konec (1:0, 0:0, 0:2)

17.11.2019, 16:00 • Arena Riga • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.73 3.8 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (18:31:29)
Vítězná minisérie Dinama tak skončila. Naopak hráči Soči se kromě přestřižení stejně dlouhé šňůry proher radují také z přiblížení se k pozicím play-off, byť na osmé místo ztrácejí stále propastných pět bodů.
Dobře rozehraný zápas pokazila poslední třetina. V ní do té doby stoprocentní Salák inkasoval dva góly a musí skousknut hořkou porážku 1:2.

59:57

Poslední pokus. Rána od pravého hrazení minula terč a teď už je jasné, že vyrovnat Dinamo nestihne.

59:35

Obě střely, které na Šikina letěly, byly zblokovány. Domácí přesto zůstávají v pásmu.

59:14

Salák se pakuje z branky! Domácí tým to zkusí bez něj, zato se šesti bruslaři.

58:30

Dinamo, povzbuzováno celou arenou, vynakládá maximum sil k dosažení na prodloužení.

58:00

Omlouváme se za technické problémy. Do éteru se vracíme dvě minuty před koncem základní hrací doby. Takže právě včas!

53:53

53:53 Malte STRÖMWALL - 1:2

53:53

Soči právě vstřelilo branku!
Karta se přeci jen obrací a Soči poprvé vede! Ruce nad hlavou má MALTE STRÖMWALL. Švédský snajpr vyslal z levého kruhu nechytatelný projektil, který Salákovi málem ustřelil hlavu. Asistence: Morgan Ellis.

51:30

Hosté si mysleli na obrat, ale Tomilinovu ránu od modré čáry Salák spolehlivě vykryl.

49:19

49:19 Jurij ALEXANDROV - 1:1

49:19

Kouzlo čaroděje Saláka pominulo! Přenesení hry přihrávkou o zadní mantinel využil JURIJ ALEXANDROV, který přesunujícímu se brankáři sebral čisté konto střelou z mrtvého úhlu. Asistence: Vladislav Kaletnik a Stěpan Starkov.

48:37

Vorobjov (Soči) nedokázal prostřelit klečícího beka.

47:40

Při nepovedeném pokusu o bleskový protiútok domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

47:32

Ellissova sražená střela se třepetá v ochranné síti. Salák (Dinamo Riga) tak nemusel zasahovat.

46:49

Domácí prošvihli šanci navýšit svůj náskok! Šikinovi vypadl puk z výstroje a brankář Soči chvíli nevěděl, kde je. Kdyby Batna bruslil o něco rychleji, už by mu ho šoupnul za záda.

1:2

Branky a nahrávky: 6. Balinskis (Protapovič, Meija) – 50. J. Alexandrov (Kaletnik, Starkov), 54. Strömwall (Ellis)

Dinamo Riga: Salák (An. Makarov) – Ališauskas, Bartulis (C), Berglund, Sotnieks, Balinskis, Marshall, Zile – M. Redlihs, Džerinš, Lipsbergs – Ashton, Slepec, Berzinš – Protapovič, Setdikov, Meija – Marenis, Gegeris, Batna – Grinbergs.

HK Soči: Šikin (Nalimov) – Bertilsson, Ellis, Pogorišnyj, A. Petrov (C), K. Vorobjov, J. Alexandrov, Klimontov – R. Rosén, Collins, Strömwall – Točickij, Lugin, Šmeljov – Makarenko, Kaletnik, Altybarmakjan – Starkov, Archipov, Mosaljov – Tomilin.

Rozhodčí: Akuzovskij, Fraňo – Sivov, Šalagin

05:22 RIG 1:0 Balinskis (Protapovič, Meija)
05:42 RIG 2 Batna, hrubost
05:42 SOC 2 A. Petrov, hrubost
07:48 SOC 2 Lugin, vražení na hrazení
07:48 RIG 2 Berzinš, hrubost