NHL

New York Rangers – Vancouver Canucks

2:3

konec (0:3, 1:0, 1:0)

20.10.2019, 19:08 • Madison Square Garden, New York • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.41 3.86 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalších zápasu NHL zase někdy na počtenou. (21:33:40)
Československá stopa v utkání
Libor Hájek (NYR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:10.

Dnešní utkání sledovalo 17 030 diváků.
Tři hvězdy utkání
Elias Pettersson (VAN) 0+2
Jacob Markström (VAN) 38 zásahů, 2 inkasované góly
Henrik Lundqvist (NYR) 40 zásahů, 3 inkasované góly
Rangers nakonec fantastický návrat do zápas nedokonali, Vancouver vítězí zejména díky dost povedené první třetině a také díky skvělému bránění. Domácí šanci na body držel hlavně Henrik Lundqvist, po gólech Jespera Fasta a Artěmije Panarina navíc body byly hodně blízko. New York se však potřetí neprosadil, kvůli čemuž je dnes bodu, naopak Canucks si připisují dva body.

59:36

Domácí vyhráli buly v útoku, ale kotouč zavezli za branku, kde ho jen sotva udrželi pod kontrolou.

59:20

Oddechový čas pro domácí.

59:20

Jacob Markström skvěle pokryl přihrávku před branku, díky které se málem prosadil Ryan Strome.

58:58

Po další velké šanci se Canucks osvobozují čistě a oba týmy střídají hráče na ledě.

58:22

Domácí hrají bez brankáře, což se jim málem vymstilo, ale Tanner Pearson trefil jen bránícího hráče.

58:05

Kotouč vyvezl do útočného pásma až Artěmij Panarin, ale ten vymyslel jen zblokovanou střelu.

57:43

Rangers mají problémy s rozehrávkou, už skoro minutu se nemohou dostat ze svého pásma.

57:16

Vancouver se osvobozuje a následně se snaží získat co nejvíce času napadáním.

56:59

New York se rychle vrátil do útoku, kde stihl vystřelit Artěmij Panarin a Jacob Trouba, ale ona mířili nepřesně.

56:30

Hosté konečně vystřídali, do útoku se tak mohl Bo Horvat, který Henrika Lundqvista jen jemně protáhl.

56:06

Na ledě je už asi dvě minuty stejných pět hráčů Vancouveru, kteří už skoro nemohou přesilovku. Domácí hrají za stavu pět na pět přesilovku.

55:29

Od modré tentokrát pálil Pavel Bučněvič, ale ani on nedostal puk do sítě.

55:12

Ránu Marca Staala kryje Jacob Markström, hosté se následně osvobozují, ale jen za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se tak bude opět před gólmanem Canucks.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Fast (Trouba, R. Strome), 46. Panarin (Fast, Zibanejad) – 7. Horvat (E. Pettersson, Q. Hughes), 14. Boeser (E. Pettersson), 17. Beagle (Ch. Tanev)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Hájek, Trouba, Skjei, Fox, M. Staal, DeAngelo – Panarin, Zibanejad (A), Kreider (A) – Bučněvič, B. Howden, Kakko – Lemieux, R. Strome, Fast (A) – Br. Smith, L. Andersson, Haley.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Jo. Benn, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Leivo – Ferland, B. Sutter, Virtanen – Schaller, Beagle, Motte.

Rozhodčí: Hebert, O'Halloran – Brisebois, Suchánek

Diváci: 17 030

04:24 NYR 2 Hájek, hákování
06:01 VAN 0:1 Horvat (E. Pettersson, Q. Hughes)
07:02 NYR 2 Skjei, nedovolené bránění
09:43 VAN 2 Schaller, držení