20.10.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.96 4.02 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Vincent Trocheck (FLA) 1+1
2. Kyle Turris (NSH) 1+0
3. Ryan Ellis (NSH) 0+2 (04:50:05)
Statistiky: Střely na bránu: 27-30; Zablokované střely: 11-22; Vhazování: 57%-43%; Hity: 14-9; Přesilové hry: 1/4-1/2; Trestné minuty: 4-8.
Samuel Montembeault držel po dvou třetinách čisté konto a Florida vedla o dvě branky zásluhou Denise Malgina a Bretta Connollyho, ve třetí třetině ale na jejich branky odpověděli Roman Josi s Kylem Turrisem a poslali utkání do prodloužení. Rozhodnout nakonec musely nájezdy, ve kterých se jako jediný prosadil Vincent Trocheck. Konečný výsledek tohoto zápasu zní. Nashville Predators 2 Florida Panthers 3.

Vincent TROCHECK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.

3. série 0:1

Kyle Turris trefil rychlou střelou zápěstím pouze hruď brankáře Samuela Montembeaulta a je tedy konec!

2. série 0:1

Vincent Trocheck zvolil rychlý bekhendový blafák a u levé tyče zvedl puk nad pravý beton Pekky Rinneho!

2. série 0:0

Ryan Johansen se před bránou téměř zastavil a Samuel Montembeault zasáhl pravým betonem.

1. série 0:0

Mike Hoffman zvolil rychlou střelu zápěstím, Pekku Rinneho ale mezi betony překonat nedokázal.

Matt Duchene se rozjel na nájezd jako první a Samuel Montembeault jeho pokus z úhlu zastavil lapačkou.

Samostatné nájezdy začínají.
Predators nyní zbytečně otáleli se střelou a o osudu dnešního zápasu tedy rozhodnou nájezdy. Skóre po prodloužení. Nashville Predators 2 Florida Panthers 2.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:25

Aaron Ekblad byl vyloučen za hákování a hokejisté Nashvillu mají šanci rozhodnout v početní výhodě.

64:25

Predators se dostali v rychlém sledu k pěti nebo dokonce šesti střelám, Samuel Montembeault je ale všechny pochytal! Neskutečné okamžiky!

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:04

Aaron Ekblad se snažil prosadit v blízkosti levé tyče a jeho střela se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Nyní mohlo být rozhodnuto!

2:3

Branky a nahrávky: 50. Josi (Ellis, Duchene), 54. Turris (Ellis, Rinne) – 34. Malgin (Trocheck, Yandle), 40. Connolly (Sceviour, Hunt), rozh. náj. Trocheck