20.10.2019, 16:30 • Arena Riga • Jiří Sameš

Tipsport: 2.83 3.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Makarov zůstává na střídačce, Riga zkusí štěstí bez brankáře.

50:46

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexej Volgin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:36

Hned na začátku třetí třetiny dobrá střelecká příležitost pro Kulikova na levé straně, puk ale minul Makarovovu bránu.

36:19

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Nerijus Ališauskas – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ryan Murphy – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

33:05

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., držení hole).

30:15

Skvělý zákrok Makarova lapačkou proti střeleckému pokusu Porjadina z levého kruhu pro vhazování.

29:30

29:30 Mikelis REDLIHS - 1:2

29:30

Riga právě vstřelila branku!
Čas 29:30, 1:2 z pohledu Dinama! Autorem gólu je MIKELIS REDLIHS, jenž se radoval díky bekhendové dorážce z těsné blízkosti. Asistence: Lauris Darzinš, Brandon McMillan.

24:27

Chajrullin se dostal za obranu soupeře, do úniku, bekhendový blafák ovšem nedotáhl do úspěšného konce, Makarov zakročil.

23:29

23:29 Ryan MURPHY - 0:2

23:29

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Polovina čtyřiadvacáté minuty, dvougólové vedení pro Neftěchimik! Zprava uspěl dorážkou RYAN MURPHY, Makarov se nestačil přemístit. Asistence: Maxim Grošev, Radel Fazlejev.

19:44

19:44 Ildar ŠIKSATDAROV - 0:1

19:44

Necelých 16 vteřin před koncem první třetiny hosté otevírají skóre utkání! Z mezikruží skóroval střelou bez přípravy ILDAR ŠIKSATDAROV. 1:0 pro Neftěchimik! Asistence: Pavel Kulikov, Pavel Padakin.

16:41

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ryan Murphy – 2 min., krosček).

11:55

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Sergej Gimajev – 2 min., držení).

11:08

Přečíslení Lotyšů 3 na 1, z mezikruží jej zakončoval Darzinš, Barulin ale obstál.

08:31

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., sekání).

03:17

Pěkná individuální snaha Chisamutdinova, Makarov měl štěstí, touš se totiž otřel o jeho levou tyč.

02:15

Darzinš měl po přihrávce od spoluhráče zpoza brány první velkou šanci utkání, Barulin svůj tým ovšem podržel, když zasáhl pravým betonem.

1:2

Branky a nahrávky: 30. M. Redlihs (Darzinš, McMillan) – 20. Šiksatdarov (P. Kulikov, Padakin), 24. R. Murphy (Grošev, Fazlejev)

Dinamo Riga: An. Makarov (Salák) – Ališauskas, Bartulis, Mamčics, Marshall, Berglund, Sotnieks (A), Gimajev – Darzinš (C), McMillan (A), M. Redlihs – Meija, Berzinš, Ashton – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Marenis, Batna, Gillies – Trastašenkovs.

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Volgin – White, Z. Mitchell, Porjadin – Chisamutdinov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Rybakov, Šiksatdarov – Grošev, Fazlejev, Bikmullin – Šarifjanov.

Rozhodčí: Alexej Bělov, Maxim Sidorenko – Alexandr Zacharenkov, Alexandr Sadovnikov

Diváci: 7 089

08:31 NIZ 2 Šiksatdarov, sekání
11:55 RIG 2 Gimajev, držení
16:41 NIZ 2 R. Murphy, krosček
19:44 NIZ 0:1 Šiksatdarov (P. Kulikov, Padakin)
23:29 NIZ 0:2 R. Murphy (Grošev, Fazlejev)
29:30 RIG 1:2 M. Redlihs (Darzinš, McMillan)
33:05 RIG 2 McMillan, držení hole