NHL

Ottawa Senators – Carolina Hurricanes

4:1

konec (3:0, 0:1, 1:0)

10.11.2019, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Matúš (@honzashepp), Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 3.54 4.04 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

Senators ještě zkusili jeden útok a Duclairova střela z pravého kruhu nakonec orazítkovala tyč za zády Reimera.

58:26

Joel Edmundson (CAR) je ještě vyloučen na dvě minuty za krosček a Ottawa si ještě zkusí přesilovou hru.

55:53

55:53 Brady TKACHUK - 4:1

55:53

Ottawa právě vstřelila branku!
Tak to je nejspíš hotovo. Duclair zavezl puk do útočného pásma, kde dlouho čekal s rozehrávkou, aby následně nahrál naslepo mezi kruhy BRADYMU TKACHUKOVI, jehož zakončení Reimer vyrazil, jenže kotouč si poté nešťastně srazil do vlastní brány Hamilton. Asistence: Anthony Duclair, Ron Hainsey.

49:37

Tak nyní mohlo být málem rozhodnuto, když Ennis vyslal do úniku Beudina, který jel sám na Reimera, kterého i se svou střelou překonal, ale kotouč orazítkoval tyč hostující klece!

39:45

Ottawa si zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za podrážení vyloučen Foegele (CAR).

30:58

30:58 Andrej SVEČNIKOV - 3:1

30:58

Carolina právě vstřelila branku!
Hurricanes konečně využívají přesilovou hru! Hamilton poslal puk na levou stranu, kde si kotouč přebral ANDREJ SVEČNIKOV, jehož rychlá střela zápěstím skončila v domácí bráně. Asistence: Dougie Hamilton, Teuvo Teräväinen.

30:15

Senators jdou znova na trestnou lavici, když je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Chris Tierney (OTT)

23:57

Carolina si zahraje další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Brännström (OTT).

16:54

16:54 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:0

16:54

Wow, tak to je parádní sekce Senators, kteří se prosazují hned po dalším vhazování, když JEAN GABRIEL PAGEAU využil zaváhání Hamiltona a jel sám na Reimera, kterého překonal pohotovou střelou. Bez asistence.

16:47

16:47 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 1:0

16:47

White zavezl puk do útočného pásma, kde ho následně nechal za sebou Ennisovi, jehož následnou střelu přes obránce ještě lehce tečoval VLADISLAV NAMĚSTNIKOV a kotouč následně skončil za Reimerem. Asistence: Tyler Ennis, Colin White.

14:30

Po zblokované střele Gardinera se puk dostal mezi kruhy, kde ho Wallmark přiťukl Nečasovi, jenž však z parádní pozice trefil přesně lapačku Nilssona.

11:43

Warren Foegele (CAR) musel zatáhnout za záchranou brzdu, když sekl pronikajícího Whita,jenž tomu i trochu přidal, ale to nemění na tom, že útočník Caroliny dostane dvě minuty.

10:37

Chabotovo vyhození z obranného pásma propadlo až na ujíždějícího Duclaira, který následně přenechal puk za sebou Tkachukovi, který mu jej vrátil před prázdnou bránu, ale Duclair kotouč nedokázal zvednout a jen trefil ležícího Reimera!

Filip CHLAPÍK - 1:0

09:34

Beudin přihrál kotouč do středového kruhu najetému Davidssonovi, který s ním vjel do pásma a následně i vystřelil a jeho pokus Reimer pouze vyrazil před sebe, kde se k němu dostal první FILIP CHLAPÍK, jehož dorážka už skončila za zády hostujícího brankáře. Asistence: Jonathan Davidsson a Jean-Christophe Beaudin.

04:20

Před domácí střídačkou se do sebe pustili Vladislav Naměstnikov (OTT) a Ryan Dzingel (CAR), když nakonec Dzingel vytřel s Naměstnikovem ledovou plochu. Oba tedy za své počínání dostávají pět minut.

03:46

Tak to byla obrovská šance hostů! Svečnikov obdržel přihrávku na levou stranu, kde byl zcela sám, ale jeho střelu skvěle zastavil domácí brankář.

03:33

Dylan DeMelo (OTT) podrazil v rohu kluziště Niederreitera, a tak za svůj počin dostává dvě minuty.

01:03

Nicméně byl před svým zakončením seknut Thomasem Chabotem (OTT), jenž tak dostává dvě minuty.

01:03

Aho se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, který zakončil kličkou do bekhendu, ale finský útočník jen trefil Nilssona do jeho betonu.

00:09

Canes tedy nevstupují do utkání zrovna nejlépe, když je hned po devíti sekundách vyloučen Jordin Staal (CAR) na dvě minuty za sekání.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Chlapík (Davidsson, Beaudin), 17. Naměstnikov (Ennis, White), 17. Pageau, 56. B. Tkachuk (Duclair, Hainsey) – 31. Svečnikov (D. Hamilton, T. Teräväinen)

Ottawa Senators: A. Nilsson (C. Anderson) – N. Zajcev, Chabot, Hainsey, Brännström, DeMelo, Borowiecki – Duclair, Tierney, B. Tkachuk – Co. Brown, Pageau, N. Paul – Ennis, White, Naměstnikov – Davidsson, Beaudin, Chlapík.

Carolina Hurricanes: Reimer (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin, Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk, Edmundson – Foegele, Aho, Svečnikov – T. Teräväinen, J. Staal, Niederreiter – Nečas, Wallmark, Dzingel – Gibbons, Luostarinen, B. McGinn.

00:09 CAR 2 J. Staal, sekání
01:03 OTT 2 Chabot, sekání
03:33 OTT 2 DeMelo, podrážení
04:20 OTT 5 Naměstnikov, bitka