1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

20.10.2019, 17:00 • Titan aréna • 14. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.73 4.3 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptovský Mikuláš napokon víťazí v tomto zápase najtesnejším výsledkom 1:0, keď sa v predĺžení presadil Richard Stehlík a rozhodol o víťazstve svojho tímu. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:20:42)

62:44

Liptovský Mikuláš dal gól!
Domácim sa to napokon podarilo. Medzi kruhmi sa dostal k strele RICHARD STEHLÍK, ktorý poslal puk za chrbát brankára Trenčana. Asistencia: Ru. Huna.

61:55

Liptáci nedokázali využiť presilovú hru o dvoch hráčov aj napriek viacerým veľmi dobrým šanciam

61:50

Hostia v plnom počte.

61:20

Hostia už hrajú v o štvorici.

61:00

Hostia vybojovali puk a poslali ho cez všetky čiary.

60:35

Liptáci sú v útočnom pásme a v presilovej hre o dvoch hráčov ohrozujú bránu súpera.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Nasledovať bude päťminútové predĺženie 3 na 3. Liptáci budú mať na jej začiatku výhodu presilovej hry o dvoch hráčov.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:51

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Linet – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).

59:45

Uhríkova strela spoza obrancu skončila v náručí brankára Trenčana. Do konca zápasu zostáva 15 sekúnd.

59:21

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mesikämmen – 2 min., sekanie).

58:50

Obrovká šanca Lineta po hrubej chybe domácej obrany. Jeho strelu napokon tesne pred bránkovou čiarou Róbert Huna vyrazil mimo priestor brány.

58:25

Hostia vyvíjajú obrovský tlak na domácu bránu, no zatiaľ neúspešne. Zalivin má dnes očividne svoj deň.