Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HK DUKLA Ingema Michalovce

5:2

konec (1:0, 3:2, 1:0)

03.11.2019, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 20. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.48 4.6 5.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojované, v tretej tretine sme videli len jeden gól a rovnako ako v prvej až v jej závere. Brejk domácich premenil v gól Pance a stanovil tak konečnú podobu dnešnému výsledku. Tretia tretina nám však priniesla množstvo vylúčených hráčov na oboch stranách a diváci sa v hľadisku nenudili. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 10:8, celkom 28:30, dobrú noc všetkým želá z Bratislavy Vladimír Korduliak. (20:36:14)

59:52

Slovan Bratislava dal gól!
Brejk domácich zakončil strelou pod brvno ŽIGA PANCE.

59:33

Až teraz je puk v strednom pásme, Trenčan zostal vo svojej klietke a hostia sa k power play nedostali.

58:19

Domáci v plnom počte, hostia držia belasých v pásme, Slovan im však priestor k streľbe neposkytol.

57:11

Hostia v plnom počte a teraz si presilovú hru zahrajú Michalovce.

56:19

Puliš dve minúty za hákovanie, hrať budeme teraz štyria proti štyrom, blíži sa záver tretej tretiny.

55:19

Hostia so štyrmi hráčmi na ľade, pokračuje presilovka belasých o jedného muža v poli.

55:11

Safaralejev dostal dve minúty za seknutie, krátka presilovka belasých päť na tri.

55:04

Domáci v plnom počte a hostia so štyrmi korčuliarmi na ľadovej ploche, bude nasledovať krátka presilovka domácich päť na štyri.

54:30

Zigo najskôr netrafil priestor bránky hostí, aby sa potom Slovan chybnou prihrávkou pripravil o akciu, hostia zaviezli puk až k bránkovej čiare domácich.

53:19

Dalhuisen poslal na ľad Ziga a dostal dvojku za hrubosť, presilovka pre Slovan, hráme štyria proti trom.

53:04

Sloboda na strane domácich a Zekucia na strane hostí, obaja po dve minúty za hrubosť, hráme štyria proti štyrom.

53:04

Kukumberg vystrelil z vnútornej strany pravého kruhu, Trenčan ho vychytal a po malej šarvátke budeme vylučovať.

52:10

Slovan hral chvíľu s pukom na hokejkách v zóne hostí, efektný palebný priestor si však nevypracoval a hostia sa ubránili len za cenu zakázaného uvoľnenia.

50:43

Domáci v plnom počte, Michalovce ani túto svoju početnú výhodu v gól nepretavili.

49:36

Ventelä a jeho pekná strela od modrej z jej stredu, Brust puk poslal do rohu klziska, Slovan vyrazil do akcie a sekundy z jeho oslabenia plynú.