konec (2:1, 2:4, 3:1)

10.11.2019, 12:45 • 7. kolo • Kristýna Nováková

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji vám příjemný zbytek víkendu. (15:02:16)
Třetí třetina zápasu nabídla další dramatickou změnu skóre. Do závěrečné dvacetiminutovky se nastupovalo za stavu 4:5. Domácí celek však dokázal gólem Daniela Arnošta vyrovnat a Aleš Hyršl poslal domácí do vedení. To však netrvalo dlouho, protože v čase 46:43 se prosadil Šimon Masopust. Rozhodující slovo ale měli domácí. V 54. minutě se potřetí v utkání trefil Daniel Arnošt, který tak rozhodl o vítězství svého týmu.

59:30

Kotouč se odrazil jen kousek od odkryté klece Black Dogs.

59:22

Hosté hrají v šesti.

59:00

Buly ve vlastní třetině vyhráli domácí a hned jdou dopředu. Svoboda je stále v bráně.

58:49

Hosté si berou oddechový čas.

58:49

Svoboda vyráží kotouč do ochranné sítě za svou bránou.

57:45

Hostům se na chvíli podařilo dostat se do útočného pásma, ale nyní už se zase hraje na druhé straně kluziště.

56:59

Vhazuje se ve středním pásmu.

56:04

Kotouče se po buly zmocnili domácí.

55:59

Přes všechny čáry pro změnu vyhazují UK Hockey Prague.

55:40

Zakázané uvolnění Black Dogs.

55:20

Domácí mohli jít dopředu, ale nepodařilo se jim přejít přes střední pásmo. Rozehrávají hosté.

54:51

Buly po Hamalčíkově levici.

54:32

Tintěra se prokličkoval až před Hamalčíka, ale k zakončení se nedostal.

54:16

Opět se vhazuje v útočném pásmu domácího týmu.

54:02

Svoboda po lehkém nahození na bránu přerušil hru.

7:6

Branky a nahrávky: 12. Čmelja (Havelka), 19. Hrivnak (Bořík, Dilkov), 21. Arnošt (Rubeš, Hyršl), 36. Havelka (Velas, Gremlica), 45. Arnošt (Hyršl), 46. Hyršl (Arnošt, Rubeš), 54. Arnošt (Rubeš, Duben) – 11. Masopust (Sitter), 28. Prášek (Rolínek), 32. Šuhaj (Hrůša), 34. Rolínek, 35. Šuhaj (Tejko), 47. Masopust (Fiala, Kříž)

UK Kings Prague: Novák (Hamalčík) – Klinger, Dlabola, Černý, Duben, Beran, Havelka – Rubeš, Piovarči, Gremlica, Čmejla, Dilkov, Bořík, Velas, Glitta, Arnošt, Hyršl, Kaleta, Hrivnak

Black Dogs Budweis: Svoboda (Prušák) – Vávra, Sitter, Hrůša, Kříž, Grauer – Fiala, Masopust, Tejko, Tintěra, Rolínek, Šafář, Křenek, Prášek, Mikulášek, Šuhaj

Rozhodčí: Jaroš – Klouček, Maňák

02:15 UKA 2 Hrivnak, nedovolené bránění
05:41 BDB 2 Tejko, sekání
06:05 BDB 2 Mikulášek, podrážení
10:13 BDB 0:1 Masopust (Sitter)
11:45 UKA 1:1 Čmelja (Havelka)