 50. Donato (Hartman)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Trouba (A), Skjei, Fox, R. Lindgren, DeAngelo, Hájek – R. Strome, Panarin, Bučněvič – Chytil, Kreider (A), Lemieux – Kakko, B. Howden, Fast (A) – Haley, Nieves, Br. Smith.

Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodčí: Sutherland, Chmielewski – Alphonso, Smith

Diváci: 18 006

03:03 NYR 2 Nieves, sekání
10:10 MNS 2 Fiala, hrubost
10:45 NYR 2 Kreider, sekání
14:50 NYR 1:0 Skjei (DeAngelo, Panarin)