17.11.2019, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.19 3.98 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominik Simon (PIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:32 (03:43:31)

1. Dominik Kahun (PIT) 2+1
2. Bryan Rust (PIT) 1+2
3. Jevgenij Malkin (PIT) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 38-33; Zablokované střely: 17-5; Vhazování: 32%-68%; Hity: 33-36; Přesilové hry: 1/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.
Dominik Kahun dnes zaznamenal tři kanadské body, stejně jako Bryan Rust, který se prosadil v závěru zápasu během oslabení, a dvěma góly se podepsal pod hladké vítězství Pittsburghu. Toronto prohrálo popáté v řadě a marně se snaží ukončit špatnou sérii výsledků. Skóre. Pittsburgh Penguins 6 Toronto Maple Leafs 1.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:58

Frustrovaní hokejisté Toronta napálili puk do útočného pásma a pískalo se zakázané uvolnění. Reklamní blok.

56:28

Oba týmy hrají v závěru zápasu hodně jednoduše a hra se odehrává převážně v neutrální zóně hrací plochy.

53:24

Sam Lafferty vystřelil v blízkosti levé tyče a Kasimir Kaskisuo puk skvěle vykopl svým levým betonem.

53:05

Frédérik Gauthier vystřelil na vrcholu mezikruží a střela se od horní tyče odrazila do ochranné sítě!

52:24

Teddy Blueger vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a Kasimir Kaskisuo předvedl pěkný semafor.

52:04

Tristan Jarry si snadno poradil s nahozením Leafs ze středního pásma a podržel puk ve své lapačce.

51:56

Utkání už se pouze dohrává a po přerušení hry následuje reklamní přestávka. Penguins vedou 6:1.

51:01

Nic Petan clonil v blízkosti pravé tyče brány a střela spoluhráče ho nepříjemně zasáhla do oblasti hlavy.

50:54

Kasperi Kapanen zakončoval v blízkosti pravé tyče a Tristan Jarry puk vyrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena a prostor dostává komerční přestávka.

48:51

Penguins vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici brankáře Tristana Jarryho.

48:44

Nic Petan vypálil v levém kruhu pro vhazování a jeho prudký pokus minul přední levý horní roh domácí brány.

47:20

Ruský útočník se vrátil z trestné lavice zpět na led a mohl skórovat v blízkosti levé tyče! Kasimir Kaskisuo ale Jevgenije Malkina skvěle vychytal.

6:1

Branky a nahrávky: 7. Guentzel (Galchenyuk, Malkin), 9. Malkin (Guentzel, Rust), 21. Kahun (Marino, Rust), 25. Kahun (B. Tanev, J. Johnson), 28. McCann (Kahun, B. Tanev), 44. Rust (Blueger) – 35. Spezza (Petan, Barrie)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, J. Schultz, J. Johnson (A), Riikola – Guentzel, Malkin (A), Rust – Kahun, McCann, B. Tanev – Galchenyuk, Blandisi, Simon – Aston-Reese, Blueger, Lafferty. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Toronto Maple Leafs: Kaskisuo (Andersen) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Hyman, Tavares (C), Kapanen – A. Johnsson, Matthews (A), W. Nylander – I. Michejev, Spezza, Petan – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Dean Morton. Čároví: Matt MacPherson, Brian Mach

Diváci: 18587

04:46 TOR 2 F. Gauthier, podrážení
06:38 PIT 1:0 Guentzel (Galchenyuk, Malkin)
08:44 PIT 2:0 Malkin (Guentzel, Rust)
20:52 PIT 3:0 Kahun (Marino, Rust)
24:32 PIT 4:0 Kahun (B. Tanev, J. Johnson)