20.10.2019, 04:10 • Staples Center, Los Angeles • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.1 3.88 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:49:08)
David Rittich (CGY) odchytal 39:49, 24 zák., 4 OG, 85,7 %
Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:30
Tři hvězdy utkání
1. Jeff Carter (LAK) 1+1
2. Jonathan Quick (LAK) 23 zák., 1 gól, 95,8 %
3. Alex Martinez (LAK) 0+1
Los Angeles ukončilo svou šňůru tří porážek v řadě a na svém ledě poráží Calgary 4:1. Domácí dokonce vyhnali z branky Davida Ritticha, který už do třetí třetiny nenastoupil.

Kings skvěle vstoupili do zápasu a skórovali po 75 vteřinách. Druhý gól dali na začátku druhé třetiny a do 29. minuty stihli skórovat ještě dvakrát. Až do konce druhé třetiny navíc nepustili soupeře prakticky vůbec k ohrožení brankáře Quicka, jemuž Calgary sebralo čisté konto až dvě minuty před koncem při trestném střílení.

59:57

Ještě šance Calgary, přihrávka na modrou čáru a střela na zadní mantinel.

59:01

Probíhá poslední minuta utkání.

58:04

Flames se dopouští zakázaného uvolnění.

57:50

Calgary právě vstřelilo branku!
MIKAEL BACKLUND si při samostatném nájezdu kličkou do levé strany povytáhl brankáře soupeře více z branky, navíc v rozkleku, a povedlo se mu ho obhodit.

57:50

57:50 Mikael BACKLUND - 4:1

57:50

Backlund, který se vrátil z trestné lavice, se dostal k přihrávce z vlastního pásma, zamířil na Quicka, ale byl při zakončení faulován Doughtym! Trestné střílení!

57:42

57:22

Ještě jedno vyhození hostujícího týmu.

56:40

Další vyhození hostů. To ale Los Angeles v tuto chvíli nemusí vůbec vadit.

56:12

Flames vyhodili puk ze svého pásma.

55:57

Talbot musel betonem vykopnout letící puk. Kings vybojovali další vhazování před brankou soupeře.

55:42

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mikael Backlund – 2 min., nedovolené bránění).

55:42

Bude se znovu vylučovat na straně Calgary. To ale až po komerční přestávce.

54:48

Hamonicova rána od modré se stala kořistí Quicka.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Toffoli (Lizotte, J. Carter), 21. J. Carter, 26. Kopitar, 29. Kovalčuk (Martinez, Amadio) – 58. Backlund (TS)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – B. Hutton, Doughty, Martinez, Walker, MacDermid, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Lizotte, Toffoli – Kovalčuk, A. Kempe, Lewis – Clifford, Amadio, Wagner.

Calgary Flames: Rittich (40. Talbot) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, S. Bennett – Rieder, Jankowski, Czarnik.

Rozhodčí: Rank, Walsh – Gawryletz, Rody

01:15 LAK 1:0 Toffoli (Lizotte, J. Carter)
05:51 LAK 2 Kopitar, hákování
08:10 LAK 2 MacDermid, podrážení
11:56 CGY 2 Frolík, hákování
16:04 CGY 2 Rittich, podrážení, odpyká Tkachuk