1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

26.11.2019, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Petr Sumbal

Tipsport: 2.1 3.9 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (19:19:08)
Československá stopa v utkání:
Adam Liška (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:13
Alexander Salák (RIG) 60 minut, 24 zákroků, 1 gól, 95,8%
Zápas je u konce. V souboji dvou týmů ze suterénu KHL uspělo Dinamo Riga, které vyhrálo na ledě Severstalu Čerepovec 2:1 po prodloužení. Po první třetině to přitom vypadalo na jednoznačnou záležitost v podání domácích, kteří vedli 1:0 po brance Bogdana Jakimova. Ve druhé třetině ovšem Riga zvedla svou hru a vyrovnala, postaral se o to Brandon McMillan. Ve třetí třetině branka nepadla, a tak se šlo do prodloužení, které už po půl minutě ukončil hostující útočník Alexandr Protapovič.

60:30

60:30 Alexandr PROTAPOVIČ - 1:2

60:30

Riga právě vstřelila branku!
Tak to bylo rychlé! Prodloužení trvalo pouhých třicet sekund a je hotovo! Do samostatného úniku se dostal ALEXANDR PROTAPOVIČ, udělal rychlý blafák brankáři Podjapolskému a pak už zakončoval do prázdné branky. Asistence: Kristaps Sotnieks.

60:01

Po šedesáti minutách hry je skóre stále nerozhodné 1:1, takže na řadu přijde už za pár minut prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12

Riga vytvořila velký závar před brankou Severstalu. Největší šanci na skórování měl Gints Meija, ale neuspěl.

58:40

Ten ovšem nenašlo a ztratilo puk, takže na tahu jsou opět domácí.

58:22

Lauris Darzinš zavezl kotouč do útočného pásma a Dinamo už si hledá prostor na zakončení.

57:17

Také hosté dokázali po delší době zahrozit. Na pravém kruhu měl prostor na zakončení Alexandr Protapovič a Vladislav Podjapolskij ho výborným zákrokem vychytal.

56:31

Tentokrát to od modré čáry zkoušel pro změnu Vadim Kudako, ale jeho pokus až na Saláka neprošel.

54:30

Geoffrey Kinrade nebezpečně vypálil od modré čáry, ale Saláka nepřekonal, ten předvedl jistý zákrok lapačkou.

53:44

Čerepovec se po ubráněném oslabení zase vrhl dopředu a svírá hráče Rigy před Salákem.

51:56

51:26

Vladislav Podjapolskij zlikvidoval další šanci Rigy, tentokrát chytil střelu Ashtona a puk si ponechal u sebe.

1:2

Branky a nahrávky: 10. Jakimov (Sizov, Podjapolskij) – 36. McMillan (M. Redlihs), 61. Protapovič (Sotnieks)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Kudako, Kinrade, Makejev, Provolněv, Chabarov, Sizov, N. Chlystov – Monachov (A), Jakimov (A), Liška – Kapustin, Kodola, Morozov – Vovčenko, Trubačjov, Geraskin – Markovin, Chipchura, A. Alexejev.

Dinamo Riga: Salák (An. Makarov) – Sotnieks, Bartulis, Ališauskas, Zile, Balinskis, Marshall, Mamčics – Darzinš (C), McMillan, M. Redlihs (A) – Meija (A), Protapovič, Setdikov – Ashton, Berzinš, Slepec – Gillies, Batna, Marenis.

Rozhodčí: Lavrenťev, Sergejev – Kanifadin, Šišlo

09:01 CER 1:0 Jakimov (Sizov, Podjapolskij)
24:04 RIG 2 Batna, sekání
27:41 RIG 2 Zile, držení