03.11.2019, 15:00 • Ice Palace • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.27 6.5 8.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:01:16)
Česká stopa v utkání
Alexander Salák (RIG) odchytal 65:00, 27 zák, 3 OG, 90 %
Petrohrad zdolal Dinamo Rigu 4:3 po nájezdech, když ustál obrovské nepříjemnosti v prodloužení, ve kterém čelil trestnému střílení i vstřelené brance soupeře, která však kvůli nedovolenému zákroku Ashtona v útoku neplatila.

Domácí se po porážce s Jaroslavlí vrací na vítěznou vlnu a navazují na vydřená venkovní vítězství nad Čerepovcem a Viťazem. Riga naopak prohrála čtvrté utkání v řadě.

Vladimir TKAČJOV - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
Autorem vítězného nájezdu je VLADIMIR TKAČJOV.

4. série 2:0

Džerinš neproměnil ani svůj druhý dnešní nájezd, ten první měl v prodloužení, a Petrohrad vítězí!

Kirill MARČENKO

3. série 2:0

Kirill Marčenko si najel mezi kruhy a poslal střelu k levé tyči, obstřelil šikovně Saláka.

3. série 1:0

Marshall se neprosadil přes Hellberga, Petrohrad je blízko vítězství.

2. série 1:0

Kuzmenko si kličkou do pravé strany na Saláka nepřišel.

Ashton zkusil střelu zápěstím z mezikruží, Hellberg chytá.

1. série 1:0

Vladimir Tkačjov si sjel k brance z levé strany, naznačil kličku na střed a přehodil puk do bekhendu, díky čemuž přehodil beton Saláka.

1. série 0:0

Nájezdy zahájil Meija, který chtěl zvednout puk pod horní tyč, ale Hellberg lapačkou chytá puk.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:35

Prodloužení se chýlí ke svému konci. Riga už nechce moc útočit a zbytečně otevřít obranu.

63:39

Kuzmenko vystřelil na Saláka z levého kruhu, trefil jeho masku a rozhodčí přerušuje hru.

62:50

62:50 Neuznaný gól Rigy

4:3

Branky a nahrávky: 5. Burdasov (Kuzmenko), 22. Barabanov (Galeňuk, Lehterä), 40. Kuzmenko (Barabanov, Karpov), rozh. náj. Tkačjov – 26. Darzinš (M. Redlihs), 29. McMillan (Darzinš, Ališauskas), 36. McMillan (Darzinš)