03.11.2019, 00:10 • PNC Arena, Raleigh • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.84 4.11 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Reimer opět míří na střídačku, domácí budou pokračovat v power play.

59:11

59:11 Damon SEVERSON - 3:5

59:11

Devils právě vstřelili branku!
Teď už ale gól padl a hosté jsou opravdu blizoučko výhře. Z vlastního pásma namířil DAMON SEVERSON a přesně trefil prázdnou branku Caroliny. Asistence: Kevin Rooney.

57:36

Reimer pospíchá na střídačku, začíná power-play Caroliny!

50:03

Další vyloučení na straně Caroliny, dvě minuty za hákování dostal Warren Foegele.

48:04

Ve středním pásmu se po zákroku u mantinelu strhla menší strkanice a výsledkem jsou dvouminutové tresty Ryana Dzingela a Pavla Zachu, oba za hrubost.

44:00

44:00 P. K. Subban - 3:4

44:00

Hosté jdou do vedení. Po zisku puku v útočném pásmu šla přihrávka na modrou čáru, odkud nahodil Wood a P. K. SUBBAN dokázal před Reimerem tečovat tak šikovně, že dostal puk za jeho záda. Asistence: Miles Wood.

40:17

Už je ale po přesilovce a to teda pěkNě rychle. Síly se na ledě vyrovnají po vyloučení Kylea Palmieriho za nedovolené bránění.

40:04

Hned v úvodu třetí třetiny je tu další vyloučení na straně Caroliny, dvě minuty za podrážení dostal Dougie Hamilton.

40:00

Po konci druhé třetiny se ještě ve středním pásmu udělaly dvě dvojičky, které si vyříkávaly ataky na ledové ploše, nejaktivnější byli domácí Andrej Svečnikov a hostující Kevin Rooney. Oba dostali dvě minuty za hrubost.

30:59

30:59 Erik HAULA - 3:3

30:59

Carolina právě vstřelila branku!
Zase máme srovnáno! Domácí tým se dostal do útočného pásma, zpoza branky přilétla přihrávka na nepokrytého ERIKA HAULU a ten zblízka překonal o zákrok se pokoušejícího Blackwooda – 3:3. Asistence: Ryan Dzingel, Martin Nečas.

25:23

Rozhodčí vylučují, dvě minuty za hákování dostal Travis Zajac. Je tu přesilovka Caroliny.

20:34

20:34 Nico HISCHIER - 2:3

20:34

Tak tohle je opravdu ostrý vstup do druhé třetiny. Hosté se dostali do rychlého kontru, NICO HISCHIER doslova popletl Slavina a poslal křížnou střelu pod horní tyčku Reimerovy branky. Asistence: Andy Greene.

19:33

19:33 Jack HUGHES - 2:2

19:33

Přesilovka je využitá a hosté podruhé srovnávají skóre. Hallovi to sice nesedlo a až napodruhé vystřelil a ještě nedůrazně, nicméně i to stačilo na závar na brankovišti, Reimerovi vyklouzl puk k brankové čáře, kde jej pohotově doklepl JACK HUGHES. Asistence: Taylor Hall, Kyle Palmieri.

18:28

Už je ale po přesilovce, neboť ve středním pásmu fauloval Dougie Hamilton a dostal dvě minuty za podrážení.

16:36

Navíc se opět vylučuje na straně New Jersey, dvě minuty za hákování dostal Blake Coleman.

16:36

16:36 Teuvo TERÄVÄINEN - 2:1

16:36

Přesilovka je využitá, domácí tým opět vede. Po průniku levou stranou sice Svečnikovovi nevyšla střela podle představ, puk se ale odrazil na hůl TEUVA TERÄVÄINENA a ten trefil odkrytou část branky. Asistence: Andrej Svečnikov, Erik Haula.

15:50

Přesilovka tentokrát pro domácí tým, dvě minuty za vyhození puku mimo led dostal Matt Tennyson.

13:16

New Jersey si zahraje první přesilovku, za faul na Zachu byl vyloučen Andrej Svečnikov. Dostal dvě minuty za hákování.

11:28

11:28 Miles WOOD - 1:1

11:28

A je srovnáno! Hosté se usadili v útočném pásmu, od modré čáry vystřelil Butcher, jeho pokus se odrazil od zadního mantinelu před brankoviště, kde číhal MILES WOOD a pohotově poslal dorážku pod horní tyčku Asistence: Will Butcher, Wayne Simmonds.

07:55

07:55 Warren FOEGELE - 1:0

07:55

Teď už to ale domácím vyšlo a dostali se do vedení. Po rychlém přechodu útočné modré čáry přihrál Aho na najíždějícího WARRENA FOEGELEHO, ten se dostal před Blackwooda a bekhendem dostal puk mezi jeho betony. Asistence: Sebastian Aho, Jake Gardiner.

3:5

Branky a nahrávky: 8. Foegele (Aho, Gardiner), 17. T. Teräväinen (Svečnikov, Haula), 31. Haula (Dzingel, Nečas) – 12. Wood (Butcher, Simmonds), 20. J. Hughes (Hall, Palmieri), 21. Hischier (A. Greene), 44. P. K. Subban (Wood), 60. Severson (Rooney)

Carolina Hurricanes: Reimer (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin (A), Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk, Edmundson – Foegele, Aho, Svečnikov – T. Teräväinen (A), J. Staal (C), Niederreiter – Nečas, Haula, Dzingel – Gibbons, Wallmark, B. McGinn.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – P. K. Subban, Severson, Vatanen, A. Greene (C), Tennyson, Butcher – Palmieri, J. Hughes, Hall (A) – Simmonds, Zajac (A), Coleman – Bratt, Hischier, Zacha – J. Boqvist, Rooney, Wood.

Rozhodčí: Hebert, Furlatt – Knorr, Kovachik

Diváci: 15 079

07:55 CAR 1:0 Foegele (Aho, Gardiner)
11:28 NJD 1:1 Wood (Butcher, Simmonds)
13:16 CAR 2 Svečnikov, hákování
15:50 NJD 2 Tennyson, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
16:36 CAR 2:1 T. Teräväinen (Svečnikov, Haula)