3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

26.11.2019, 01:10 • Madison Square Garden, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.68 3.92 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:03:19)

Trestné minuty: 4:8
Je dobojováno, když domácí rozhodli hned první akcí. Úspěšným střelcem ve hře třech proti třem byl Anthony DeAngelo a ten tak rozhodl o prémiovém bodu pro New York.

60:32

60:32 Anthony DEANGELO - 3:2

60:32

Rangers právě vstřelili branku!
Prodloužení nemělo dlouhého trvání, neboť domácí se ihned dostali do útočného pásma, ANTHONY DEANGELO se dokázal odpoutat od obránce, najet si do volného prostoru a rozhodnout prudkým švihem k tyčce – 3:2. Asistence: Artěmij Panarin, Ryan Strome.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 30:28
Vyhraná vhazování: 31:31
Hity: 23:14
Šedesát minut hry nám vítěze neurčilo, byť hosté od něj nebyli daleko. Minnesota byla ve třetí třetině aktivnějším celkem a byla odměněna gólem na konci 50. minuty, kdy se prudkou ranou prosadil Ryan Donato. New York se pak dlouho marně snažil o vyrovnání, dočkal se až v přesilové hře, tu využil u brankoviště číhající Chris Kreider a jelikož byl posledním úspěšným střelcem, poslal zápas do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52

Fox se dostal ještě do jedné šance, když si sjel až k brance, jenže bekhendové zakončení prolétlo vedle Stalockovy branky.

59:11

Lundqvist vyrazil Kuninovu bombu z pravé strany a jelikož jej puk trefil do masky, rozhodčí pro jistotu přerušili hru.

58:04

Stalock se teď blýskl povedeným zákrokem proti střele z pravého křídla a přerušil hru.

57:10

57:10 Chris KREIDER - 2:2

57:10

Je srovnáno! Domácí využili přesilovku, když rozjeli kombinaci v útočném pásmu, Panarinův pas byl sražen přesně na brankoviště, kde se vyskytoval CHRIS KREIDER a ten zblízka překonal Stalocka. Asistence: Artěmij Panarin, Adam Fox.

56:52

Domácí tým si zahraje přesilovku, dvouminutový trest za podrážení dostal Ryan Hartman.

55:20

New York se snaží jít za vyrovnáním, stále ale naráží na dobrou obranu soupeře.

54:02

Stalcock na brankové čáře zastavil slušnou šanci domácích, na těch je vidět menší frustrace.

53:37

DeAngelo dostal přihrávku na modrou čáru, jeho nahození ale zablokoval Eriksson Ek.

52:47

Zakázané uvolnění domácích hokejistů, hra se vrátí před Lundqvista.

51:47

Strome se ke střele po přihrávce zpoza branky nedostal, puk mu vypíchl pozorný Staal

50:45

New York se samozřejmě ihned tlačí do útoku, k zakončení se prodral Kakko, na Stalocka to ale nestačilo.

50:00

50:00 Ryan DONATO - 1:2

50:00

Minnesota právě vstřelila branku!
Hosté otáčí výsledek a vedou. Po zisku puku ve středním pásmu přišel rychlý kontr, RYAN DONATO se kličkou zbavil obránce, puk si stáhl více na střed a prudkou střelou překonal Lundqvista. Asistence: Ryan Hartman.

49:31

Fialova střela po rychlé kombinaci byla zblokována, k Lundqvistovi se tento prudký puk nedostal.

48:52

Z modré čáry si sjel Dumba a vyslal nepříjemný pokus na Lundqvista. Ten puk nadvakrát zkrotil a přerušil hru.

47:12

Panarin se přihrávkou od levého mantinelu snažil najít své najíždějící spoluhráče, pas ovšem skončil v rohu.

46:43

Puk při akci Minnesoty opustil led, vhazovat se bude ve středním pásmu.

45:42

45:42 Zucker v šanci, Lundqvist však vytáhl skvostný semafor

45:42

Parádní zákrok teď vytáhl Henrik Lundqvist, když semaforem vychytal Zuckera v brejku dvou na jednoho!

44:37

Je to teď opravdu svižný hokej. Je sice často přerušován, nicméně hráči obou týmů předvádí rychlé výpady do útoku.

43:55

Brodin tvrdě srazil Fasta, dle rozhodčích se jednalo o čistý hit a nechali pokračovat ve hře.

43:22

Změnit to chtěl Skjei, jeho prudké nahození od modré čáry prolétlo kousek vedle Stalockovy branky.

42:52

Hosté vstoupili do třetí třetiny velmi aktivně, naopak New York vypadá, že ještě zůstal v šatně.

42:23

Zucker zakončil přes obránce, trefil pouze vnější konstrukci Lundqvistovy branky.

41:45

Zase se hraje před Lundqvistem, ten se tak má co ohánět.

40:57

Eriksson Ek se natlačil přes Panarina k Lundqvistovi, toho ale u jeho levé tyčky nepřekonal.

Trestné minuty: 4:6
Čtyřicet minut hry je za námi a o vítězi není vůbec rozhodnuto. Domácí New York měl v této třetině velkou střeleckou převahu, nic z toho ale nevytěžil a naopak v závěru dokonce inkasoval, když se po Fialově akci prosadil u tyčky číhající Zach Parise a srovnal na současných 1:1. Čeká nás tak dramatické vyvrcholení, těžko předvídat vítěze.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43

Strome málem obral o puk Sutera, toho ale zastoupil spoluhráč a New York se do kontru nedostal.

39:11

Panarin při svém výjezdu od mantinelu ztratil puk, hosté vyráží do rychlého protiútoku.

38:44

New York i po obdržené brance nepolevuje ve své převaze a opět se tak hraje poblíž Alexe Stalocka.

37:11

37:11 Zach PARISE - 1:1

37:11

No a je srovnáno! Hosté se udrželi v pásmu, kus práce udělal Fiala, který se dokázal uvolnit a přihrávkou najít ZACHA PARISEHO, který u tyčky procedil puk přes Lundqvistovu lapačku do sítě – 1:1. Asistence: Kevin Fiala, Jared Spurgeon.

36:47

Netrefil se ani Parise na druhé straně, Minnesota zůstává v útočném pásmu a snaží se o vytrvalejší nápor.

36:01

Lemieux hledal zpoza branky Bučněviče, ten ale z poměrně ostrého úhlu branku Minnesoty neohrozil.

35:22

Stalock vyjel ze své branky až do rohu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou po mantinelu. Hosté už jsou ve středním pásmu.

34:04

Po delší době se do útoku dostali i hosté, Zucker a s ním i Soucy však neúspěšně atakovali připraveného Lundqvista.

33:24

Přesilovka je u konce, Dumba naskočil do hry.

33:09

Rychlá kombinace domácích, Kakko ovšem z pozice před brankou nezamířil přesně. Tohle byla opravdu slušná šance.

32:34

Další Panarinova rána, tentokrát už měl otevřenější prostor, jeho tvrdý pokus vyrazil Stalock mimo své brankoviště.

32:03

Panarinův pokus byl zblokován, hra se pro tuto chvíli přesunula do rohu.

31:24

Hostům se nepovedlo dostat puk do středního pásma, tedy ani vystřídat a navíc přišel faul. Dvě minuty za krosček dostal Matt Dumba.

30:34

Hosté se pro tuto chvíli ubránili pouze za cenu zakázaného uvolnění, nyní se pětice hostů musí co nejrychleji vydýchat...

30:18

Panarinova střela šla mimo, stejně jako Troubova bomba od modré čáry.

29:44

Za Stalockem to teď zacinkalo, tlak New Yorku narůstá a hosté se mají v pásmu co otáčet.

28:15

Domácí víří v útočném pásmu a hledají skulinky, kudy by to mohlo projít ke Stalockovi.

27:55

Další rozehrávka Minnesoty skončila zakázaným uvolněním, vše se tak vrací před Stalocka.

26:54

26:54 Eriksson Ek Lundqvista nepřekonal

26:54

No a Greenway se ihned dostal do šance, přihrál na pravou stranu na Eriksson Eka a jeho ránu musel krotit pozorný Lundqvist.

26:46

Greenway je na ledě, hosté jsou v plném počtu.

25:47

Strome volil golfák, ten Stalock zvládl vytěsnit do rohu a puk poté opustil pásmo.

25:06

Rychlá kombinace v útočném pásmu skončila v pravém kruhu, Kakko svým prudkým švihem ale trefil pouze Stalockův postoj.

24:46

Přesilovka pro New York, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jordan Greenway.

24:34

Spurgeon nyní na poslední chvíli zabránil velké šanci New Yorku, když Strome hledal Kreidera. Sražení přihrávky přišlo na poslední chvíli.

23:55

Minnesota se v úvodu druhé třetiny zatím nemůže dostat do tempa, hraje se převážně poblíž Stalocka.

22:29

Puk nám opustil ledovou plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:48

Pokus od modré čáry byl zablokován, puk u se do cesty postavil Eriksson Ek.

20:55

Domácí se ihned nahrnuli do útočného pásma, zatím ovšem bez střeleckého vyjádření.

Trestné minuty: 4:2
Je za námi první první třetina, která dlouho přinášela živý hokej s náznaky šancí, ale žádné góly. Jak Lundqvist, tak i Stalock drželi čistá konta, což platilo až do 15. minuty, kdy prostoru u modré čáry využil domácí Brady Skjei a přesným švihem vymetl horní růžek branky. Byla to zatím jediná trefa zápasu, do šaten si tak New York odnáší vedení 1:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:36

Hosté se zasekli ve středním pásmu, nedostali se ani přes červenou čáru.

18:23

Za domácí to od modré čáry zkusil Fox, neprostřelil však několik hráčů, kteří stáli puku v cestě.

17:39

Donatův bekhend z pravé strany Lundqvista nepřekvapil, ten zakročil rychlou lapačkou.

17:14

Po odpískání se za domácí brankou strhla menší strkanice, byli v ní Lindgren a Rask, obešlo se to ale bez vyloučení.

16:54

Bučněvič si najížděl na dlouhou přihrávku, bylo to však na něj příliš prudké a puk skončil u Stalocka. Ten jej přikryl a přerušil hru.

15:50

Hosté se samozřejmě snaží o rychlé srovnání skóre, zatím je to ale pouze o kombinaci bez zakončení.

14:50

14:50 Brady SKJEI - 1:0

14:50

Teď už to ale New Yorku vyšlo a domácí tak jdou do vedení. K modré čáře si vybruslil BRADY SKJEI, našel si prostor pro zakončení a jeho švih skončil přesně v horním růžku Stalockovy branky. Asistence: Anthony DeAngelo, Artěmij Panarin.

14:36

Domácí tým v rychlé akci, která vyvrcholila nahozením od modré čáry. Stalock vyrazil.

14:00

14:00 Lemieux Stalocka neprostřelil

14:00

Teď se blýskl Stalock a to proti rychlé kombinaci a střele zblízka, kdy zakončoval Lemieux. stále tak čekáme na úvodní gól utkání.

13:40

A další jeho zákrok, nyní u pravé tyčky, kde postavil svůj beton.

13:23

Huntovo nahození končí u Lundqvista, ten si připsal další úspěšný zákrok.

12:45

I ta je už ale u konce, Kreider se také vrátil na led a hraje se v plném počtu na obou stranách.

12:10

Fiala je již na ledové ploše, začala zkrácená přesilovka Minnesoty.

11:11

Z velice ostrého úhlu to zkusil Bučněvič, Stalock byl ale u své levé tyčky jako přilepený a pokus vyrazil.

10:45

Domácí sice dostali puk za Stalocka, ale o zlomek vteřiny předtím už rozhodčí pískali faul Chrise Kreidera. Ten už míří na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za sekání.

10:21

Svižné nahození od modré čáry skončilo u Stalocka, ten svým zákrokem přerušil hru.

10:10

Nyní ale přichází šance pro New York, je tu přesilová hra. Dvě minuty za hrubost dostal Kevin Fiala.

09:55

Po akčním úvodu přišlo menší uklidnění, oba celky kombinují spíše ve středu, šancí je málo.

08:23

Po několika nepřesných náznacích kombinací přišlo vyhození hostů, je z toho zakázané uvolnění.

07:02

Kakko přihrál do levého rohu na Foxe, ten zkusil prudký švih, Stalock byl ovšem na tuto alternativu připraven a puk srazil.

06:35

Chytil se odvážně pustil mezi hned tři protivníky, tohle nemělo moc šancí na úspěch a český útočník také o puk přišel.

05:29

Další úspěšný zákrok domácího brankáře, nyní mu navíc při tečované střele od modré čáry pomohlo břevno.

05:03

Domácí tým je v plném počtu, Nieves se vrátil na ledovou plochu.

04:09

Od modré čáry vyslal dělovku Brad Hunt, Lundqvist ji vyrazil svým betonem před sebe.

03:43

Puk letí mimo pásmo domácích, ti se zatím v oslabení brání opravdu na výbornou.

03:31

Přechod hostů do útočného pásma byl přerušen čárovým sudím, pískalo se postavení mimo hru.

03:03

Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za sekání dostal Cristoval Nieves.

02:40

Na druhé straně nahazoval Lindgren, puk se zastavil v chumlu hráčů před Stalockem.

01:49

Od modré čáry to zkoušel Dumba a Lundqvist si se svým zákrokem nebyl zrovna jistý. Přesto puk zvládl zastavit a poté rozehrát.

00:24

Hned první útok byl ze strany hostů nebezpečný. Přihrávku zpoza branky využil k rychlé střele Zucker, trefil ale pouze brankovou konstrukci Lundqvistovy branky.

00:01

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Trouba (A), Skjei, Fox, R. Lindgren, DeAngelo, Hájek – R. Strome, Panarin, Bučněvič – Chytil, Kreider (A), Lemieux – Kakko, B. Howden, Fast (A) – Haley, Nieves, Br. Smith.

Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodčí: Sutherland, Chmielewski – Alphonso, Smith.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, po hymně začne samotný zápas.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v Madison Square Garden začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.