17.11.2019, 15:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • 19. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.64 4.75 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:21:03)
Střely na branku: 35 – 27
Je dobojováno. Dva body poputují do Prahy, jeden pak zůstane na severu Čech. Už to vypadalo, že zápas dojde do samostatných nájezdů, ale v závěru prodloužení o výhře Sparty rozhodl Matúš Sukel' a Sparta nadále drží dlouhou šňůru vítězství.

63:48

63:48 Matúš SUKEĽ - 3:4

63:48

Sparta právě vstřelila branku!
Je hotovo. Sparťané se prosazují v prodloužení a berou bonusový bod navíc. Kudrna z pravého kruhu posunul puk před branku, kam si najel MATÚŠ SUKEĽ a poté zblízka svou svižnou ranou nedal Honzíkovi žádnou šanci – 3:4. Asistence: Andrej Kudrna.

62:56

Jan Ščotka v blízkosti Sedláčka zakončil, ale hostující brankář si připsal další důležitý zákrok a hru přerušil. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

61:55

Hosté se ubránili a nyní jsou už ve čtyřech. Po přerušení hry bude následovat klasická hra tři na tři v nastavené hrací době.

61:30

Tvrdá rána Jakuba Petružálka orazítkovala jen zadní mantinel a hosté se opět osvobozují.

61:09

Hosté získali puk a už ho vyhazují až před domácí branku.

60:15

Tomáš Pavelka zakončoval z prostoru mezi kruhy, ale kotouč skončil jen u Sedláčka. Domácí ale nadále kombinují před jeho brankou v přesilové hře.

60:01

Střely na branku: 35 – 24
Základní hrací doba vítěze neurčila a dojde tak na prodloužení. Pokud ani v něm nikdo branku nevstřelí, tak budeme svědky samostatných nájezdů. Oba týmy v tuto chvíli mají jistý bod. Kdo připíše ten bonusový, nám napoví až rozuzlení celého zápasu.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55

Oddechový čas si bere lavička domácího celku.

59:55

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Pech – 2 min., podrážení).

3:4

Branky a nahrávky: 1. Mahbod (Válek), 10. Jarůšek (Petružálek, T. Pavelka), 40. V. Hübl (T. Pavelka, Válek) – 2. Sukeľ (Jurčina, Kudrna), 21. Rousek (Smejkal, Tomášek), 34. Košťálek (Smejkal, Pech), 64. Sukeľ (Kudrna)

HC VERVA Litvínov: Janus (34. Honzík) – Jánošík (A), L. Doudera, Baránek, Ščotka, Štich, T. Pavelka, Kudla – Mahbod, V. Hübl (C), Válek – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Myšák, J. Mikúš, F. Lukeš – Jurčík (A), Helt, Trávníček.

HC Sparta Praha: J. Sedláček (Machovský) – Kalina, Blain, Tomáš Dvořák, Jurčina, Polášek (A), Košťálek, Piskáček (A) – Smejkal, Tomášek, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Říčka – Buchtele, Pech, Forman – Pšenička, Rousek, Dvořáček.

Rozhodčí: Bejček, Pražák – Gerát, Hynek

Diváci: 5 969

00:34 LIT 1:0 Mahbod (Válek)
01:13 SPA 1:1 Sukeľ (Jurčina, Kudrna)
05:47 SPA 2 Piskáček, hákování
09:28 LIT 2:1 Jarůšek (Petružálek, T. Pavelka)