Tipsport extraliga

Berani Zlín – HC Škoda Plzeň

1:2

konec (1:0, 0:2, 0:0)

03.11.2019, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • 17. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 3.05 4.35 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Plzeň si připisuje další tři body, se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a příjemný zbytek neděle. (18:02:20)
Hosté z Plzně si nakonec připisují velmi těsné vítězství, které získali hlavně díky obrovské chybě Marka Čiliaka, který doslova nahrál Matyáši Kantnerovi na vítězný gól. Berani se následně zbytek zápasů pokoušeli o vyrovnaní, ale pořádně aktivní začali být až v samotném závěru třetí třetiny, což už na vstřelení vyrovnávací branky nestačilo. Zlín tak poslední utkání před reprezentační přestávkou prohrává, naopak Plzeň bude moci odpočívat s vítězným pocitem.

59:59

Zlín nakonec mohl přece jen vyrovnat, Valentin Claireaux byl před brankou, ale ani nadvakrát nedokázal překonat výborného brankáře Plzně!

59:56

Žiga Jeglič to zkusil z velkého úhlu, Dominik Frodl ještě schoval kotouč do své výstroje.

Dnešní utkání sleduje 4506 diváků.

59:44

Indiáni vyhodili na zakázané uvolnění, Zlín to tak přece jen zkusí s šesti bruslaři!

59:44

Oddechový čas pro domácí.

59:33

Pavel Sedláček neudržel kotouč v útočném pásmu, Škoda následně získává co nejvíce času ve středním pásmu.

59:13

Jiří Ondráček vyváží kotouč do útočné třetiny, ale domácí se tam prostě nemohou usadit.

58:48

Indiáni v útoku získali další sekundy, konec třetí třetiny už je opravdu blízko.

58:16

Plzeň se skvěle osvobodila, Berani ale na nic nečekají a okamžitě se vracejí do útoku.

57:47

Bedřich Köhler dostal přihrávku do předbrankového prostoru, ale přes dva bránící hráče nedokázal zakončit!

57:18

Ani teď se ševci neusadili v útoku, hosté následně vyvezli kotouč do útočné třetiny, kde o něj rychle přišli.

56:46

Zlín s rozehrávkou moc nespěchá, toho času na vyrovnání už ale má opravdu hodně málo.

56:13

Ještě jednou musel zasahovat Marek Čiliak, domácí brankář se poté začíná dívat na střídačku.

55:43

Ševci už dvakrát vystřelili od modré čáry, ale ani jedna rána plzeňského brankáře přímo neohrozila.

55:09

Při rozehrávce vyrobil malou chybu také Dominik Frodl, domácí se díky tomu usadili v útočném pásmu.

54:23

Žlutomodří se v útočném pásmu opět moc dlouho neohřáli, kotouč však mají docela rychle zpět na vlastních hokejkách.

1:2

Branky a nahrávky: 17. Freibergs (Dufek, Jeglič) – 32. Pour (R. Vlach), 36. Kantner

Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Freibergs, Ferenc, Buchta, Nosek (A), Zbořil, Gazda, Hamrlík – Kubiš (C), P. Sedláček, J. Ondráček – Köhler (A), Claireaux, Honejsek – Herman, Jeglič, Šlahař – Popelka, Fryšara, Dufek.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Micka) – Vráblík, Moravčík, Čerešňák, Houdek, L. Kaňák, Budík, T. Voráček – Gulaš (C), Mertl (A), Suchý – Rob, Kracík, Vracovský – Eberle, Kodýtek, Straka (A) – Pour, R. Vlach, Kantner.

Rozhodčí: Jeřábek, Peter – Bryška, Lampíř