3:2

konec (1:1, 0:1, 2:0)

10.11.2019, 23:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Jan Prošek

Tipsport: 3.18 3.97 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jonathan Marchessault poslal Vegas do vedení, za domácí srovnal Andreas Athanasiou. Hosté znovu vedli, trefil se Max Pacioretty, na jeho branku odpověděl Madison Bowey a Red Wings ke dvěma bodům dostal Anthony Mantha. (01:39:01)
1. Anthony Mantha (DET) 1+0
2. Max Pacioretty (VGK) 1+0
3. Madison Bowey (DET) 1+0
Československá stopa v utkání:
Filip Hronek (DET) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:41
Domácí celek dvakrát prohrával, dvakrát vyrovnal a v poslední minutě zápasu dokázal zápas otočit a bere dva body za výhru 3:2. Utkání rozhodl po individuální chybě Vegas Anthony Mantha. Las Vegas v této sezóně nedokáže dobře rozehrané zápasy dohrát do úspěšného konce, dnes to rozhodně není poprvé, co přišel tým z Nevady o slibně rozehraný duel. Hokejisté Vegas zdaleka nejsou v takové pohodě jako v sezónách minulých.

59:29

Oddechový čas pro hosty.

59:29

59:29 Anthony MANTHA - 3:2

59:29

Detroit právě vstřelil branku!
Pravděpodobně je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, Vegas špatně střídalo, toho využil ANTHONY MANTHA. Ten si vybruslil do útočného pásma a jeho tvrdá rána zapadla do branky. Asistence: Robby Fabbri a Dylan Larkin.

59:00

Poslední minuta hry zbývá.

58:28

Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Vegas.

58:00

Dvě minuty do konce třetí třetiny, domácí celek má převahu. Andreas Athanasiou zakončoval, ale brankáře neprostřelil.

57:22

Jonathan Marchessault se pokoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu to.

57:00

Tři minuty do konce třetí třetiny.

56:42

Domácí celek hraje nyní výrazně lépe, hosté mají velké problémy dostat se do středního pásma.

55:42

Malcolm Subban (Vegas) dobře zastavil střelu soupeře.

55:02

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek dokázal dvakrát srovnat. Vyrovnaný stav platí i nyní.

54:26

Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Red Wings. Buly před jeho brankou. Nejprve ale komerční přestávka.

53:43

Malcolm Subban (Vegas) přerušuje hru, střelu soupeře dobře viděl, a tak raději přerušil hru. Vhazovat se bude před jeho brankou.

53:00

Nick Holden zakončoval od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně domácí vyhodili jen na icing.

3:2

Branky a nahrávky: 20. Athanasiou (Green, Hronek), 51. Bowey, 60. Mantha (Fabbri, D. Larkin) – 17. Marchessault (R. Smith, Theodore), 30. Pacioretty (N. Roy, Reaves)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Nemeth, Hronek, Bowey, Green, McIlrath, Cholowski – Bertuzzi, D. Larkin, Mantha – Fabbri, Filppula, Athanasiou – Perlini, Nielsen, Erne – Helm, Ehn, Abdelkader.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Engelland, Theodore, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves.

Rozhodčí: Walsh, StLaurent – Cherrey, Tobias

Diváci: 19.057

11:38 DET 2 Erne, vysoká hůl
16:27 VEG 0:1 Marchessault (R. Smith, Theodore)
17:23 VEG 2 R. Smith, hákování
19:15 DET 1:1 Athanasiou (Green, Hronek)
29:04 VEG 1:2 Pacioretty (N. Roy, Reaves)