Česko – Rusko 3:0
12:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Jan Kovář (Řepík), 52. Sedlák, 60. A. Nestrašil
Finsko – Švédsko 2:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Lehtonen (Haapala, Hietanen), 26. M. Aaltonen (Turunen, Haapala) – 32. Alsing (Bertilsson, Händemark)
Montreal – Los Angeles 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 11. S. Weber (Domi, Drouin), 11. N. Thompson (Lehkonen, Tatar), 17. S. Weber (Drouin, Cousins) – 23. Kopitar (Iafallo, Lizotte), 54. Lizotte (Wagner, Grundström)
Ottawa – Carolina 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Chlapík (Davidsson, Beaudin), 17. Naměstnikov (Ennis, White), 17. Pageau, 56. B. Tkachuk (Duclair, Hainsey) – 31. Svečnikov (D. Hamilton, T. Teräväinen)
Washington – Vegas 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kuzněcov (Orlov, J. Vrána), 6. T. Wilson (J. Vrána), 36. Siegenthaler (Boyd), 52. Bäckström (Carlson, Kuzněcov), 60. Bäckström (Oshie, Carlson) – 9. Pacioretty, 38. R. Smith (Marchessault, Eakin)
Pittsburgh – Chicago 3:2
01:08, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 37. Guentzel (Malkin, McCann), 51. Rust (Marino, Malkin), rozh. náj. McCann – 28. D. Kubalík (Saad, Koekkoek), 29. P. Kane (de Haan)
Toronto – Philadelphia 2:3
01:20, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 31. Dermott (W. Nylander, Matthews), 44. W. Nylander (Matthews, Holl) – 9. P. Myers (J. van Riemsdyk, Farabee), 19. Lindblom (Konecny, Gostisbehere), rozh. náj. Couturier
Arizona – Minnesota 3:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Grabner (Ness, Hinostroza), 13. Chychrun (Schmaltz, Dvorak), 29. Hinostroza (Oesterle, Ekman-Larsson) – 24. M. Koivu (Spurgeon, Suter), 34. Fiala (Hunt), 40. Dumba (Greenway, Soucy), 45. Hartman (Spurgeon, J. Eriksson Ek)
Colorado – Columbus 4:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Girard (Kameněv, Jost), 31. Makar (Graves, Nieto), 37. Makar (Jost, Kadri), 58. Kadri – 5. Bemström (S. Jones, Nyquist), 20. Werenski (Atkinson, N. Foligno)
Calgary – St. Louis 2:3
04:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 51. Tkachuk (Mangiapane, Backlund), 57. Hamonic (Giordano) – 4. Barbašev (Sundqvist, MacEachern), 34. R. O'Reilly (Perron, Pietrangelo), 63. Perron (R. O'Reilly, Pietrangelo)
San Jose – Nashville 2:1
04:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 46. Hertl (Meier, Vlasic), rozh. náj. Meier – 35. F. Forsberg (Fabbro)
NY Rangers – Florida 5:6
19:10, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 6. R. Lindgren (R. Strome, Panarin), 22. Chytil (Bučněvič, Kreider), 26. Skjei, 28. Kakko (R. Strome, DeAngelo), 39. Kreider (Fox, Panarin) – 19. Barkov (Dadonov), 19. Toninato (Hunt, Weegar), 25. Dadonov (Barkov, Huberdeau), 29. Vatrano (Dadonov), 48. B. Boyle (Yandle, Hoffman), rozh. náj. Trocheck
Winnipeg – Dallas 3:2
20:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Laine (Pionk, Wheeler), 42. Copp (Poolman, Lowry), 61. Scheifele (Morrissey) – 26. Janmark (Dickinson), 31. Faksa (Lindell, Gurjanov)
Vancouver – New Jersey 1:2
22:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Boeser (J. T. Miller, Q. Hughes) – 12. Simmonds (Palmieri, Hall), 13. Bratt (Severson, Zacha)
Detroit – Vegas 3:2
23:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Athanasiou (Green, Hronek), 51. Bowey, 60. Mantha (Fabbri, D. Larkin) – 17. Marchessault (R. Smith, Theodore), 30. Pacioretty (N. Roy, Reaves)
Rusko – Česko 5:2
11:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Dorofejev (Žabrejev), 21. Denisenko (Romanov), 28. Rožkov (Galenjuk, Misjul), 37. Rožkov (Cyplakov, Misjul), 58. Gricjuk – 22. Blümel (Šik, Lytvynov), 29. Šír
Česko – Finsko 1:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Suhrada (Klejna) – 14. Nikkanen (Laitamäki), 17. Intonen (Koskenkorva, Airola), 58. Nikkanen
Švýcarsko – Česko 0:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Bareš, 11. Alscher (Němec, Kulich), 28. Kulich (Slavíček, Hujer), 50. Becher (Soukup)
Rusko – Česko 0:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Vanišová (Mrázová), 20. Mills, 34. Hymlárová (Mills), 38. Mills
Švýcarsko – Česko 1:4
11:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Kozuhová (Martiová) – 9. Gruntová (Mašková, Šapovalivová), 28. Šapovalivová (Dubová), 35. Z. Mazancová, 55. Wojnarová (Malicka, Vaníčková)
Německo – Slovensko 2:3
14:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Eder (Müller), 29. Eder (Nowak, Ugbekile) – 32. M. Sukeľ (J. Sukeľ), 56. Krivošík (Rosandič, M. Sukeľ), 63. Zuzin (Kollár, Koch)
Karlovy Vary – SOHO Olomouc 3:4
11:30, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 17. Rennhack (Geier, Wágner), 20. Forgo (Wágner), 42. Geier (Rennhack) – 7. Jedlička, 16. Palát (Večerek, Flis), 28. Flis (Palát, Novák), rozh. náj. Jedlička
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 0:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Hering (Kubeš), 23. Kubeš (Hering), 40. Kubeš (Hering), 43. Hering (Michalec), 45. Hering (Doležal)
Vačice – AHC Dynamo 1:6
14:45, konec (6)
Branky a nahrávky: 23. Smolík (Mach) – 13. Kubát, 20. Jonáš (P. Král), 25. Janouškovec (Jonáš), 25. Kubát (Václavovic), 37. Jonáš, 41. Václavovic
Marsy Klatovy – HC Vizi 4:4
16:25, konec (6)
Branky a nahrávky: 14. Kotlan (Vlach ml.), 24. Kučera (Mareš), 32. Mareš (Kotlan), 39. Vlach ml. (Mareš) – 11. Bastl (Janoušek), 25. Hlaváč, 33. Bastl, 34. Kovařík (Křepel)
UK Kings Prague – Black Dogs Budweis 7:6
12:45, konec (7)
Branky a nahrávky: 12. Čmelja (Havelka), 19. Hrivnak (Bořík, Dilkov), 21. Arnošt (Rubeš, Hyršl), 36. Havelka (Velas, Gremlica), 45. Arnošt (Hyršl), 46. Hyršl (Arnošt, Rubeš), 54. Arnošt (Rubeš, Duben) – 11. Masopust (Sitter), 28. Prášek (Rolínek), 32. Šuhaj (Hrůša), 34. Rolínek, 35. Šuhaj (Tejko), 47. Masopust (Fiala, Kříž)
Jonsdorf – HC Lovosice 13:2
10:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Breite (Mertinke), 5. Gebauer (Kunth), 5. Breite, 6. Steudtner, 7. Petrementová (Breite), 14. Breite (Mertinke, Steudtner), 16. Gebauer, 16. Gebauer, 35. Breite (Petrementová), 45. Breite (Petrementová), 47. Breite, 49. Polke, 51. Breite (Kunth), 54. Steudtner (Breite) – 11. Vozárová, 33. Růžičková (Koukalová)
Třebechovice p. O. – Nový Bydžov 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Drašnar (Drašnar, Kostka), 25. Drašnar (Šeda), 29. Matouš (Šeda, Bartoň), 36. Filip (Klemenc, Wolf), 50. Souček (Filip) – 45. Jebavý (Hlaváček), 53. Kubišta (Chára, Nedbal)
Opočno – Hronov 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Brožek (Jakl), 56. Řehák (Jakl) – 27. Maršík (Hašek, Škoda), 32. Hašek (Škoda), 35. Kellner (Perutek), 36. Hylena (Petr, Řehák), 40. Maršík (Matouš)
Jaroměř – Trutnov 4:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Kocián (Mišinec), 26. Vejman (Kocián, Souček), 40. Čtvrtečka (Mertlík), 40. Kobližek (Vejman) – 4. Klust (Krsek), 12. Kozák (Smékal), 15. Smékal, 20. Tatar (Kozák), 27. Baudyš (Špetla), 39. Tatar (Krsek, Zákravský), 45. Kozák (Tatar, Krsek), 54. Kozák (Smékal), 56. Křížek (Smékal, Kozák)
Náchod – Semechnice 13:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Oppelt (Macháň, Havrda), 20. Havrda (Oppelt, Pánek), 27. Řezníček (Vanát), 29. Řezníček (Vanát, Verner), 31. Macháň (Vanát, Pánek), 40. Šrenk (Macháň), 40. Oppelt (Havrda), 41. Havrda (Verner, Pánek), 42. Vanát (Řezníček, Verner), 43. Zeman (Vondřejc), 49. Plíhal (Oppelt, Macháň), 55. Havrda (Pánek), 59. Oppelt (Macháň, Lebeda) – 16. Bury (Pekárek), 37. Ježík (Haklička)
Lanškroun – Chrudim 6:7
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 6. Vogel, 9. Pejcha (Vogel), 10. Malý (Kužílek), 13. Nastoupil (Paclík), 55. Holub, 60. Malý (Pražák, Holub) – 10. Machač (Štěpánek, Polák), 22. Karásek (Burkoň, Kalous), 33. Kišš (Cvrček), 44. Burkoň (Koreček, Polák), 50. Novotný (Machač, Polák), 56. Karásek (Kalous, Burkoň), rozh. náj. Kišš (TS)
Česká Třebová – Chotěboř 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Korhoň (Hemský, Jemelka), 53. Prachař (Korhoň, Hemský) – 19. Dvořák, 23. Jelínek, 34. Jelínek (Dvořák)
Choceň – Moravská Třebová 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Prachař, 18. Pilař (Martinec), 40. Šeda (Martinec), 42. Prachař (Pilař, Krejza), 46. Štefka (Martinec, Šeda), 49. Šejnoha (Pilař) – 17. Čikl (Pavlovský), 21. Pavlovský (Čikl), 36. Řehulka (Rajnoha), 52. Marek (Langr)
Litomyšl – Světlá nS 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Švec (Barkóci), 10. Antonov (Urban, Ostřanský), 46. Bláha (Křesťan), 57. Antonov (Bláha), 64. Antonov (Mečiar) – 27. Blažek (Šíma), 32. Blažek (Doležal, Kohout), 40. Kubát (Blažek), 50. Včela (Kubát)
Smíchov 1913 – Žižkov Praha 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Kovář (Vávra), 26. Veselý (Bořík, Král), 36. Král (Veselý, Bořík), 52. Spurný (Veselý, Fetterle), 54. Sůva (Dongres) – 13. Čvančara (Táborský), 13. Rosenberg (Táborský), 48. Kašpar (Rosenberg), 54. Krupka
Kobra Praha B – Říčany 4:7
10:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Janáč (Pek), 21. Janáč (Čížek), 43. Páv (Kolář), 50. Páv (Kolář) – 26. Hartman, 36. Dvořák, 44. Hartman, 47. Novotný (Heřman), 56. Novotný (Dvořák), 57. Novotný (Heřman), 59. Novotný (Heřman)
Letňany – Smíchov 1913 15:1
12:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Boháček, 4. Boháček (Kalčev), 7. Boháček (Kraus), 10. Adamec (Macháček), 18. Hilburgerová (Novák), 20. Šimáček, 21. Boháček (Macháček), 22. Novák (Koranda), 23. Boháček (Adamec), 27. Novák (Vosmík), 27. Adamec (Kalčev), 30. Kalčev (Adamec), 33. Adamec (Macháček), 33. Šimáček (Bláha), 60. Andrushchenko (Bajer) – 49. Kapic (Irlbek)
Č. Krumlov – Veselí nLuž. 5:8
10:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Shrbený (Marian), 32. Shrbený (Tobiáš), 50. Shrbený (Tobiáš), 51. Shrbený (Tobiáš), 60. Tobiáš (Marian) – 15. Koutenský (Nevšímal), 16. Pekař, 17. Przeczek, 22. Eremiáš (Krčil, Koutenský), 27. Cháb, 38. Cháb, 55. Nevšímal (Przeczek), 57. Haruda (Cháb)
Milevsko – HC Vimperk 11:7
11:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kořánek, 8. Mošovský (Pinc), 9. Baťala, 11. Staněk (TS), 12. Kořánek (Horažďovský), 30. Mošovský (Staněk), 32. Kolihová (Staněk), 32. Kodad (Pisinger), 41. Klukáček (Dušek), 42. Komárek (Baťala), 59. Kořánek – 11. Voldřichová, 20. Tesař (Voldřichová), 34. Kolafa (TS), 40. Tesař (Hanzal, Skalický), 45. Voldřichová, 55. Voldřichová, 58. Čužna (Skalický)
Tábor – HC Střelci J. Hradec 9:3
13:45, konec
Branky a nahrávky: 11. Janů (Hemza), 28. Susko (Čaněk), 33. Janů, 35. Čaněk (Švadlena), 36. Králík (Janů), 43. Švadlena (Susko), 51. Čaněk (Susko), 58. Fabišík (TS), 58. Fabišík (Hrobský) – 2. David, 36. David, 39. David (TS)
Břeclav – Vyškov 0:0
10:15, konec
Vyškov – SHKM Hodonín 0:0
11:15, konec
Orli Znojmo – Blansko 0:0
12:00, konec
Břeclav – SHKM Hodonín 0:0
12:15, konec
Warriors Brno – HC Boskovice 0:0
12:30, konec
Blansko – Kometa Brno 0:0
13:15, konec
HC Boskovice – Technika Brno 0:0
13:45, konec
Orli Znojmo – Kometa Brno 0:0
14:30, konec
Warriors Brno – Technika Brno 0:0
15:00, konec
Sokolov – Stadion Cheb B 0:0
16:00, po prodl.
Humpolec – Telč 0:0
10:30, konec
Havlíčkův Brod – Jihlava 0:0
11:00, konec
Velké Meziříčí B – Náměšť n. O. 5:3
11:45, konec
Branky a nahrávky: 3. Černý (TS), 10. Valík, 17. Černý (Šafránek), 34. Karásková (TS), 47. Šafránek (Antalíková) – 1. Pešek, 13. Pospíšil (Chlanda), 48. Ruta (Komárek)
Žďár n/S – Pelhřimov 0:0
13:45, po prodl.
Č. Lípa – HC Turnov 5:5
10:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Komžík, 30. Komžík, 36. Komžík (Tvrdík), 40. Komžík (Čermák), 58. Novák – 1. Šulc (Kubín), 21. Šulc, 26. Kubín (Feštr), 30. Feštr (Kubín)
Bílí Tygři Liberec – Frýdlant 6:7
11:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Racek (Havlena), 4. Racek, 8. Rašťák (Havlena), 46. Rašťák (Racek), 50. Racek, 60. Rašťák (Racek) – 9. Zrůst (Sekeľ), 22. Novák, 26. Novák (Mikšíček), 34. Křelina, 47. Novák (Křelina), 51. Čeněk (Trojan), 55. Křelina (Novák)
Jablonec n/N – Lomnice n/P 14:5
16:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Šourek (Resl), 18. Kulda, 20. Šourek (Kulda), 21. Kulda, 23. Šourek (Mencl), 26. Kulda, 30. Kulda, 31. Šourek (Kyzivát), 36. Elis (Kulda), 38. Bleša (Kyzivát), 47. Vašek (Resl), 55. Bleša (Kulda), 57. Resl (Vašek), 58. Kulda – 5. Mach, 11. Sisr (Mach, Novák), 17. Šimek (Němec), 51. Mizera (Šimek), 52. Zembol (Němec)
Orlová – Krnov mládež 14:0
10:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Nogová (Pečonka), 14. Hašek (Janeta), 24. Slezák (Janeta), 25. Křemen (Nogová), 28. Nogová, 33. Šotkovský (Křemen), 41. Slezák (Pečonka), 42. Slezák (Šotkovský), 46. Pečonka, 51. Rašo (Kopřivová, Pečonka), 52. Janeta, 53. Slezák (Pečonka, Rašo), 55. Hašek (Šotkovský), 60. Nogová (Slezák)
Kopřivnice – Nový Jičín B 6:7
12:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Paseka, 5. Paseka, 16. Polášek (Krupník), 25. Kijonka, 26. Douda (Polášek), 27. Kijonka (Holotík) – 1. Huvar (David), 21. David (Posád), 25. Posád, 42. Posád (Huvar), 51. Posád, 55. David (Huvar), 56. Chalupa
Přerov – Uničov 2:4
12:45, konec
Branky a nahrávky: 11. Ševcůj, 30. Snášel (TS) – 7. Janda, 27. Richter (TS), 29. Axmann, 37. Bartoněk (TS)
Polička – Litomyšl 14:5
10:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Tichý (Chmel), 4. Švejda (Pavliš), 10. Tichý, 18. Mach, 23. Tichý (Stříteský), 24. Švejda (Jirouš, Mach), 26. Švejda (Mach, Holec), 31. Chmel, 36. Holec, 38. Jirouš (Vetešník), 42. Jirouš (Švejda, Holec), 48. Husák, 58. Švejda (Tichý), 60. Tichý (Husák) – 13. Poláček, 14. Elčkner (Poláček), 48. Poláček (Elčkner), 54. Pokorný (Elčkner), 56. Poláček (Elčkner)
Pilsen Wolves – HC Rokycany 13:5
11:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Svrček, 4. Brož, 17. Svrček (Pšenička, Kovář), 25. Svrček, 33. Svrček, 37. Jonák, 42. Jahn (Svrček), 43. Štěpánová, 43. Pšenička, 45. Svrček, 46. Puhman (Zahradníček, Pšenička), 49. Kus (Jahn), 50. Svrček – 5. Šipla, 11. Aubrecht (Kratochvíl), 22. Aubrecht, 54. Kratochvíl (Aubrecht), 60. Lukeš (Kratochvíl)
Tachov – Klatovy 5:3
12:15, konec
Branky a nahrávky: 13. Bradáč (Harvilla), 15. Mašek, 42. Horáček (Bradáč), 45. Harvilla (Horáček), 60. Harvilla (Horáček) – 17. Lavička, 41. Hořejší, 50. Lavička
Kralupy n. Vltavou – Černošice 2:17
10:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Pospíšil, 44. Štajer (Pospíšil) – 2. Arnold, 4. Flossmann (Davidenko), 5. Steciv (Flossmann), 6. Tvrdík (Flossmann), 6. Tvrdík (Flossmann), 7. Novák (Flossmann), 9. Tvrdík (Kraffer), 25. Sedlář, 26. Arnold (Tvrdík), 28. Steciv (Arnold), 28. Flossmann (Plesník), 33. Plesník (Flossmann), 38. Flossmann (Sedlář), 46. Trachta (Arnold), 48. Davidenko (Tvrdík), 51. Kincl, 55. Sedlář, 58. Kincl
Kolín B – Kutná Hora 11:2
11:15, konec
Branky a nahrávky: 17. Hartman (Zíma, Vondráček), 19. Zdeněk (Junek), 24. Junek (Hartman), 28. Mén, 32. Mén (Junek), 35. Junek (Zdeněk), 41. Junek (Zdeněk), 43. Vít, 55. Junek (Mén, Tinka), 56. Mén (Junek), 59. Junek (Zdeněk) – 29. Hykš, 31. Jelínek
Berounští Medvědi – Příbram B 4:6
11:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Bohata (Kotočikov), 11. Lojka, 11. Lojka, 19. Kotočikov (Bogachev), 31. Lojka – 16. Němec, 18. Němec, 18. Němec, 31. Škroud, 36. Mareš, 37. Němec, 56. Němec
Mladá Boleslav – Benátky n/J B 7:5
14:00, konec
Louny – Roudnice 13:4
09:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Krejčík (Jenček), 4. Krejčík, 12. Janeček (Kocián), 19. Oberst (Zeman), 30. Rabas, 33. Koukal (Krejčík), 34. Kocián (Janeček), 36. Krejčík (Zörner), 40. Krejčík (Koukal), 42. Slavíček (Rabas), 45. Zörner (Jenček), 50. Janeček (Laube), 58. Krejčík (Zörner) – 5. Vaňková (Kušinová), 10. Panešová (Mynaříková), 50. Vaňková (Panešová), 59. Panešová (Mynaříková)
Děčín – Mostečtí Lvi 4:6
09:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Pacovský, 29. Svoboda, 36. Hynčica (Svoboda, Pacovský), 45. Hynčica (Pacovský) – 13. Mach (Butka), 21. Holub (Stránský), 27. Mach, 28. Losos (Germanov, Kožíšek), 32. Butka (Kříž), 57. Holub (Kříž, Hrubý)
Litoměřice – Kadaň 6:8
09:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Cimrman, 25. Hodek (Novotný), 31. Krejčí (Tvrzník), 31. Hodek (Vavák), 36. Hodek (Wippler), 47. Hodek (Krejčí) – 36. Opršal (Šindelář), 42. Volák (Pátek), 45. Rajchl (Maxim), 58. Pátek, 60. Opršal, 60. Opršal (Pátek), 60. Opršal (Pátek), 60. Opršal
Ústí n/L – Bílina 13:4
11:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Šedý (Zikmund), 16. Růžička, 18. Kapusta, 20. Hečko, 25. Kapusta, 25. Hečko (Huja), 31. Růžička, 33. Zikmund (Kapusta), 37. Zikmund (Šedý), 49. Kapusta (Hečko), 49. Hečko (Šedý), 50. Pavlas, 52. Šedý – 6. Pospíšil, 29. Pospíšil, 29. Jetenský, 52. Divíšek (TS)
Uh.Ostroh – Kroměříž 12:1
12:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Tomek, 4. Nevídal, 16. Zalubil, 17. Jakeš, 25. Zalubil, 27. Mojžiš (Němčický), 30. Nevídal, 33. Nevídal, 35. Mojžiš, 46. Tomek, 55. Straka, 56. Němčický (Tomek) – 4. Vrbecký (Zbořil, Harásek)