03.11.2019, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.72 4.29 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:45 (06:00:24)

1. Kyle Connor (WPG) 2+1
2. Nate Schmidt (VGK) 1+0
3. William Karlsson (VGK) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 26-39; Zablokované střely: 17-11; Vhazování: 65%-35%; Hity: 26-34; Přesilové hry: 1/3-1/4; Trestné minuty: 13-11.

Vegas promarnilo další slibně rozehraný zápas a znovu prohrálo

Golden Knights v posledním zápase proti Montrealu ztratili v závěru dvoubrankový náskok a prohráli po prodloužení. Dnes se jim stalo úplně to samé, když o osudu utkání rozhodl v prodloužení Kyle Connor. Výsledek zní. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 4.

63:12

63:12 Kyle CONNOR - 3:4

63:12

Winnipeg právě vstřelil branku!
KYLE CONNOR v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem a poté ho z blízkosti poslal mezi betony Malcolma Subbana! Winnipeg dovršil obrat a vyhrává! Asistence: Patrik Laine a Neal Pionk.

63:06

Mark Scheifele si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou přihrávku z levé strany a poté mohl rozhodnout, Malcolm Subban ale vytáhl úžasný semafor! Fantastická a ukázková krádež gólu!

62:50

Mark Scheifele na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, jeho přihrávka ale byla nepřesná.

62:30

William Karlsson si zpracoval puk na modré čáře a z pravé strany ho nahodil před bránu, kde ho tečoval Paul Stastny, Laurent Brossoit byl ale pozorný a puk zmrazil.

61:43

Patrik Laine vystřelil na vrcholu mezikruží zápěstím a Malcolm Subban opět puk vyrazil s pomocí vyrážečky.

61:16

Nikolaj Ehlers vystřelil pro změnu na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla zablokována.

60:20

Blake Wheeler vystřelil na bodu levého kruhu a Malcolm Subban velice dobře zasáhl svou vyrážečkou.

60:01

Vegas ztratilo v posledním zápase dvojnásobný náskok proti týmu Montrealu a dnes se mu stalo to samé proti Winnipegu. O osudu dnešního zápasu tak bude muset rozhodnout prodloužení. Skóre po třetí třetině duelu v Las Vegas. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

3:4

Branky a nahrávky: 5. Marchessault (Theodore, W. Karlsson), 7. Pacioretty (Mark Stone), 9. Schmidt (W. Karlsson) – 3. Perreault (G. Bourque), 51. Perreault (Connor, Morrissey), 54. Scheifele (Connor), 64. Connor (Laine, Pionk)

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Sbisa, Bitetto – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Chris Rooney. Čároví: Darren Gibbs, Ryan Gibbons

Diváci: 18276

02:19 WPG 0:1 Perreault (G. Bourque)
04:35 WPG 2 Laine, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:51 VEG 1:1 Marchessault (Theodore, W. Karlsson)
07:00 VEG 2:1 Pacioretty (Mark Stone)