6:4

konec (2:0, 4:2, 0:2)

03.11.2019, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • 8. kolo • Lukáš Chuchválek

To je z mé strany vše a děkuji za pozornost. (19:20:27)
Bruslaři i Rytíři odehráli velmi dobré utkání, kterému nelze nic vytknout a víc než stovka diváků si přišla na své.
A je konec bláznivého utkání. V první třetině měla navrch Boleslav. Poté nastala šílená druhá třetina, kdy vystrčila růžky i Vlašim, ale více gólů i tak vstřelila Boleslav, kdy se odcházelo do kabin za stavu 6:2. V posledním dějství začali hosté hrát vabank a Herwigovi s Kratochvílem se podařilo zápas zdramatizovat. Ke srovnání ale již neměli dost času.

59:48

Matějkova prudká rána od modré se neujala.
Oddechový čas pro hosty.

59:46

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav B (Bílek – 2 min., nedovolené bránění).

59:40

Vlašim útočí a Bruslaři ucpali předbrankový prostor, ale zřejmě v rozporu s pravidly.

59:30

Brankář Kalina odešel na střídačku, Vlašim v šesti!

59:13

Nyní ho Boleslav odevzdala soupeři.

59:00

Hráči zašlápli v rohu kluziště puk.

58:30

Repeté z levého kruhu a také nad, ale daleko těsněji než předtím.

58:10

Lukáš Rovný od pravého kruhu pálil nad.

57:48

Boleslav se nyní usadila v útoku a šetří sekundy.

57:10

Uřidil zadržel unikajícího Kratochvíla, a ten tak nevystřelil.

56:34

56:26

Hosté se osvobodili a Zvolenský měl co dělat, aby přesprintoval unikajícího útočníka hostí.

55:52

Kolmice do předbrankového prostoru jen prosvištěla, aniž by se ho někdo dotkl. Vlašim poctivě brání.

55:00

Kalina výborně vypíchl puk před brankovištěm Protivnému.

6:4

Branky a nahrávky: 4. Ficek Milan (Tregl), 16. Rovný (Protivný, Vondrlík), 24. Uřidil (Mareš, Ficek Milan), 32. Protivný (Kadeřábek), 34. Franc (Kadeřábek), 40. Zvolenský (Zörkler) – 25. Herwig (Pessr V.), 38. Drahoš (Kucharčík), 47. Herwig (Říha, Kucharčík), 55. Kratochvíl (Burda Z., Ondriga)

BK Mladá Boleslav B: Kmec – Bílek, Zvolenský, Přenosil, Franc (A), Kadeřábek, Uřidil – Christov (C), Ficek Milan, Vondrlík (A), Tregl, Horáček, Zörkler, Hirnšal, Protivný, Mareš, Vaníček, Rovný, Ficek Michal.

HC Rytíři Vlašim: Kalina (Holánek) – Pessr V., Matějka (C), Vondráček, Drahoš (A), Říha, Pessr J. – Herwig, Kratochvíl, Svoboda, Burda Z., Horálek (A), Ondriga, Kucharčík, Burda J., Šindelář.

Rozhodčí: Plášil – Šubrt, P. Špringl

02:39 VLA 2 Vondráček, pozdní dohrání
03:01 MBB 1:0 Ficek Milan (Tregl)
15:27 MBB 2:0 Rovný (Protivný, Vondrlík)
19:49 MBB 2 Mareš, podrážení
23:50 MBB 3:0 Uřidil (Mareš, Ficek Milan)