Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HK DUKLA Ingema Michalovce

5:2

konec (1:0, 3:2, 1:0)

03.11.2019, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 20. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.48 4.6 5.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:52

Slovan Bratislava dal gól!
Brejk domácich zakončil strelou pod brvno ŽIGA PANCE.

56:19

Puliš dve minúty za hákovanie, hrať budeme teraz štyria proti štyrom, blíži sa záver tretej tretiny.

55:11

Safaralejev dostal dve minúty za seknutie, krátka presilovka belasých päť na tri.

53:19

Dalhuisen poslal na ľad Ziga a dostal dvojku za hrubosť, presilovka pre Slovan, hráme štyria proti trom.

53:04

Sloboda na strane domácich a Zekucia na strane hostí, obaja po dve minúty za hrubosť, hráme štyria proti štyrom.

48:43

Hákovanie v podaní Urbánka a hostia si opäť zahrajú presilovú hru.

46:31

Juusela dve minúty za podrazenie, Kukumberg dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovka hostí päť na štyri pokračuje.

45:15

Zlé striedanie domácich, šesť hráčov na ľade a trest pre hráčsku lavičku, presilovka pre hostí.

39:32

Hamráček poslal z ľavej strany puk medzi kruhy, odkiaľ zakončil Chalupa. Brust ho vychytal a z tutovky hráča hostí gól do šatne veru nebude.

37:53

Dukla Michalovce dala gól!
Pekne to vymyslel CHRISTOPHE LALANCETTE, ktorý si zasekol puk na pravom kruhu, urobil otočku a vystrelil z vnútornej strany pravého kruhu, nuž a urobil z Brusta teraz štatistu. Asistencia: Marek Mašlonka.

33:16

Brust za nedovolené bránenie inkasuje menší trest, ktorý odsedí Pance.

32:02

Oddychový čas hostí, ktorí volia taktiku na ďalší priebeh zápasu.

32:02

Spoza bránky od Abdula dostal puk pred bránkovisko na hokejku DOMINIK JENDEK, ktorý z prvej pohotovo poslal puk do siete hostí. Asistencie: Jindřich Abdul a Radovan Puliš.

30:59

Slovan v brejku zvyšuje náskok, Zigo vystrelil z ľavého kruhu, puk minul bránku hostí, no odrazil sa od zadného mantinelu na druhú stranu, kde pohotovo do odkrytej časti bránky zakončil MARTIN ŠTAJNOCH. Asistencie: Tomáš Zigo a Jindřich Abdul.

26:06

Domáci našli rýchlu odpoveď na gól hostí, puk si pred bránkoviskom prevzal na hokejku ROMAN ŽITNÝ, ktorý vyrobil na Trenčana kľučku a efektne zavesil. Asistencie: Žiga Pance a Martin Štajnoch.

25:39

Hostia vyhrali buly, puk z vrcholu kruhu strelou zápästím poslal do bránky domácich AKI JUUSELA. Asistencia: Christophe Lalancette.

19:56

Belasí pomotali obrane hostí hlavy a po prihrávkach na jeden dotyk sa puk od korčule hráča hostí dostal na hokejku ŽIGU PANCEHO, ktorý z medzikružia prekonal Trenčana v bránke hostí. Asistencie: Jakub Urbánek a Radovan Puliš.

17:56

Nedovolené bránenie v podaní Hančáka a presilovka pre domácich.

13:49

Slovan vyrobil krásnu hokejovú akciu na konci ktorej mal puk na zakončenie na hokejke Zigo, ktorý to skúšal na kľučku na Trenčana, bez úspechu.

02:03

Situáciu hlavný bude konzultovať s videorozhodcom zápasu. Videorozhodca domácim gól berie, Matoušek a jeho spoluhráči sa tak radovali zbytočne.

00:36

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, keď Dalhuisen trafil tvár Ziga, dve minúty a presilovka pre Slovan.

5:2

Branky a nahrávky: 20. Pance (Urbánek, Puliš), 27. Žitný (Pance, Štajnoch), 31. Štajnoch (Zigo, Abdul), 33. Jendek (Abdul, Puliš), 60. Pance – 26. Juusela (Lalancette), 38. Lalancette (Mašlonka)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Hudec, Demo – Bondra, Zigo, Abdul – Jendek, Puliš, Matoušek – Pance, Kukumberg (A), Sloboda – Žitný, Urbánek

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Surák) – Ventelä, Dalhuisen, Mesikämmen, Hančák (A), Kolba (C), Vorobjov, Zekucia – Mašlonka (A), Lalancette, Juusela – Hvila, Galamboš, Borov – Giľák, Linet, Safaralejev – Hamráček, Toma, Chalupa – Mesároš

Rozhodčí: Adamec, Novák – Valo, Gegáň

Diváci: 4.068

00:36 MIC 2 Dalhuisen
17:56 MIC 2 Hančák
19:56 SBA 1:0 Pance (Urbánek, Puliš)