3:4

po s.n. (0:2) (2:0, 1:0, 0:3 - 0:0)

17.11.2019, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.53 3.88 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:04:38)

Trestné minuty: 6:6
Utkání je u konce a hosté, i když ještě před poslední třetinou prohrávali o tři góly, si nakonec odváží dva body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech. V nich padly dva góly, oba do domácí branky a autorem vítězné trefy byl Jordan Eberle.

Jordan EBERLE - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
V samostatných nájezdech rozhodl o dalším bodu pro hosty JORDAN EBERLE, když Elliotta překonal střelou mezi betony a New York tak dokonává obrat.

2. série 0:2

Giroux musel dát, po pomalém nájezdu mu ale Greiss zvládl vypíchnout puk.

Mathew BARZAL

Barzal našel v Elliottově postoji mezírku a poslal mu puk mezi betony.

1. série 0:1

Couturier se už dostal z dobrého úhlu, přesto vystřelil a trefil břevno.

Jordan EBERLE

Eberle před gólmanem zpomalil a poté jej prostřelil mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.
Pětiminutové prodloužení mnoho šancí nepřineslo, ve hře bylo poměrně dost chyb a tak nás čeká poslední kapitola utkání – samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Couturier (Lindblom), 20. Provorov (Couturier, Niskanen), 33. Lindblom (Farabee, Provorov) – 48. Beauvillier (Brassard, B. Nelson), 54. Barzal (B. Nelson, Brassard), 58. Beauvillier, rozh. náj. Eberle