3:0

konec (1:0, 0:0, 2:0)

10.11.2019, 12:30 • Hartwall Arena, Helsinky • Tomáš Kubečka

Kapitán českého týmu Jan Kovář v tuto chvíli přebírá trofej pro vítězný celek!

Je konec! Česká reprezentace poráží Rusko 3:0, zvládla i třetí duel nové sezóny a stává se vítězem letošního ročníku Karjala Cupu!

59:55

Ještě jedno vyloučení! David Musil dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

59:45

59:45 Andrej NESTRAŠIL - 3:0

59:45

Česko právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Český tým přidává třetí branku a stane se vítězem letošního ročníku Karjala Cupu! V oslabení se střelou přes celé kluziště do prázdné branky prosadil ANDREJ NESTRAŠIL! Bez asistence.

59:30

Hynek Zohorna ještě dostává dvě minuty za podrážení.

59:30

Ruský trenér si vyžádal oddechový čas!

56:36

Andrej Nestrašil nejprve obětavým způsobem padl do rány z mezikruží! Akce Ruska nadále pokračovala, ale Roman Will vytáhl další pěkný zákrok!

55:37

Další vyloučení na české straně! Dvě minuty za vyhození kotouče mimo ledovou plochu dostává Michal Moravčík.

54:40

Bude se znou vylučovat! Dvě minuty za sekání dostává Tomáš Zohorna, který si na trestné lavici posedí šestnáct sekund se svým bratrem Hynkem.

52:56

Vylučuje se také na české straně! Dvě minuty za držení dostává Hynek Zohorna.

51:04

Vyloučení v týmu Rusko (Damir Šaripzjanov – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).

51:04

51:04 Lukáš SEDLÁK - 2:0

51:04

Tak pozor! Rozhodčí nakonec ukazuje branku! Rozhodčí dlouhou dobu zkoumali záběry na videu a k velké nevoli ruských hráčů a fanoušků uznává českou branku! Autorem branky je LUKÁŠ SEDLÁK! Bez asistence.

51:04

Rozhodčí ještě zkoumají záběry na videu!

51:04

Další obrovská šance českého týmu! Samonov po střele od modré čáry neudržel puk. Před brankou se strhla mela, ve které nakonec někdo z hráčů vyhodil branku z jejího postavení! Puk se za brankovou čáru nedošoural!

49:30

Český tým si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Igor Ožiganov.

49:16

Obrovská šance českého týmu! Při signalizovaném vyloučení zkoušel Jan Kovář překvapit brankáře! Samonov puk vyrazil před sebe, ale nikdo v červeném jej nezametl do branky!

44:02

Češi si zahrají další přesilovku. Rafikov dostává dvě minuty za hrubost.

38:46

Rusko si zahraje další přesilovku. Michal Řepík si odchází sednout na dvě minuty za podrážení.

33:42

Česká reprezentace si zahraje přesilovou hru. Fazylzjanov vyfasoval dvě minuty za držení hole.

28:43

Český tým jde do tří! Dvě minuty za hrubost dostává Jan Kovář.

28:38

Vyloučení v týmu Česko (Radovan Pavlík – 2 min., příliš mnoho hráčů).

19:59

Ještě jedna obrovská šance! Vteřinu před sirénou pálil Michal Řepík, jenže z ostrého úhlu neumístil svou střelu pod břevno ruské branky!

19:10

Český tým si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za držení hole dostává Sergej Šumakov.

11:43

Rusko mohlo rychle vyrovnat! Musil nedokázal puk odehrát do středního pásma. Hráči v bílém se následně dostali před branku, ale Will puk za svá záda nepustil!

10:32

10:32 Jan KOVÁŘ - 1:0

10:32

Český tým se dostává do vedení! Ivan Miščenko chyboval při rozehrávce, když nedokázal vyhodit puk z obranného pásma. Kotouče se následně zmocnil Michal Řepík, který krásnou přihrávkou oslovil JANA KOVÁŘE a kapitán českého týmu propálil Samonova! Asistence: Michal Řepík.