26.11.2019, 04:08 • Honda Center, Anaheim • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.73 3.86 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:43:16)
Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:06
Tři hvězdy utkání
1. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
2. John Gibson (ANA) odchytal 60:00, 26 zák, 100%
3. Erik Gudbranson (ANA) 0+1
Islanders po 17 zápasech, ve kterých vždy dokázali získat alespoň jeden bod, přišli o svou úctyhodnou sérii.
Anaheim zvládl domácí zápas proti New Yorku Islanders a zvítězil 3:0! Výhru Ducks nastartoval ve 31. minutě velezkušený Ryan Getzlaf, který využil tlaku svého týmu a prosadil se z dorážky. Islanders dlouho živili naděje na zvrat, jenže to moc nejde bez střílení. A ve třetí třetině hosté vyslali na Gibsona jen tři střely.

Na druhou stranu, tři střely ve třetí třetině vyslali na Greisse i domácí a byly z toho góly Fowlera a Kašeho.

59:40

Ještě mohl Kaše přidat jeden gól, ale vůbec se mu nepovedlo po průniku k brankovišti vystřelit.

58:30

Ducks už toto utkání nepustí, Islanders vůbec nestřílí na branku, puky létají mimo nebo jsou zblokovány.

57:30

Hosté se ještě snaží vykřesat malou naději, ale Boychuk zpoza pravého kruhu přestřelil.

57:02

Leddy z hranice levého kruhu minul branku Gibsona.

56:55

Ještě jedna komerční pauza.

56:05

Hostům se navíc při usazení v útoku nedaří vystřelit ani z dálky.

55:40

Ducks, kteří jsou v komforním vedení, hodlají zápas v poklidu dohrát a nepouští Islanders příliš blízko ke Gibsonovi.

54:55

Kotouč v obranném pásmu domácích skončil v hledišti. Komerční pauza.

54:24

54:24 Ondřej KAŠE - 3:0

54:24

Anaheim právě vstřelil branku!
Obrovská smůla Islanders, kteří nezachytili útok ONDŘEJE KAŠEHO po pravém křídle. Český útočník si sklepl vysoký oblouk na útočné modré, dostal se do pravého kruhu a rychlou střelou z nápřahu překonal Greisse, kterému propadl puk pod paží. Asistence: Erik Gubranson, Cam Fowler.

53:13

53:13 Cam FOWLER - 2:0

53:13

Domácí přidávají svému vedení pojistku! Getzlaf vedle branky křižným pasem do levého kruhu našel CAMA FOWLERA, který prostřelil přesouvajícího se Greisse. Asistence: Ryan Getzlaf, Troy Terry.

52:48

Terryho střela z mezikruží neprošla skrz Boychuka, hosté tento výpad ubránili.

3:0

Branky a nahrávky: 31. Getzlaf, 54. Fowler (Getzlaf, Terry), 55. O. Kaše (Gudbranson, Fowler)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Ja. Larsson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Jones, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – D. Grant, Rowney, Deslauriers.

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Johnston, Jo. Bailey, Dal Colle – Clutterbuck, Cizikas, M. Martin.

09:38 ANA 2 N. Ritchie, držení
15:35 ANA 5+2 Deslauriers, bitka+hrubost