10.11.2019, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.31 3.95 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lavička Vegas dostala týmový trest za nesportovní chování, který by odpykal Jon Merrill, jenže je konec.

59:14

59:14 Nicklas BÄCKSTRÖM - 5:2

59:14

Washington právě vstřelil branku!
NICKLAS BÄCKSTRÖM ze středového kruhu napálil puk do prázdné brány hostů z Vegas a je hotovo! Asistence: T.J. Oshie a John Carlson.

57:47

Marc-André Fleury vyrazil na střídačku a Golden Knights zkouší vykřesat naději na vyrovnání!

54:20

Deryk Engelland dostal dvě minuty za sekání a Capitals si zahrají 57 sekund ve dvojnásobné převaze.

53:17

Jon Merrill fauloval v těsné blízkosti brány Golden Knights a dostal dvě minuty za hákování.

52:00

Tom Wilson a Cody Eakin byli souběžně vyloučeni za hrubost a hrát se bude dvě minuty 4 na 4.

51:30

51:30 Nicklas BÄCKSTRÖM - 4:2

51:30

Marc-André Fleury nyní předvedl nepřesvědčivý zákrok proti střele NICKLASE BÄCKSTRÖMA z bodu pravého kruhu pro vhazování a puk mu mezi betony proklouzal ke vzdálenější levé tyči! Washington využil přesilovou hru a vede 4:2. Asistence: John Carlson a Jevgenij Kuzněcov.

50:19

Jon Merrill byl vyloučen za sekání a Capitals po reklamní přestávce mohou přidat pojišťující gól.

45:45

Capitals hráli v šesti hráčích a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká kapitán Alex Ovečkin.

40:00

T.J. Oshie zbytečně fauloval po skončení druhé třetiny střetnutí a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

37:27

37:27 Reilly SMITH - 3:2

37:27

Golden Knights právě vstřelili branku!
REILLY SMITH nyní vystřelil v levém kruhu pro vhazování a parádní střelou bez přípravy vymetl bližší levý horní roh brány! Braden Holtby zvedl vyrážečku pozdě a Vegas využilo přesilovou hru. Asistence: Jonathan Marchessault a Cody Eakin.

36:00

Garnet Hathaway dostal dvě minuty za úder loktem a Vegas si po komerční přestávce zahraje přesilovou hru.

35:32

35:32 Jonas SIEGENTHALER - 3:1

35:32

JONAS SIEGENTHALER vystřelil v levém kruhu pro vhazování a pěknou táhlou střelou zápěstím zamířil mezi betony nešťastného Marca-Andrého Fleuryho ke vzdálenější pravé tyči! Jeho první gól v NHL! Caps vedou 3:1. Asistence: Travis Boyd.

32:27

Další český útočník Tomáš Nosek fauloval v rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení.

21:31

Max Pacioretty mohl skórovat po fantastické kombinaci na jeden dotek podruhé v zápase, gól mu ale ukradl dobrým zákrokem Braden Holtby!

19:57

Radko Gudas fauloval svého krajana Tomáše Noska a dostal zbytečně dvě minuty za nedovolené bránění.

14:25

Cody Eakin byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Caps si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

10:41

Alex Ovečkin se ocitl před bránou v obrovské šanci, střelou bez přípravy ale Marca-Andrého Fleuryho nepřekonal a neujala se ani dorážka!

08:57

08:57 Max PACIORETTY - 2:1

08:57

MAX PACIORETTY vystřelil v pravém kruhu pro vhazování ihned po vhazování a rychlou střelou zápěstím po ledě zamířil ke vzdálenější levé tyči!

08:54

Paul Stastny vypálil po přihrávce zpoza brány bez přípravy v blízkosti pravé tyče, jenže zamířil přímo do náruče brankáře Bradena Holtbyho!

05:53

05:53 Tom WILSON - 2:0

05:53

TOM WILSON si nyní najel v mezikruží na krátkou přihrávku od Jakuba Vrány z pravého kruhu a rychlou střelou bez přípravy vymetl levý horní roh brány Vegas – 2:0! Asistence: Jakub Vrána.

04:08

Nicklas Bäckström se ocitl před bránou Vegas v obrovské šanci, jenže Mac-André Fleury dokázal puk na brankové čáře zastavit! Hra přerušena.

03:38

Jonathan Marchessault dostal dvě minuty za hákování a Capitals si zahrají první přesilovou hru v střetnutí.

00:58

00:58 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:0

00:58

JEVGENIJ KUZNĚCOV se řítil po nádherné kolmé přihrávce Dmitrije Orlova sám na bránu a po zamíchání s pukem rychlou střelou zápěstím zamířil nad pravý beton roztaženého Marca-Andrého Fleuryho! Caps vedou po 58 sekundách – 1:0! Asistence: Dmitrij Orlov a Jakub Vrána.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Kuzněcov (Orlov, J. Vrána), 6. T. Wilson (J. Vrána), 36. Siegenthaler (Boyd), 52. Bäckström (Carlson, Kuzněcov), 60. Bäckström (Oshie, Carlson) – 9. Pacioretty, 38. R. Smith (Marchessault, Eakin)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Gudas, Siegenthaler, Jensen – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – J. Vrána, Kuzněcov, T. Wilson – Stephenson, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Boyd. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Holden, Theodore, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Nosek, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Garrett Rank, Pierre Lambert. Čároví: Shandor Alphonso, David Brisebois

Diváci: 18573

00:58 WSH 1:0 Kuzněcov (Orlov, J. Vrána)
03:38 VEG 2 Marchessault, hákování
05:53 WSH 2:0 T. Wilson (J. Vrána)
08:57 VEG 2:1 Pacioretty
14:25 VEG 2 Eakin, hákování
19:57 WSH 2 Gudas, nedovolené bránění
32:27 VEG 2 Nosek, podrážení