po s.n. (3:2) (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)

17.11.2019, 16:00 • Ostravar aréna • 19. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 1.9 4.5 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ostravy je to ale už pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a budu se těšit znovu brzy na počtenou. (19:17:26)
Vítkovickým se dnes nevydařila první třetina, ve které sice inkasovali jen jednou, ale herně to z jejich strany nebylo ono. Ve druhé části to byl znovu Svoboda, který lovil puk ze sítě a Pardubice získávaly na sebevědomí. Do třetí třetiny nastoupili ale domácí s viditelným odhodláním, po necelých třech minutách snižoval Bukarts a vítkovičtí začali roztahovat svá křídla. Zhruba v polovině této části srovnával Stránský, ale tato situace byla zkoumána hned dvakrát, poprvé, jestli nebylo gólu dosaženo vysokou holí, hned vzápětí využil trenérské výzvy kouč Bělohlav a nechal překontrolovat herní situaci v brankovišti. Vše prošlo a tak se mohlo pokračovat. Branka do třetí sirény nepadla, a tak došlo na prodloužení, ve kterém Dynamo sehrálo i přesilovku, ale chyběla jim přesnost a trochu štěstí, aby strhli vedení na svou stranu. Ani nájezdy nebyla procházka růžovou zahradou, po páté sérii nebylo rozhodnuto a tak se jelo dál. Oba týmy nasadily do hry borce úspěšné v první pětici nájezdů, ale zatímco Kousal už na Svobodu nevyzrál, Bukarts použil stejnou taktiku jako poprvé a ta mu vyšla. Vítkovice tak mohou slavit prémiový bod.
Končí další kolo Tipsport extraligy, tentokrát s dobrým konce pro Vítkovice. Ty mají za sebou šňůru tří domácích zápasů, všechny skončily až po normální hrací době. Vezmeme-li v úvahu i venkovní zápasy, mají domácí za sebou už sedm zápasů, ve kterých muselo rozhodnout prodloužení nebo nájezdy. Tuto šňůru jim narušila jen prohra v řádné hrací době na ledě Liberce.
Nejlepší hráči utkání:
HC Vítkovice Ridera – MIROSLAV SVOBODA
HC Dynamo Pardubice – ONDŘEJ KACETL

Roberts BUKARTS - 3:2

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
Autorem vítězné branky je ROBERTS BUKARTS.

6. série 3:2

Vítkovice také znovu vysílají úspěšného Bukartse, ten předvedl svůj nájezd jako přes kopírák a znovu úspěšně – 3:2.

6. série 2:2

Pět sérií máme za sebou, znovu tedy pojednou pardubičtí, kteří si vybrali úspěšného Kousala, který u branky perfektně zakroužil rameny, ale následně přestřelil vítkovickou klec – 2:2.

5. série 2:2

Pardubičtí posílají na letu obránce Harju, ten chtěl zakončovat mezi betony, ale Svoboda je sklapl včas – 2:2.

Vítkovice dávají důvěru Gumanovi, ten se rozjel rychle hostující na branku a následná prudká střela končí mezi gólmanovými betony – 2:2.

4. série 1:2

Za hosty se důležitého úkolu ujme Mandát, ten se rozjel na domácí branku a doslova vykoupal Svobodu v brankovišti – 1:2.

4. série 1:1

Za domácí pojede nejproduktivnější hráč, útočník Bukarts, ten se dostal do levého kruhu, kde vteřinu vyčkal a posílá puk nad gólmanovo rameno – 1:1.

3. série 0:1

Hosté dávají důvěru Tyborovi, jeho rychlá klička ale Svobodu nepřekvapila – 0:1.

Vítkovice vysílají do hry Romana, jeho klička ale nad lapačku Kacetla neprošla – 0:1.

2. série 0:1

Za hosty se své šance chopí Kousal, mířil mezi betony a svůj nájezd proměňuje – 0:1.

2. série 0:0

Za domácí pojede Stránský, rozjel se zeširoka a pomalu, jeho střela k tyči neprošla – 0:0.

1. série 0:0

Za pardubické se ke kotouči staví Knotek, předvedl pěknou kličku, ale zakončil do Svobody – 0:0.

Za domácí jako první pojede Lakatoš, jeho prudká střela mezi betony neprošla – 0:0.

3:2

Branky a nahrávky: 43. Roberts Bukarts (O. Roman, Mi. Svoboda), 49. Š. Stránský (P. Zdráhal), rozh. náj. Roberts Bukarts – 14. M. Beran (J. Zdráhal, D. Kindl), 36. Látal